Донецк Форум. Донецкий форум.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   Донецк Форум. Донецкий форум. > ПОЛИТИКА > Донбасс. Война. ДНР. ЛНР.


Закрытая тема
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 20.08.2014, 16:57   #13756
VL
Сообщений: 935
Очки репутации:
Адрес: Омск
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Serg77 Посмотреть сообщение
пополняются трофеями
и наёмниками.
VL вне форума  
Реклама
Старый 20.08.2014, 16:58   #13757
Аватар для SaiD
Сообщений: 5,184
Очки репутации: 35,776
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Polcovnik Посмотреть сообщение
Считайте, что вы нас победили...
Почему Мы ?
Флаг вешали Русские
Аля Русские доказали россиянам что не такой уж и всемогучий Х@йо со своими псами
SaiD вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 20.08.2014, 17:01   #13758
Аватар для Orey
Сообщений: 9,950
Очки репутации: 69,613
Доп. информация
По умолчанию

__________________
Мемуары жены Сахарова:
"1971. Едем в такси по Москве. Водитель о своей жизни: "Это было, когда чехи на нас напали". Муж уточняет: Кто на кого напал? - Ну, помните, чехи на нас напали в Праге"
Выданные наказания: Stewart-13, Наша Мымра-13, Ржевский-10, Leprecon-8, Колючка-5, Aliran-3, Dondriver-2, Wilson-2, CHeeebox-1, Sandra-1, Тиверець-1
Orey вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 20.08.2014, 17:01   #13759
Аватар для Coyro
Сообщений: 3,538
Очки репутации: 26,843
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Serg77 Посмотреть сообщение
а теперь ответь: стоили ли выборы Порошенки на полгода раньше = Крыма и Войны которая сейчас идет на Донбассе?
На тот момент было ощущение, что выборов с выбором больше не будет. Вообще.
Coyro вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Старый 20.08.2014, 17:03   #13760
Аватар для SaiD
Сообщений: 5,184
Очки репутации: 35,776
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Serg77 Посмотреть сообщение
как то слабо обратка идет. Пока я вижу только что силы повстанцев только крепнут и пополняются трофеями.
Ага
Как не магазин так склад ограбят
Трофеи млеа
SaiD вне форума  
Старый 20.08.2014, 17:05   #13761
Аватар для SaiD
Сообщений: 5,184
Очки репутации: 35,776
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Олександр Василюк

Як гартувалася «вата»Раніше ми вірили, що всі проблеми – від слабкої економіки й поганих законів. Тепер мало хто сумнівається, що світогляд також є чинником історичних перетворень. Приклади ще свіженькі: одні за покликом душі пішли на Майдан, а інші – в «ополчєніє» ДНР, з відомим результатом. Якщо з майданівцями все більш-менш зрозуміло, то феномен «ватніків» ще потребує вивчення. Інакше припинити відтворення «ватної» ментальності в українському суспільстві буде неможливо.

Дехто має ілюзії, що світогляд «ватніків» сформувався, коли російське телебачення відкрило інформаційний фронт проти Євромайдану, взимку 2014-го. Але насправді ситуація водночас і краща, і гірша. Хороша новина в тому, що сила впливу російського телебачення велика, але переоцінена. Кісєльов – не маг, і кількома фразами людину не «зазомбувати». Але погана новина в тому, що успіху кремлівської пропаганди передувала масштабна підготовча робота, що велася в Україні фактично від початку незалежності.

У світогляді «ватніка» неважко виявити кілька фундаментальних рис. Передусім це ворожість – «ватнік» живе ніби в оточеній фортеці. Виглянеш у бійницю, а там страшне: піндоси, гєйропа, сіонські мудреці, ляхи, фашисти, негри, ліберасти, католики, жидомасони і жидобандери... Тут змішалася ментальна спадщина Великої Вітчизняної і Холодної війни, російський великодержавний шовінізм, побутова ксенофобія та сучасні забобони. Віра в те, що навколо вороги, робить «ватніків» схильними до теорії змов і конспірології. Люди, які вірять в існування плану Даллеса, повірять і в те, що трупи у малайзійський «Боїнг» заздалегідь підкинули західні спецслужби.

Сміх сміхом, але захоплені батальйоном «Айдар» терористи боялися, що їх продадуть на органи, і не хотіли купатися, бо в душі їх буцімто заллють сірчаною кислотою. Переконати «ватніка» в тому, що Нацгвардія не розпинає дітей і не продає полонених в секс-рабство, неможливо: якщо вже вірить, то вірить. Його ментальність загерметизована переконанням, що навколо вороги, а вороги, звісно ж, правди не скажуть. А отже, довкола брехня, брехня, брехня. «Население в Славянске заменили актерами хунты, специально чтобы скрыть факт его истребления», – викриває злочини «укропів» Олександр Дугін.

«Ватнікі» вважають себе вибраною спільнотою, що має особливий шлях. Тут тобі і Третій Рим, і Червона Імперія, і путінська «суверенна демократія», і Свята євразійська Русь. Зрештою, ідея про те, що Донбас годує всю Україну, – з тієї ж опери. «Ватникі» приміряють на себе будь-який концепт, аби відчувати себе тими, кого «аршином общим не измерить». А коли вже вони вибрані, то і вороги у них неабиякі. Якщо хтось вважає себе святим Георгієм, то боротися він буде щонайменш з драконом. Приміром, зараз сепаратистські інформаційні ресурси сповіщають, що загін Безлєра знищив... роту єзуїтів, за якими, звісно, стоїть сам Папа Римський.

Водночас дається взнаки еклектичність «ватної» ідентичності. У лавах «новоросів» спокійно співіснують комуністи й монархісти, російські нацисти та безідейна босота. Відсутність ідейної спільності компенсується гіпертрофованим відчуттям зовнішньої загрози. Та й нижчі прошарки населення, на які спирається сепаратизм, ідеями не надто переймаються. Їм байдуже, якою саме буде ідеологічна формула Новоросії – аби туди вписувалася змінна їхнього незадоволення життям. Тож «ватніку» все одно, за що клясти Україну: за фашизм, космополітизм, євроінтеграцію, неправославність, мову, Бандеру, розвал СРСР чи зраду слов’янського братерства.

Босяцький чинник також не варто недооцінювати. Для суспільних низів кримінал – чи не єдиний дієвий соціальний ліфт. Тому у «ватніків» повсюдно проглядає бажання «класового» реваншу через антисоціальні і протизаконні дії. А «развєсті лоха» можна по-різному: і з ножем у темному провулку, і з автоматом на блокпості. Тільки в мирні часи можна хіба що мобілку «віджати», а тепер – і авто, і бізнес, і нерухомість. Порушення закону як таке для «ватніка» - штука цілком нормальна, бо жити треба не за законами, а « по правді». Згадайте блатні пісні, де злі прокурори ламають життя хорошим хлопцям, які винуваті лише в тому, що йшли за покликом душі (крали, вбивали etc). Так само сепаратисти захопили збройним шляхом владу і незаконно проголосили республіки, а потім скаржаться на уряд, який розпочинає АТО.

Отже, мислення «ватніка» маніхейське і конспірологічне. Хисткі і не надто зв’язні ідеологічні конструкції тримаються вкупі почуттям образи і ворожістю до довколишнього світу. Додайте до цього правовий нігілізм – і отримаєте «ватніка». Ці риси мислення культивував у наших співвітчизників не лише Кісєльов, а й масова культура – принаймні у межах її зросійщеного сегменту.

Так, порівняно нещодавно російський гуморист Задорнов закликав накрити Україну артилерійським вогнем. Але ретранслювати кремлівські меседжі Задорнов почав не вчора, а ще з початку 1990-х. У більшості його сатиричних монологів раз по раз повторюються ключові ідеї про слов’янське братерство, про виключність росіян і їхню вищість над Заходом, про неспроможність пострадянських незалежних республік – України, Грузії і т.д. Пропагандистська робота велася над багатомільйонною аудиторією – зокрема й у нас. І Задорнов – лише поодинокий солдат інформаційної війни проти України.

А кіно? А література? Антиукраїнське кіно російського виробництва не сходило з наших екранів з перших днів незалежності. Лише недавно ми наважилися заборонити кілька таких стрічок. Українські книгарні (особливо на Сході) і досі завалені тоннами пропагандистської макулатури. Так, творів Бузини у пристойних книгарнях не знайдеш. Але опуси російського фашиста Калашнікова продають навіть на вокзалах: «Независимая Украина: крах проекта», «Сверхчеловек говорит по-русски», «Вперед, в СССР-2!» Схожа політична порнографія займає величезний сегмент книжкового ринку.

До честі нашої шановної інтелігенції, вона час до часу ремствує з приводу засилля кримінального контенту в медіа. Але це не більше, ніж волання у пустелі. Радіо «Шансон» можна почути навіть у галицьких таксі, виконавці блатних пісень безперешкодно гастролюють по Україні, а в книгарнях повно книжок про «воровскую жизнь». Про ТБ стидно і згадувати – російська кіноіндустрія постійно постачає нам «шедеври» кримінальної агітації («Бумєр», «Брігада», etc). Цей непотріб також зіграв свою роль у підготовці «ватного» заколоту.

Також наші спецслужби прохлопали діяльність підривних організацій, які цілеспрямовано культивують і організують «вату», чекаючи потрібної миті. Так, догналіти перебувають у фокусі суспільної уваги. Але про ЄСМ ми заговорили лише після того, як вони спиляли тризуба на Говерлі. Не дивно, що коли почалася війна, виявилося, що Схід давно і ґрунтовно інфільтрований мережею відповідних організацій, рухів і гуртків. Наприклад, більшість із нас і гадки не мала про секту КОБівців («Концепция общественной безопасности»), що діє на пострадянському просторі. А коли терористи захопили телевежу у Слов’янську, то першим ділом запустили в ефір КОБівську пропаганду. Прохлопали, що ще скажеш...

Не особливо переймаючись обороною суверенітету, Україна дозволила зовнішнім силам систематично «обробляти» наше суспільство. Передусім впливу піддалися найбільш соціально та інформаційно незахищені верстви населення – низи східних регіонів. Їм прищепили віру в могутність Росії і неприязнь до України, почуття інакшості й упослідженості. У кризові моменти в Кремлі просто піддавали газу, і пропаганда набирала обертів, дестабілізуючи українське суспільство. Так було у 2004-му, так є у 2014-му – відмінність лише в тому, що зараз «вату» мобілізували по-максимуму. Не варто обманюватися тим, що мова йде не про імпортовані з РФ «Гради», а про книжки, пісні, кінофільми та інші «невинні» речі. Ментальні диверсії бувають страшніші за військові, а тероризм завжди починається у головах.

Зрозуміло, що «ватний» заколот зазнає поразки. Але якщо не перекрити потік російської пропаганди, «вата» буде і надалі відтворюватися. Аби цього не сталося, президентові й уряду доведеться вжити радикальних і непопулярних заходів. Заборони та цензура не дуже добре узгоджуються з ідеалами демократії і відкритого суспільства. Однак суть історичного моменту в тому, що лише так ми можемо захистити зародки нашої демократії і плюралізму. Допоки наш інформаційний простір буде інфікований «ватою», проти Євромайдану завжди вставатиме Антимайдан – хоч в особі «тітушок», хоч в особі «ополчєнців».
SaiD вне форума  
Старый 20.08.2014, 17:05   #13762
Аватар для val-val
Сообщений: 5,271
Очки репутации: 46,598
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Serg77 Посмотреть сообщение
как то слабо обратка идет. Пока я вижу только что силы повстанцев только крепнут и пополняются трофеями.
Протрите глаза и посмотрите карту.
val-val вне форума  
Старый 20.08.2014, 17:07   #13763
Аватар для Forester
Сообщений: 15,107
Очки репутации: 88,777
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @SaiD Посмотреть сообщение
Вы должны брызгать желчью а не вести диалог с Бандеровцами !!!
Предлагаю вместе с флагом локализации ввести ещё одну феньку, указывающую взгляды форумчанина. А иначе и не понять, бандеровец он или, так, примазывается только...
__________________
"Нас ненавидели те, кто труслив в темноте, Они считали
- мы мешаем им жить...
."
Forester вне форума  
Старый 20.08.2014, 17:08   #13764
Сообщений: 611
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @SaiD Посмотреть сообщение
Высер кокой то

Х@йло пытается найти способ вернуть все взад не спровоцировав при этом попаболь среди собственных ватников
Они то свято веруют в защиту распятых рускоговорящих младенцев
Абсолютно верно, потопу-что писали это какие то свидомые!

Зачем в Минск, едет Порошенко, вот в чем вопрос? Украина же не член таможенного союза, она уже в ЕС...Будет, там Порошенко с сторонке стоять, как в прошлый раз во Франции.

Последний раз редактировалось в 17:23.
Davidium вне форума  
Старый 20.08.2014, 17:09   #13765
Аватар для Forester
Сообщений: 15,107
Очки репутации: 88,777
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Davidium Посмотреть сообщение
Зачем в Минск, едет Порошенко, вот в чем вопрос?
А что тут странного? Продукты будет просить, картошку, там, и всё такое...
__________________
"Нас ненавидели те, кто труслив в темноте, Они считали
- мы мешаем им жить...
."
Forester вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 20.08.2014, 17:11   #13766
Сообщений: 1,253
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Coyro Посмотреть сообщение
На тот момент было ощущение, что выборов с выбором больше не будет. Вообще.
Угу, мне свидомые с майдана как раз тогда втюхивали: "Янукович все равно проиграет выборы, поэтому он их может отменить. Чтобы этого не допустить, мы их сами отменим".
maybehomo вне форума  
Старый 20.08.2014, 17:11   #13767
Аватар для Весёлый Мухобой
Сообщений: 551
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ГогаКрот Посмотреть сообщение
Ну-ну
Материальчики-то накапливаются
А, толку от них, коль к делу не подшиты и в суд не отданы?
Воевать за деньги - это наёмничество. Без вариантов! Берёте этого зарабатывальщика - и в международный трибунал. Срок ему гарантирован(тем более, при сегодняшней любви ЕС и США к нынешней киевской власти)!
Пойман - признался - осужден( международным трибуналом) - это БОМБА!!! От взрыва которой, кремлю не айс будет!
Где эти российские наёмники, воюющие за баьло? Там же, где и российская техника? В воображении?
Я нехочу сказать, что граждан Р.Ф. в зоне Б.Д. нет. Есть. И немало. Но, наёмников... зачем? Добровольцев вполне хватает.
__________________
Украина: Никогда мы не будем братьями!
Россия: Хорошо, сестра.
(Ребята, девчата! Мне плевать на рейтинги и мнения!!! Можете не напрягаться, давя на кнопки.)
Весёлый Мухобой вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 20.08.2014, 17:12   #13768
Аватар для val-val
Сообщений: 5,271
Очки репутации: 46,598
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Serg77 Посмотреть сообщение
как то слабо обратка идет. Пока я вижу только что силы повстанцев только крепнут и пополняются трофеями.
Люди объясняют, прислушайтесь.
https://www.youtube.com/watch?v=wmbgCFrrMxU#t=28
val-val вне форума  
Старый 20.08.2014, 17:13   #13769
Сообщений: 1,253
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Izli Посмотреть сообщение
Предлагаю вместе с флагом локализации ввести ещё одну феньку, указывающую взгляды форумчанина. А иначе и не понять, бандеровец он или, так, примазывается только...
Уже ввели. По цифре в рейтинге легко определить.
maybehomo вне форума  
Старый 20.08.2014, 17:15   #13770
Сообщений: 2,533
Очки репутации:
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Serg77 Посмотреть сообщение
как то слабо обратка идет. Пока я вижу только что силы повстанцев только крепнут и пополняются трофеями.
А где трофеи-то?
И где повстанцы?
Коим образом Хиркины-Козицкие к повстанцам?
Обычные забугорные терры

АТО терры говорят, что "техники много захватили раздолбанной и выведенной из строя", а на следующий день она уже в строю с полным боекомплектом
ГогаКрот вне форума  
Закрытая тема

Метки
ато

РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
События в Горловке. Новости Горловки. Фото, видео, статьи.
Господа модераторы, кто курирует данный раздел. Я понимаю, форум называется Донецким. Но Горловке вы отвели целую секцию. Пожалуйста, ежели не...
mkw410
Террористы в Луганске. Перекличка по районам Луганска онлайн. Видео, фото, новости.
http://youtu.be/L63dsYDy5ks действительно ли, что практически весь город отключен от электроснабжения?
Игорь Русский
АТО на Донбассе возобновлена. Новости, фото, видео, статьи.
Kamper
АТО в Донецке! Новости, фото и видео.
Обговорюємо антитерористичну операцію в місті Донецьк. --- Добавлено. Тема " АТО в Донецке". В Донецке.
Тиверець
Видео о Донецке и Донбассе
Предлагаю выкладывать качественное видео (как свое, так и чужое) о Донецке и Донбассе, слава Богу, оно уже есть! ...
БуржуйСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.