?????? ?????. ???????? ?????.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   ?????? ?????. ???????? ?????. > ИСТОРИЯ > История Украины


История Украины Киммерийцы. Скифы. Сарматы. Киевская Русь. Запорожская Сечь. Гетманщина. УНР. ЗУНР. УССР. ВОВ и Украина. ОУН, УПА, Голодомор 1932-1933...


Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 6, средняя оценка - 3.67. (3.67 из 5.00) голосов - 6 Опции просмотра
Старый 02.12.2012, 01:29   #91
Аватар для Kamper
Сообщений: 9,800
Очки репутации: 123,727
Адрес: Южэлектросетьстрой
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от prit Посмотреть сообщение
оповідання з твору ал-Істахрі "Кітаб ал-масалік ва-л-мамалік" - "Книга шляхів та країн" (приблизно 850-860 роки)
Но вот беда - никто об этом Истахри ничего не слыхал, до издания Риттером его трудов в 1845 году в Гамбурге.
Kamper вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 02.12.2012, 01:37   #92
Аватар для Orey
Сообщений: 9,950
Очки репутации: 69,613
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Scott Посмотреть сообщение
до 1700 года летописи обозначались С.М. 6000-7000 како-нибудь год... а все остальное уже поздний загон под григорьевский календарь...
Более того - согласно константинопольскому (старому) летоисчислению август 1624 года является августом 7132 года (+5508 лет), а не 7135.

Плюс 7135 год является не 7 индиктом, а 10 (7135-7125=10).

Совсем кремлевские фальсификаторы хреново работать стали.
Orey вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 02.12.2012, 02:05   #93
Аватар для prit
Сообщений: 27
Очки репутации:
Адрес: край дикого поля
Доп. информация
По умолчанию

Насправді твір Істахрі був найдавніший та найбільш рідкісний - саме його брали за взірець інші арабські та перські компілятори. Можемо порівняти:

I. Текст з твору ал-Істахрі "Кітаб ал-масалік ва-л-мамалік" (приблизно середина ІХ ст.)

"Руси. Їх три групи (джинс). Одна група їх найближча до Булгару, і цар їх сидить в місті, що зветься Куйава, і він (місто) більше Булгара І найвіддаленіша з них група, звана ас-Славійа, і (третя) група їх, звана ал-Аріанійа, і цар їх сидить у Орді. і люди для торгівлі прибувають в Куйаву. Що ж стосується Орди, то невідомо, щоб хтось із чужинців досягав її, так як там вони (жителі) вбивають всякого чужинця , що приходить в їх землю. Лише самі вони спускаються по воді і торгують, але не повідомляють нікому нічого про справи своїх і своїх товарах і не дозволяють нікому супроводжувати їх і входити в їх країну. і вивозяться з Орди чорні соболі й якийсь метал?.
І руси - народ, який спалює своїх мертвих ... і одяг їх - короткі куртки ... і ці руси торгують з хозарами, румом (Візантією) і булгар Великим, і вони межують з північними межами Рума, їх так багато і вони настільки сильні, що наклали данину на прикордонні їм райони Рума, внутрішні булгари ж християни ".

IІ. Текст з твору Ібн Хаукаля "Кітаб ал-масалік ва-л-мамалік" (по4аток Х ст.)

"І русів три групи. (Перша) група, найближча до Булгару, і цар їх в місті, званому Куйаба, і він більше Булгара. І група сама вища (головна) з них, називають (її) ас-Славійа, і цар їх в місті Салала, (третя) група їх, звана ал-Арданійа, і цар їх сидить у Арде, го-роді їх. І досягають люди з торговими цілями Куйаби і району його. Що ж стосується Арди, то я не чув, щоб хто -або згадував про досягнення її чужинцями, бо вони (її жителі) вбивають усіх чужоземців, що приходять до них. Самі ж вони спускаються по воді для торгівлі і не повідомляють нічого про справи своїх і товари своїх і не дозволяють нікому слідувати за собою і входити в країну свою.
І вивозять з Арди чорних соболів, чорних лисиць і олово (свинець?) І деяке число рабів. Руси - народ, який спалює своїх мертвих ...
Руси приїжджають торгувати в Хазар і Рум. Булгар Великий межує з русами на півночі. Вони (руси) великі числом і вже здавна нападають на ті частини Рума, що межують з ними, і накладають на них данину. І булгари внутрішні - християни і мусульмани ".

III. Текст з анонімного твори "Худуд ал-Алам" (Х ст.)

"Куйава - місто русів, найближче до мусульман, приємне місце і резиденція царя. Із нього вивозять різні хутра та цінні мечі. Сла.а - приємне місто, і з нього, коли панує мир, ведеться торгівля з країною Булгар. Артаб - місто, де вбивають всякого чужинця і звідки вивозять дуже цінні клинки для мечів і мечі, які можна зігнути удвічі, але, як тільки відводиться рука, вони приймають колишню форму ".

IV. Текст з рукопису "Кітаб-е тарджумай-е ал-масалік ва мамалік Абу-л-Хасан бін Са 'ад бін Мухаммед ал-Наджівані (ал-машхур) бі Ібн ал-Саваджі" ("Книга - переклад (книги) шляхів і країн, складена Абу-л-Хасаном бін Са 'ад бін Мухаммед ал-Наджівані, (відомим як ал-Саведжі ") (ХІІ ст.)

"Русов три групи. Одна група близько до Булгару, і цар їх знаходиться в місті, званому Ку.а.на, і він (місто) більше Булгара. (Іншу) групу називають Аусані, і цар їх знаходиться в місці, іменованому Арта. (Третя) група, найкраща з усіх, називається Джалаба (Джлба). І торговці туди не доходять і не ходять далі Булгара (?). І в Арту ніхто не приходить, так як всякого чужинця, який туди відправляється, (жителі) вбивають. Якщо вони (руси) займаються торгівлею, то не виходять на сушу. Із Арти вивозять чорного соболя, свинець і олово. Руси - народ, який спалює мертвих і має звичай голити один одному бороди. Булгар Великий близько від Рума і з великим населенням. А внутрішні булгари - християни ".


V. Текст з твору ал-Ідрісі "Нузхат ал-Муштак фі-хтірак ал-Афак" (ХІІ ст.)

"... Русов три групи. Одна група їх називається рус, і цар їх живе в місті Куйава. Інша група їх називається ас-Славійа. І цар їх у го роді Славі, і це місто на вершині гори. Третя група називається ал- Арсанійа, і цар має місцеперебування в місті Арсе. Місто Арса красивий і (розташований) на укріпленій горі між Славою і Куйавой Від Куйави до Арси чотири переходи, і від Арси до Славії - чотири дні. І доходять мусульманські купці з Вірменії до Куйави. Що ж стосується Арси, то, відповідно до розповіді шейха ал-Хаукаля, туди не входить жоден чужинець, бо вбивають там всякого чужинця. І не дозволяють нікому входити з метою торгівлі в свою землю. Вивозять звідти шкури чорних леопардів, чорних лисиць і олово (свинець ?). І вивозять це все звідти торговці з Куйави. Руси спалюють своїх мертвих, а не заривати в землю. Деякі руси голять бороду, а деякі завивають її, як гриву коней. Одяг їх - короткі куртки, і одяг хазар, булгар і печенігів - короткі куртки з шовку, бавовни, льону і вовни".

VI. Те ж по рукописи РНБ (ХІІІ ст.)

"Русов три групи. Одна група їх називається Равас, і цар їх в місті Кукіане. Інша називається ас-Славійа, і цар їх в місті СІЛАКО, і місто цей на вершині гори. Третя називається ал-Артанійа, і цар їх в місті Артан . Місто Арта некрасиве, на укріпленій горі і розташований між СІЛАКО і Кукіаніей, і що стосується Арти, то, згідно шейху ал-Хаукаль, ніхто з чужинців не входить туди, бо там вбивають всякого чужинця і не дозволяють вони (жителі Арти) нікому входити для торгівлі в свою країну. вивозять звідти шкури чорних леопардів і чорних лисиць і олово. і вивозять це звідти торговці з Кукіани ... ".
__________________
пешком по сети
prit вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 02.12.2012, 11:19   #94
Сообщений: 1,471
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от prit Посмотреть сообщение
звана ал-Орданійа, і цар їх сидить у Орді (?)
тут є варіант
Цитата:
Русы. Их три группы (джинс). Одна группа их ближайшая к Булгару, и царь их сидит в городе, называемом Куйаба, и он (город) больше Булгара. И самая отдаленная из них группа, называемая ас-Славийя, и (третья) группа их, называемая ал-Арсания, и царь их сидит в Арсе
http://www.adfontes.veles.lv/arab_slav/istarhi.htm
__________________
Роби добро і тікай..
trionix вне форума  
Старый 15.12.2012, 12:48   #95
Аватар для Южная Русь
Сообщений: 369
Очки репутации: 21,340
Адрес: Краматорск
Доп. информация
По умолчанию

Документ №12
В 1624г. в типографии Киево-Печерской Лавры вышла книга: «Иоанн Златоуст. Беседы на деяния Св. Апостолов»


Фотография1:В этой книге часто встречается имя нашей Родины и нашего народа: княжат Росских, а в Россiи монарха Володимера, хроника Росская, о народе Росском, в летописцу росском, славяноросского языка, княжата Росскiи, Россiйскому родови, мы Россове, монархи Россiйскаго Володимера, народ славенороссiйскiй, народ православный Россiйский, племя Россове, княжата Кiевскiи и иныи в Россiи и т.п.

Фотографии 2,3,4:

__________________
Читайте русские летописи. Не отрекайтесь от Русской земли.
Не ополячивайтесь.
Южная Русь вне форума  
Старый 25.12.2012, 23:37   #96
Аватар для Kamper
Сообщений: 9,800
Очки репутации: 123,727
Адрес: Южэлектросетьстрой
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Южная Русь Посмотреть сообщение
В 1624г. в типографии Киево-Печерской Лавры вышла книга: «Иоанн Златоуст. Беседы на деяния Св. Апостолов»
И ни слова о Москве, Московии, москвитянском народе и их москвитянских государях. Правильно, что об иностранцах писать-то?
Kamper вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 29.12.2012, 17:42   #97
Аватар для Южная Русь
Сообщений: 369
Очки репутации: 21,340
Адрес: Краматорск
Доп. информация
По умолчанию

Документ №13

Рукопись «Измарагд». Датировка: начало 17 века.


Рукопись содержит:
1. летописную повесть о Темир-аксаке: - сказание о чуде иконы «Владимирской» Богородицы (события 1395г.)
2. повесть об иконе «Знамение» в Великом Новгороде

В ней Московские и близлежащие земли именуются терминами: Русь, Русская земля. Так же используется термин «руския полки»

Фрагменты:
Фотокопия 1:Фотокопия 2:Фотокопия 3:Источник: http://www.stsl.ru/manuscripts/1/202...m/202-0309.jpg
__________________
Читайте русские летописи. Не отрекайтесь от Русской земли.
Не ополячивайтесь.
Южная Русь вне форума  
Старый 29.12.2012, 17:58   #98
Аватар для Деймос
Сообщений: 7,046
Очки репутации: 69,728
Адрес: Донецк
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Южная Русь Посмотреть сообщение
Рукопись «Измарагд». Датировка: начало 17 века.
Батый... бла-бла-бла... рязанскую землю
Фейк наверное изготовления господина Сулакадзева. Списано частично из гизелевого Синопсиса.

Цитата:
Сообщение от Южная Русь Посмотреть сообщение
архиепископ киприан московский и всея руси
Архиепископ всея Руси?! Ещё никогда Штирлиц не был так близко к провалу.©
__________________
Московская история пришита к истории Руси белыми нитками
© Карл Маркс
Деймос вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 12.01.2013, 15:59   #99
Аватар для Южная Русь
Сообщений: 369
Очки репутации: 21,340
Адрес: Краматорск
Доп. информация
По умолчанию

Документ №14
Требник Петра Могилы. Киев. 1646год

В этой книге есть имя нашей Родины и нашей церкви.

«Петр Могила митрополит Кiевскiй Галицкiй и всея Россiи …»
«епископам православным Церкви Россiйскои…»«…в Церкви святой Православно-кафолической Россiйской…»
«…митрополии Кiевскои, Галицкои и всея Россiи …»
«…волаючи иж Русь Православная згеретичала…»
«…православного причту Церкви святое Россiйскои…»
«…абы Русь в архиереях и иных приложных…»

__________________
Читайте русские летописи. Не отрекайтесь от Русской земли.
Не ополячивайтесь.
Южная Русь вне форума  
Старый 12.01.2013, 16:40   #100
Аватар для Yarema
Сообщений: 22,297
Очки репутации: 144,785
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Велика Новосілка, Донецької області.
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Южная Русь Посмотреть сообщение
«Петр Могила митрополит Кiевскiй Галицкiй и всея Россiи …»
І зауважте, ні слова про Москву... Бо "Россія" всього лише елінізована назва Русі. А Москву ніхто Русью не вважав.
__________________
Нет, Московия — вовсе не Русь, это лишь территория,
Где кремлевские ханы держали народы в плену. Юрій Нестеренко
Yarema вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 12.01.2013, 17:00   #101
Аватар для bborbut
Сообщений: 664
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

ты сам подчеркиваеш?
__________________
Сонце весело сміється - все на світі продається. В. Овоч.
bborbut вне форума  
Старый 12.01.2013, 17:34   #102
Аватар для Kamper
Сообщений: 9,800
Очки репутации: 123,727
Адрес: Южэлектросетьстрой
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Южная Русь Посмотреть сообщение
Петр Могила митрополит Кiевскiй Галицкiй и всея Россiи
Но не Московии
Kamper вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 27.01.2013, 16:23   #103
Аватар для Южная Русь
Сообщений: 369
Очки репутации: 21,340
Адрес: Краматорск
Доп. информация
По умолчанию

Документ №15

Евангелие учительное. 16 век.
(рукопись РГБ ф.304.1 №101)Здесь написано: «Поучения избранна различна от святаго евангелия
и от многых божественных писании. Глаголема от архиереа из уст во
всякую неделю на поучение христоименитым людем или прочитаема
також де ина господскыя праздникы и на памяти святыих. Преложена
же с греческого языка на русскы книгы. В лето хххх индикта хххх слово
о мытаре и фарисеи.
__________________
Читайте русские летописи. Не отрекайтесь от Русской земли.
Не ополячивайтесь.
Южная Русь вне форума  
Старый 27.01.2013, 16:28   #104
Аватар для Yarema
Сообщений: 22,297
Очки репутации: 144,785
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Велика Новосілка, Донецької області.
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Южная Русь Посмотреть сообщение
Преложена же с греческого языка на русскы книгы.
Ви додали зайву літеру "с" в слові "рускы".
__________________
Нет, Московия — вовсе не Русь, это лишь территория,
Где кремлевские ханы держали народы в плену. Юрій Нестеренко
Yarema вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 27.01.2013, 16:51   #105
Аватар для Южная Русь
Сообщений: 369
Очки репутации: 21,340
Адрес: Краматорск
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Yarema Посмотреть сообщение
Ви додали зайву літеру "с" в слові "рускы".
Вы ошибаетесь. Вторая буква "с" находится над буквой "у" под титлом (под галочкой).

Я просто раскрыл титлы. (так делают при транслитерации рукописей).
__________________
Читайте русские летописи. Не отрекайтесь от Русской земли.
Не ополячивайтесь.
Южная Русь вне форума  
Закрытая тема
Метки
летопись, московиты не славяне, отсталая, россия, рукопись, русская земля, русь

РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
Русь: Большая(Μεγάλη) и Малая(Μικρά)
Во времена правления в Руси Льва Даниловича (сына Данила Галицкого) в 1299-м году митрополит Руси Максим с клиром (т.е. церковной свитой) переселился...
Деймос
Як народилася Русь
Дуже багато цікавого і маловідомого з міжнародної конференції, також нові відкриття щодо самої назви "Русь", "Рюрика" і ще багато чого. ...
Тиверець
ВЕСЬ БАНДЕРА В ДОКУМЕНТАХ НЮРНБЕРГСКОГО ПРОЦЕССА
Оскільки таваріщі ватніки не бажають надавати посилання на Нюрнберський процес і згадки там про бандерівців, роблю це замість них. :) Спочатку...
Тиверець
Русь-27-PRO Classica Многофункциональный АОН
Продам многофункциональный телефон с АОН РУСЬ-27-PRO Classica (красного цвета) # Автоматическое Определение Номера (АОН) до или после поднятия...
FoulkeСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.