Донецк Форум. Донецкий форум.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   Донецк Форум. Донецкий форум. > ИСТОРИЯ > Мировая история


Мировая история Европа. США. Азия. Вторая мировая война (ВОВ), СССР, НКВД, дивизия СС...


Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 03.05.2010, 11:53   #16
Аватар для qTiger
Сообщений: 519
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Не француженка Посмотреть сообщение
Вам рассказать происхождение русского языка и слова "русь" (рось)?
І не забудте згадати всю історію!!! Москва в часи Русі, коли Київ був набільшим містом Європи була прикордоним селом. А мова теперішня російська сформувалась з болгарської. Бо книжки були на той час болгарські в Москві. А на київщині не до читання було :-)
qTiger вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 03.05.2010, 12:42   #17
Сообщений: 15
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Саме так, "Вікіпедія рулить".

Степа́н Андрі́йович Банде́ра (* 1 січня 1909, Старий Угринів — † 15 жовтня 1959, Мюнхен) — український політичний діяч, ідеолог українського націоналiстичного руху ХХ століття, голова Проводу ОУН-Б. Колишнім президентом України В.Ющенком був нагороджений званням Герой України (2010)[1]. В даний час указ про нагородження відмінений судом[2].

Дитинство Степан провів в Старому Угринові, в домі своїх батьків і дідів, виростаючи в атмосфері українського патріотизму та живих національно-культурних, політичних і суспільних зацікавлень. Фронти першої світової війни чотири рази в 19141915 і 1917 роках пересувалися через його рідне село. Літом 1917 року жителі Галичини стали свідками проявів національно-революційних зрушень та революції в армії царської Росії. В своїй автобіографії Степан Бандера згадує також про «велику різницю між українськими та московськими військовими частинами»
З самого дитинства С. Бандера був свідком відродження і будови української держави. З листопада 1918 р. його батько був послом до парламенту Західньо-Української Народньої РеспублікиУкраїнської Національної Ради в Станіславі і брав активну участь у формуванні державного життя в Калущині.
У вересні, або жовтні 1919 року Степан Бандера вступив до української гімназії в Стрию, де вчився до 1927 року. В третьому класі (від 1922 р.) він стає учасником Пласту; у Стрию був у 5-му пластовому курені імені князя Ярослава Осмомисла, а після закінчення гімназії — в 2-му курені старших пластунів «Загін Червона Калина».
Весною 1922 р. від туберкульозу горла помирає його мати.


Молоді роки

В 19271928 роках Степан Бандера займався культурно-освітньою та господарською діяльністю в рідному селі (працював у читальні «Просвіти», провадив театрально-аматорський гурток і хор, заснував руханкове товариство «Луг» і належав до основників кооперативи). При цьому керував організаційно-вишкільною роботою по лінії підпільної УВО в довколишніх селах.
У вересні 1928 року він переїхав до Львова і тут записався на агрономічний відділ Високої Політехнічної Школи, де вчився до 1933 року. Перед дипломним іспитом через політичну діяльність його було арештовано і ув'язнено.
В студентські роки брав активну участь в організованому українському національному житті. Був членом українського товариства студентів політехніки «Основа» та членом управи Кружка студентів-рільників. Деякий час працював в бюро товариства Сільський Господар, що займався розвитком агрокультури на західних українських землях. З товариством «Просвіта» їздив по неділях та святах в поїздки в довколишні села Львівщини з доповідями та на допомогу в організації інших подій. У ділянці молодіжних і спортивно-руханкових організацій був активним передусім у Пласті, як член 2-го куреня старших пластунів «Загін Червона Калина», в Українському Студентському Спортовому Клубі (УССК), а деякий час теж у товариствах «Сокіл-Батько» і «Луг» у Львові. Займався бігом, плаванням, лещатарством, мандрівництвом. У вільний час залюбки грав у шахи, крім того співав у хорі та грав на гітарі і мандоліні. Не палив і не вживав алкоголю.
Діяльність в ОУН 1932-33

В 19321933 рр. виконував функцію заступника крайового провідника, а в середині 1933 р. був призначений крайовим провідником ОУН і крайового коменданта УВО на ЗУЗ. В липні 1932 р. Бандера з кількома іншими делегатами від КЕ ОУН на ЗУЗ брав участь у Конференції ОУН у Празі (так звана Віденська Конференція, яка була найважливішим збором ОУН після установчого конгресу). У 1933 р. брав участь в конференціях в Берліні і в Гданську.
Під керівництвом Бандери ОУН відходить від експропріаційних акцій і починає серію каральних акцій проти представників польської окупаційної влади. У цей період ОУНівцями було здійснено три політичних вбивства, що отримали значний розголос — шкільного куратора Гадомського, звинувачуваного у нищенні поляками українського шкільництва та полонізації, працівника ГПУ Олексія Майлова як протест проти Голодомору в Україні та вбивство міністра внутрішніх справ Пєрацького, за якого польська влада провела криваві акції «пацифікації» (умиротворення) українців. Степан Бандера здійснював загальне керівництво замахами на Майлова[4] і Пєрацького[5].


Ув'язнення

В червні 1934 року був ув'язнений польською поліцією і був під слідством у в'язницях Львова, Кракова й Варшави до кінця 1935 року. В кінці 1935 на початку 1936 р. відбувся процес перед окружним судом у Варшаві, в якому Бандера, разом з 11 іншими обвинуваченими, був суджений за приналежність до ОУН та за організацію вбивства міністра внутрішніх справ Польщі Броніслава Пєрацького. Бандеру засудили до смертної кари, яку замінено на довічне ув'язнення. Після того він сидів у в'язницях «Święty Krzyż» («Святий Хрест») коло Кельц, у Вронках коло Познаня і в Берестю над Бугом до вересня 1939 року. 13 вересня, коли положення польських військ на тому відтинку стало критичним, в'язнична адміністрація і сторожа поспішно евакуювалися і в'язні вийшли на волю.
В першій половині січня 1940 року Бандера прибув до Італії. Був у Римі, де станицею ОУН керував проф. Є. Онацький. Там він зустрівся з своїм братом Олександром, який жив у Римі від 19331934, студіював там і зробив докторат з політично-економічних наук, одружився і працював у нашій місцевій станиці.


ОУН Бандери

Після смерті Євгена Коновальця, згідно з заповітом, Провід ОУН очолив полковник Андрій Мельник, соратник Коновальця з часів боротьби УНР та спільної праці в лавах УВО. У серпні 1939 року в Римі відбувся другий Великий Збір Українських Націоналістів, який офіційно затвердив Андрія Мельника на посаді голови ПУН. Проте група молодих націоналістів на чолі з Степаном Бандерою, яка після окупації Польщі Німеччиною повернулася з тюрем і була відірвана від діяльності Організації, в ультимативній формі почала домагатися від ПУН та його голови полковника Андрія Мельника зміни тактики ОУН, а також усунення з ПУН кількох його членів. Конфлікт набрав гострих форм і призвів до розколу. Від ОУН відійшов осередок Бандери, який у лютому 1940 року утворив «Революційний Провід ОУН» й перебрало собі назву ОУН-Р (пізніше — ОУН-Б; ОУН-СД).
Через рік Революційний Провід скликав II Великий Збір ОУН, на якому одностайно обрано головою Проводу Степана Бандеру. Під його проводом ОУН-Б стає кипучою революційною організацією. Вона розбудовує організаційну мережу на Рідних Землях, творить похідні групи ОУН-Б з того членства, що було за кордоном, і в порозумінні з прихильними українській справі німецькими військовими колами творить український легіон та організує визвольну боротьбу, спільно з іншими поневоленими Москвою народами.
Перед вибухом німецько-радянської війни Бандера ініціює створення Українського Національного Комітету для консолідації українських політичних сил до боротьби за державність.
Рішенням Проводу Організації 30 червня 1941 р. проголошено відновлення Української Держави у Львові. Проте Гітлер доручив своїй поліції негайно зліквідувати цю «змову українських самостійників», німці заарештували Бандеру вже через кілька днів після акту проголошення віднови Української Держави5 липня 1941. Німецьким в'язнем був Степан Бандера до грудня 1944 р. Тоді звільнено його і кількох інших провідних членів ОУН з ув'язнення, пробуючи приєднати до своїх сил ОУН-Б і УПА, як союзника проти Москви. Тепер німецьку пропозицію Степан Бандера відкинув[8].
На Крайовій ширшій нараді Проводу ОУН-Б на Українських Землях у лютому 1945 р., що була трактована, як частина Великого Збору ОУН-Б, обрано нове Бюро Проводу в такому складі: Бандера, Шухевич, Стецько. Цей вибір підтвердила Конференція ЗЧ ОУН-Б 1947 р. і тоді Степан Бандера став знову Головою Проводу всієї ОУН-Б. Як Провідник ОУН-Б, Бандера у післявоєнний час вирішує далі продовжувати збройну боротьбу проти Москви. Він інтенсивно організує крайовий зв'язок і бойові групи ОУН-Б, які втримують контакт з Краєм постійно аж до його смерті.
У 1948 році в Закордонних Частинах ОУН-Б утворюється опозиція, якій Степан Бандера протиставився в площині ідейній, організаційній і політичній.
В грудні 1950 р. Бандера пішов з посту Голови Проводу ЗЧ ОУН-Б. 22 серпня 1952 р. він пішов також з посту Голови Проводу всієї ОУН-Б. Але це його рішення не було, одначе, прийняте ніякою компетентною установою ОУН-Б і Бандера залишився надалі Провідником ОУН-Б до своєї смерті в 1959 році.
1955 р., відбулася 5-та Конференція ЗЧ ОУН-Б, яка наново вибрала Головою Проводу ЗЧ ОУН-Б Степана Бандеру і з того часу знову інтенсивно проведено роботу Організації.
Повоєнні роки

Напруженими для сім'ї були повоєнні роки, адже радянські спецслужби полювали не лише за провідником національного руху, а й за його дітьми. Наприклад, до 1948 року сім'я шість разів змінюватиме місця проживання: Берлін, Інсбрук, Зеєфельд, Мюнхен, Гільдесгайм, Штарнберг. Зрештою, через необхідність дати доньці хорошу освіту, сім'я у 1954 році остаточно переїжджає до німецького міста Мюнхен (Баварія). Батьки намагались приховати від Наталки важливість персони її батька, щоб не наражати дівчинку на небезпеку. Спогади Наталки, доньки Степана Бандери, про той час:[9].
« Маючи тринадцять років, я почала читати українські газети і читала багато про Степана Бандеру. З бігом часу, на підставі різних спостережень, постійної зміни прізвища, як і через факт, що навколо мого батька завжди було багато людей, в мене виникли певні здогади. Коли раз один знайомий проговорився, то я вже була певна, що Бандера — це мій батько. » Саме в Мюнхені Степан Бандера провів останні роки життя, проживаючи під паспортом на ім'я Штефан Попель. За однією з версій, паспорт залишився йому від львівського шахіста Стефана Попеля, який у 1944 р. покинув Україну, на поч. 1950-х років жив у Парижі, а в 1956 переїхав до США[10].


Вбивство


Могила Степана Бандери у Мюнхені


15 жовтня 1959 року в під'їзді будинку на вулиці Крайтмайр, 7 (Kreittmayrstraße), в Мюнхені в 13:05 знайшли ще живого залитого кров'ю Степана Бандеру. Медична експертиза виявила, що причиною смерті була отрута. Богдан Сташинський зі спеціального пістолета вистрілив в обличчя Степану Бандері струменем розчину ціанистого калію. Два роки пізніше, 17 листопада 1961 р., німецькі судові органи проголосили, що вбивцею Степана Бандери є Богдан Сташинський з наказу Шелепіна і Хрущова.
Після докладного слідства проти вбивці відбувся т. зв. «процес Сташинського» від 8 до 15 жовтня 1962 р. Присуд проголошено 19 жовтня — вбивцю засуджено на 8 років важкої в'язниці.
Німецький Верховний Суд у Карлсруе затвердив, що головним обвинуваченим у вбивстві Бандери є радянський уряд у Москві. В інтерв'ю російській газеті «Комсомольская правда», опублікованому у номері за 6 грудня 2005 року, колишній голова КДБ СРСР Володимир Крючков визнав що «убийство Степана Бандеры было одним из последних устранений КГБ насильственными методами нежелательных элементов»[11].
20 жовтня 1959 року Степана Бандеру поховали на мюнхенському цвинтарі Вальдфрідгоф[12] на 43 полі.
Jason вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 03.05.2010, 19:37   #18
Enemy of fоrum №1
Аватар для Winja
Сообщений: 229
Очки репутации: 9,825
Доп. информация
По умолчанию

Jason, а в Вашей Википедии ничего не написано про то, отчего у Бандеры такая испанская фамилия?
__________________
Minden kapor a „függetlenség” saját buta disznó.
.هر پڅه اوکراین "هیوادپال" باید له منځه یووړل شي
Winja вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 03.05.2010, 22:34   #19
Enemy of fоrum №1
Аватар для Winja
Сообщений: 229
Очки репутации: 9,825
Доп. информация
По умолчанию

Да? Ну, то, что мова "мать всех языков руских", я уже читал частенько, а вот то, что она ещё и для испанского "мать" - это чё-то новое. Хотя, да - 140.000 лет истории...

Цитата:
Опаньки, а кто ваш старшой? Юлька, ярая националистка?
Это которая происходит из Капительманов? Да, из них лучшие укронационалисты выходят.
__________________
Minden kapor a „függetlenség” saját buta disznó.
.هر پڅه اوکراین "هیوادپال" باید له منځه یووړل شي
Winja вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 03.05.2010, 23:40   #20
Enemy of fоrum №1
Аватар для Winja
Сообщений: 229
Очки репутации: 9,825
Доп. информация
По умолчанию

Итак, что же настоящие националисты думают о демократии? Их взгляды строго соответствуют идеологическому базису.
Цитата:
...Демократия современного Запада является спутницей марксизма, который вообще немыслим без нее. Именно она составляет ту почву, на которой произрастает эта чума. Ее самое грязное внешнее проявление - парламентаризм...
...........
...Конечной целью евреев на этой стадии развития является победа демократии или же, в их понимании, - господство парламентаризма. Система парламентаризма более всего соответствует потребностям евреев, ибо она исключает роль личности и на ее место ставит количество, т.е. силу глупости, неспособности, трусости...
Как видим, выводы, приведенные в цитате выше с форума националистов, полностью совпадают с теоретическими обоснованиями лучшего друга ОУН С. Бандеры.
И после этого можно ставить в вину "пропаганлда нацизму та наклепи на форумчан"? Как видно из приведенного, ничего, что не говорили бы и не писали наши украинские патриоты-националисты я не пишу, а только лишний раз подтверждаю их.
__________________
Minden kapor a „függetlenség” saját buta disznó.
.هر پڅه اوکراین "هیوادپال" باید له منځه یووړل شي
Winja вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 14.05.2010, 22:05   #21
Аватар для Бозя
Сообщений: 1,704
Очки репутации: 6,861
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Winja Посмотреть сообщение
Нацики, я вернулся.
C возвращением.

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Сообщение от Winja Посмотреть сообщение
Продолжим изучать идеологическую основу украинского национализма
Вот нашёл кое что: Доктрина украинского национализма.
Идеология украинского интегрального национализма исходит теории социального дарвинизма, по которому «нация составляет вид в природе»; нации, в том числе и украинская, ведут постоянную борьбу (войны) с другими нациями за пространство и выживание. Войны – вещь обычная, вражда между нациями вечна, следовательно, вечна и борьба между ними. В этой борьбе не следует руководствоваться моральными, христианскими или общечеловеческими принципами, хорошо все то, что хорошо для нации. Это первый тезис.

Добавлено через 3 минуты
Нация строится по иерархическому принципу – во главе стоит вождь, имеющий в своем распоряжении актив, который называют «инициативным меньшинством», «элитой нации». Именно элита и определяет, что хорошо для нации, а для его внедрения применяет «творческое насилие» по отношению к остальной части нации, называемой «плебсом», «чернью», «необузданным быдлом», применяет «творческое насилие». Это второй тезис.

Добавлено через 29 секунд
Движущими силами украинского национализма должны быть следующие идеологические принципы: а) воля, которая должна быть отрицанием разума – отсюда и волюнтаризм в украинском национализме; б) сила, причем сила физическая, как отрицание силы науки, экономики, культуры и т.д.; в) насилие сильнейшего над слабейшим; г) территориальная экспансия – как следствие межнациональной политики; д) расизм, согласно которому украинская нация состоит из разных расовых элементов, среди которых наилучшим является нордический расовый элемент и именно он наиболее приспособлен к управлению государством; е) фанатизм; ж) беспощадность к врагу, а враги украинской нации – это все неукраинцы, или украинцы, не разделяющие идей интегрального национализма; з) ненависть ко всему чужому; и) аморализм согласно утверждению – «Все хорошо, что полезно нации». Это третий тезис.
__________________
Пацаки! Почему не в намордниках?
Бозя вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 15.05.2010, 15:17   #22
Enemy of fоrum №1
Аватар для Winja
Сообщений: 229
Очки репутации: 9,825
Доп. информация
По умолчанию

Хочу сказать большое спасибо Тульчите за подсказку! Однако же должен сказать, что тема по всей видимости была восстановлена, т.к. на момент после моего последнего поста в ней и блокировки Лелей она от отсутствовала. Тогда выдавало, что тема отсутствует.

Раз тема сохранилась, то буду продолжать в ней.
__________________
Minden kapor a „függetlenség” saját buta disznó.
.هر پڅه اوکراین "هیوادپال" باید له منځه یووړل شي
Winja вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 15.05.2010, 15:51   #23
Enemy of fоrum №1
Аватар для Winja
Сообщений: 229
Очки репутации: 9,825
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Бозя Посмотреть сообщение
Нация строится по иерархическому принципу – во главе стоит вождь, имеющий в своем распоряжении актив, который называют «инициативным меньшинством», «элитой нации». Именно элита и определяет, что хорошо для нации, а для его внедрения применяет «творческое насилие» по отношению к остальной части нации, называемой «плебсом», «чернью», «необузданным быдлом», применяет «творческое насилие». Это второй тезис.
Вот как раз в темку о вождях слова А.А.!

ГЛАВА XII
ПЕРВОНАЧАЛЬНЫЙ ПЕРИОД РАЗВИТИЯ ГЕРМАНСКОЙ НАЦИОНАЛ-СОЦИАЛИСТИЧЕСКОЙ РАБОЧЕЙ ПАРТИИ
Цитата:

9. Наше молодое движение по самой сущности своей и по формам своей организации является антипарламентарным движением. Это значит, что во всей своей работе и в частности в формах своего внутреннего строения движение решительно отвергает принцип решения по большинству голосов, отвергает тот порядок, когда вождь является только выполнителем воли и мнений большинства. Такой деградации роли вождя мы не допускаем. В большом и малом наше движение представляет принцип безусловного авторитета вождя в сочетании с высшей формой его ответственности. На практике этот принцип находит себе следующее приложение. Первый председатель нашей местной организации назначается вождем, стоящим одной ступенью выше в нашей организационной иерархии. Этот председатель является ответственным руководителем местной организации. Все местные комитеты подчиняются ему, а не наоборот. У нас нет и не может быть комитетов, занимающихся голосованиями, у нас существуют только комитеты для работы. Всю работу распределяет ответственный руководитель, т. е. председатель местной организации. По тому же принципу строятся все остальные организационные звенья - район, округ, область. Вождь во всех этих звеньях назначается сверху - с неограниченными полномочиями и авторитетом. Только вождь всей партии согласно уставу выбирается на первичных собраниях членов партии. Он является единственным руководителем всего движения. Все комитеты подчиняются ему, а не наоборот. Но зато он на плечах своих несет и всю ответственность. Перед новыми выборами сторонники движения могут привлечь его к ответственности, могут снять с него звание, если он действовал против принципов движения или если он плохо служил его интересам. Тогда место прежнего вождя займет другой, лучший, он будет обладать тем же авторитетом и на нем будет лежать та же ответственность.

Одна из высших задач нашего движения заключается в том, чтобы дать победу этому принципу не только в наших собственных рядах, но и во всем будущем государственном устройстве.

Кто хочет быть вождем, тот будет облечен неограниченным авторитетом, но должен будет нести также самую тяжелую ответственность.

Кто к этому неспособен, кто слишком труслив, чтобы нести все последствия за свои действия, тот не годится в вожди. К роли вождя призван только герой.

Весь прогресс и вся культура человечества покоятся исключительно на гениальности и энергии личностей, а ни в коем случае не являются продуктом "большинства". Чтобы наша нация могла вернуть себе свое величие и свою силу, она должна суметь культивировать личность и вернуть ей все права. Это значит, что все наше движение является антипарламентарным движением. И если мы на деле принимаем участие в том или другом парламентском учреждении, то мы делаем это только для того, чтобы взорвать его изнутри и в конце концов устранить само то учреждение, в котором мы не можем не видеть один из вреднейших элементов распада государства и общества.
__________________
Minden kapor a „függetlenség” saját buta disznó.
.هر پڅه اوکراین "هیوادپال" باید له منځه یووړل شي
Winja вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 16.05.2010, 23:48   #24
Аватар для бандерівець
Сообщений: 609
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Winja Посмотреть сообщение
Очень полезная информация для тех, кто создаёт национальное государство, т.е. националистов. Рекомендуется законспектировать, т.к. это база для создания национальной идеи
Конспектуй Winja!

"Поняття “українського націоналіста”, “націоналістичного руху”, має зовсім інше значення, ніж подібні терміни на Заході. Український націоналістичний рух не має нічого спільного з нацизмом, фашизмом або націонал-соціялізмом. Український націоналізм бореться проти імперіялізму, проти тоталітаризму, расизму і всякої диктатури чи застосування насильства.

Ім'я “український націоналіст” є співзвучним з “український патріот”, який є готовий боротися за свободу свого народу, жертвувати для свого народу все, що він посідає, навіть життя.

Український націоналізм протиставить т. зв. большевицькому інтернаціоналізмові ідею самостійности і вільного розвитку кожної нації. Ми поборюємо намагання большевиків накинути іншим народам російське панування. Ми протиставимось російському большевизмові на всіх ділянках життя у всяких формах."
(Степан Бандера)
бандерівець вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.05.2010, 00:30   #25
Аватар для бандерівець
Сообщений: 609
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Winja Посмотреть сообщение
Jason, а в Вашей Википедии ничего не написано про то, отчего у Бандеры такая испанская фамилия?
Етимології прізвища Провідника присвятив свою розвідку "Бандера — це прапор" кандидат філологічних наук, доцент, декан філологічного факультету Прикарпатського університету Микола Лесюк. За словами науковця, в багатьох сучасних європейських мовах (польській, італійській, іспанській, німецькій, англійській) слово "бандера" має значення "прапор". Походить ця лексема від давньогерманського кореня "Ьапсі". З германських мов вона перейшла в народну латинь і звідти — в італійську у формі "Ьапсіа", що мала два значення: "корогва, прапор" і "загін, група".
У значенні "прапор" закріплюється в італійській, іспанській та інших мовах із суфіксом -ег(а). Без застережень можемо прийняти твердження, що лексема "бандера" була запозичена в українську мову з італійської.

Враховуючи те, що Галичина входила у склад Австро-Угорської імперії, яка межувала з Італією та ще й мала там свої володіння і багато галичан служили у австрійському війську, в тому числі, можливо і в Італії з якою Австрія вела війни у ХІХ ст. можна припустити що саме звідти (з Австрії) і потрапило слово бандера у Галичину. Що тут дивного?

Последний раз редактировалось в 00:48.
бандерівець вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.05.2010, 00:32   #26
Сообщений: 1,352
Очки репутации: 9,007
Доп. информация
По умолчанию

кончай воевать !
сэмэн вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.05.2010, 00:44   #27
Аватар для бандерівець
Сообщений: 609
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от сэмэн Посмотреть сообщение
кончай воевать !
Я ж тільки почав...

Добавлено через 9 минут
Winja поясни, чим на твою думку український націоналізм гірший від єврейського сіонізму і чим єврейський сіонізм кращий від німецького нацизму?
бандерівець вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.05.2010, 00:46   #28
Сообщений: 1,352
Очки репутации: 9,007
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от бандерівець Посмотреть сообщение
Я ж тільки почав...

Добавлено через 9 минут
Winja поясни, чим на твою думку український націоналізм гірший від єврейського сіонізму?
ты говоришь что бандера герой?
сэмэн вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.05.2010, 00:50   #29
Аватар для бандерівець
Сообщений: 609
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от сэмэн Посмотреть сообщение
ты говоришь что бандера герой?
Звичайно герой!
бандерівець вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.05.2010, 00:54   #30
Сообщений: 1,352
Очки репутации: 9,007
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от бандерівець Посмотреть сообщение
Звичайно герой!
и я так считаю , герой и патриот, а они говорят что сталин великая личность , и в запорожье бьюсти воздвигают , и что делать?

може фуй с ним ,у каждого свои герои , и друг к другу в душу не лезть? ...шо других дел мало?......
сэмэн вне форума  
Ответить с цитированием
Ответ
РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.
Создано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.