?????? ?????. ???????? ?????.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   ?????? ?????. ???????? ?????. > ПОЛИТИКА > Донбасс. Война. ДНР. ЛНР.


Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 5, средняя оценка - 5.00. (5.00 из 5.00) голосов - 5 Опции просмотра
Старый 22.07.2014, 19:41   #18211
Аватар для region0706
Сообщений: 1,797
Очки репутации: 13,769
Адрес: Северный Кавказ
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Som Посмотреть сообщение
Особенно поразило, что Стрелков теперь кадровый офицер ФСБ оказывается. Он ролевик (или как они там называются), идейный, не за деньги.
А Бородай да, политтехнолог.
Полковник ФСБ России в отставке (со слов самого гиркинa)
region0706 вне форума  
Старый 23.07.2014, 17:35   #18212
Аватар для Сергей76
Сообщений: 1,588
Очки репутации: 20,213
Доп. информация
По умолчанию

Не дискутуйте з путінососами.
__________________
Залиште в коментарях світових медіа(на фейсбуці стор.BBC,Gardian) в приватних повідомленнях громадянам) текст- http://www.stopfake.org/en/news/
Lies about Ukraine -Russian TV.Repost.
Сергей76 вне форума  
Старый 23.07.2014, 17:39   #18213
Аватар для Imbezyl
Сообщений: 4,349
Очки репутации: 31,607
Доп. информация
По умолчанию

Женевські конвенції про захист жертв війни були прийняті 12 серпня 1949 року.

Відповідно до цих документів "взяті у полон учасники воєнних дій мають право на збереження життя, повагу їхнього достоїнства, особистих прав і переконань".

А 8 червня 1977 року були прийняті "Додаткові протоколи до Женевських конвенцій".

У ситуації, що склалася, особливий інтерес для України становить Протокол I, статті 46 і 47.

Стаття 46 про шпигунів. Стаття точно визначає: якщо збираєш або намагаєшся збирати інформацію на території, контрольованій противною стороною, при цьому носиш форму своїх збройних сил, тоді ти не шпигун. А якщо робиш те ж саме, при цьому форму й пізнавальні знаки своїх збройних сил не носиш, - тоді шпигун.

Далі найцікавіше: шпигун не має права на статус військовополоненого. Тобто НЕ МАЄ ПРАВА НА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ.

Стаття категорично наказує з такою особою "звертатися як з шпигуном". Не уточнюючи, як саме.

Розглянемо приклад з життя. У зоні бойових дій було захоплено колишнього "міністра оборони" так званої "донецької республіки" й одну людину у цивільному одязі, що збирала інформацію про підрозділи української армії: записувала номери бойових машин, уточнювала їхні типи, кількість, розташування на місцевості. За цим заняттям її й застукали. І пообіцяли "десятку".

І тут дозвольте задати запитання: так чому ж "десятку"?

І дозвольте на нього відповісти: тому, що ми, українці, гуманні, добродушні, людинолюбні. Ми схильні прощати ворогів. Ми діємо відповідно до заповіді: прощайте й прощені будете. І це правильно. І я тому хмирю дав би "десятку", а через пару років випустив за зразкову поведінку.

Вважаю, що діяти потрібно відповідно до заповідей, даних нам у давні часи. Але не заважає всіх потенційних збирачів шпигунських відомостей повідомити, про те, що існує міжнародне право. Існує 46 стаття Додаткового протоколу до Женевських конвенцій, яка вимагає від нас переступити через природжене людинолюбство й діяти відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм: в усі часи шпигунів не розстрілювали, їх вішали.

Ще більший інтерес становить стаття 47. Ця стаття про найманців:

"Найманець - це будь-яка особа, завербована на місці або за кордоном для участі у збройному конфлікті... не є ні громадянином країни, що перебуває у конфлікті, й не проживає постійно на території, контрольованій стороною, що перебуває у конфлікті".

Росія себе не визнає стороною, що перебуває у конфлікті. Тому кожен ввічливий зелений чоловічок - найманець.

Найманець, як і шпигун, не має права на статус військовополоненого.

Тобто найманець, як і шпигун, у разі захоплення противною стороною НЕ МАЄ ПРАВА НА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ.

Захоче Україна, життя збереже, не захоче - вибач, рідний, 47 стаття, сам розуміти маєш. НЕМАЄ У ТЕБЕ ПРАВА НА ЖИТТЯ! Ти це право поміняв на зелені фантики з портретом якогось американського дядьки.

Впевнений, що проблема з найманцями багато у чому зумовлена тотальною юридичною неписьменністю населення колишнього Радянського Союзу. Дурникам у Росії пояснили, скільки баксів вони зриватимуть за кожен день війни. Але забули пояснити статті Женевських конвенцій і Додаткових протоколів до них.

Вважаю, що цю прогалину в освіті потрібно терміново заповнити. Всіма доступними засобами потрібно довести до тих, хто підняв зброю проти України:

- бійці України, що потрапили у руки терористів, є військовополоненими, з ними належить звертатися відповідно до Женевських конвенцій, будь-який відступ від духу й букви конвенцій є воєнним злочином, винні будуть покарані відповідно до норм міжнародного права (надто жорстокими);

- найманці, тобто громадяни держави, що формально учасником конфлікту не є, та які потрапили у руки влади України, військовополоненими не є.

Україна зовсім не зобов'язана годувати цих негідників, надавати їм медичну допомогу й навіть тратити гроші на їхню охорону. Питання про утримання захоплених найманців у в'язниці може бути вирішене тільки у тому випадку, якщо той, хто їх прислав в Україну, погодиться оплачувати всі витрати. В іншому випадку Україна не має обтяжувати свій бюджет утриманням мерзотників, які самі себе поставили поза законом. Для них має бути знайдене інше рішення.

Найманцем необхідно терміново роз'яснити: вже сьогодні вони мають вимагати від тих, хто їм платить, гарантій на випадок захоплення владою України. Найманці мають вимагати від роботодавців письмових зобов'язань: хто, коли і скільки буде їм надсилати на харчування, хто відправить ковдри й подушки, хто приїде у в'язницю зализувати їхні рани, хто і в якому розмірі оплачуватиме будівництво, ремонт, опалення й охорону в’язниць, в яких їх триматимуть.

Кожен найманець має знати, що його обдурюють. Йому повідомляють тільки хорошу новину про те, скільки він зрубає баксів. Але від нього приховують погану новину про те, що він поставлений поза законом.

Бандитам і вбивцям у тюрязі на законних підставах встановлене місце на нарах, а найманець до цієї категорії не потрапляє. На нього закон не розповсюджується.

Більше того отримуючи гроші, найманець ПРОДАЄ СВОЄ ПРАВО НА ЖИТТЯ.
__________________
Пролітаю над гніздом зозульки...
Imbezyl вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Старый 23.07.2014, 17:39   #18214
Аватар для Бандерівець!
Сообщений: 2,407
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Семен Семенченко

Все. Они побежали. Умирать не хочется никому. Все эти хваленые "батальоны призраки","ополчения мозгового ","кубанские казачества" и прочая шваль. Идем аккуратно, сохраняем жизни бойцов. Завывания "услышьте Донбасс" щедро оплаченные по ТВ сменились воплями "нам п....". Теперь это официальный девиз ЛНР. Еще много работы и впереди куча трудностей, грязи и крови, но с нашими хлопцами- хоть на край света. Слава Украине: )
P.S. подробности вечером
P.S.2 последние три дня без потерь__________________
Бандерівець! вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Старый 23.07.2014, 17:58   #18215
Banned
Сообщений: 832
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от region0706 Посмотреть сообщение
"Казаки" Северной Осетии попросят Путина обменять Тамерлана Еналдиева на украинскую летчицу

http://gradus.pro/last_news/kazaki-s...letchitsu.htmlдопустим, но сбили его россияне, так? А то что 150 рейсов в день летало над восточно Украиной ты знаешь?
Нет не так.

Сообщение добавлено в 17:52

Цитата:
Сообщение от region0706 Посмотреть сообщение
моими руками? я живу в России и я гражданин РФ, ты признаешь что его сбили российские граждане? "сольют порошенко", "убьют яроша", эти все лозунги толкай на рамблере или где нить в яслях. никто никого не сольет и все позабудется.я попытаюсь все-таки спросить(знаю что с зомбированным общаюсь), причем тут госдеп когда есть пленные у Украины?
Когда Губарев приглашает Кургиняна, и они обсуждают поставки оружия из России, когда видеос гуково есть где стреляют Градом и т.д. и т.д.
Если ты живёшь в России значит ты зомбирован Кисёлев тв. Так что твои слова не актуальны)

Сообщение добавлено в 17:58

Цитата:
Сообщение от region0706 Посмотреть сообщение
Полковник ФСБ России в отставке (со слов самого гиркинa)
Да. Он в молодости прошёл сербскую войну и приднестровскую. Добровольцем. Потом его призвали в российскую армию рядовым. Затем он пошёл контрактником в Чечню. После этого служил в органах в горячих точках. За 12-13 лет дослужился до полковника и вышел на пенсию. Потому что постоянно участвовал в боевых операциях, а там как известно и стаж год за два или за три и звания быстрее. Тем кто выживет. Он выжил.
И опять пошёл добровольцем. Чем ещё на пенсии заниматься как не вспоминать боевую молодость?
Славен вне форума  
Старый 23.07.2014, 17:58   #18216
Аватар для ХРАМ
Сообщений: 1,456
Очки репутации: 5,693
Доп. информация
По умолчанию

Взяли одного из свидомых убийц 2 мая

Этот укронацист сдался погранцам РФ. Думал, что не узнают. Но телефон просто раскалился от звонков, как только эта морда мелькнула на ТВ. Со всего Юго-Востока народ звонил, чтоб предупредить, что это за тварь попалась.

Так что теперь им занялись профессионалы.

Птичка поёт. Уже. И так громко, что в Днепропетровске и некоторых учреждениях Одессы началась истерика. Правда о событиях 2 мая обязательно будет обнародована.

Заказчики из Днепропетровска и исполнители из Одессы сегодня не спят. И это хорошо.

Новость от Дмитрий Дзыговброского__________________
"О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас, а те кто лучше нас... им просто не до нас" Омар Хайям
ХРАМ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
3 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Imbezyl (23.07.2014), Oлег (23.07.2014), Сергей-1977 (23.07.2014)
Старый 23.07.2014, 18:03   #18217
Аватар для Мрия
Сообщений: 447
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

О тяжелой ситуации в южном котле. "Наши силы на исходе". 22.07Сообщение добавлено в 18:03

Мрия вне форума  
4 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
bpm (23.07.2014), Imbezyl (23.07.2014), Oлег (23.07.2014), Свин (23.07.2014)
Старый 23.07.2014, 18:06   #18218
Аватар для garis2
Сообщений: 710
Очки репутации: 8,232
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @ХРАМ Посмотреть сообщение
Взяли одного из свидомых убийц 2 мая
а где монтировали?На киностудии имени М. Горького?
garis2 вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 23.07.2014, 18:20   #18219
Аватар для bpm
Сообщений: 5,771
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

bpm вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 23.07.2014, 18:37   #18220
Аватар для Мрия
Сообщений: 447
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчаниюСообщение добавлено в 18:31Сообщение добавлено в 18:37

Мрия вне форума  
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Старый 23.07.2014, 18:38   #18221
Аватар для vgik
Сообщений: 50,017
Очки репутации: 449,058
Адрес: ОМБР
Доп. информация
По умолчанию

vgik вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 23.07.2014, 18:41   #18222
Аватар для ХРАМ
Сообщений: 1,456
Очки репутации: 5,693
Доп. информация
По умолчанию

__________________
"О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас, а те кто лучше нас... им просто не до нас" Омар Хайям
ХРАМ вне форума  
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Старый 23.07.2014, 18:46   #18223
Аватар для bpm
Сообщений: 5,771
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

bpm вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 23.07.2014, 18:49   #18224
VL
Сообщений: 935
Очки репутации:
Адрес: Омск
Доп. информация
По умолчанию

VL вне форума  
Старый 23.07.2014, 18:52   #18225
Аватар для vgik
Сообщений: 50,017
Очки репутации: 449,058
Адрес: ОМБР
Доп. информация
По умолчанию

Служба безпеки України в рамках АТО затримала наводчика мінометного розрахунку, який разом з іншими терористами обстрілював житлові квартали Луганська.
Встановлено, що громадянин України Смирнов Володимир Олександрович був завербований до бандформувань терористичної організації т.зв. «ЛНР» громадянином РФ Замараєвим Миколою Миколайовичем на прізвисько «Шмига».
За службу на боці терористів російський куратор пообіцяв Смирнову військовий одяг, житло та 2,5 тис. гривень щомісяця.
Найманець пройшов спеціальну підготовку як наводчик мінометного розрахунку у навчальному центрі, організованому російськими спецслужбами у Луганську на базі гуртожитків університету, де його інструкторами були військовослужбовці РФ.
За здобутими СБУ даними, 17 липня ц.р. разом з чотирма бойовиками Смирнов, виконуючи роль коректувальника вогню, із встановлених у луганському мікрорайоні Мирний 122-мм мінометів обстріляли житловий квартал обласного центру Степний. У результаті обстрілу було поранено військовослужбовців ЗС України та пошкоджено бойову машину сил АТО.
Службою безпеки України стосовно бойовика зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та ч.1 ст. 263 Кримінального Кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

http://www.youtube.com/watch?v=y7NsS...ature=youtu.be
vgik вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Закрытая тема
РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
Террористы в Луганске. Перекличка по районам Луганска онлайн. Видео, фото, новости.
http://youtu.be/L63dsYDy5ks действительно ли, что практически весь город отключен от электроснабжения?
Игорь Русский
Закономерный провал перемирия. 5 уроков перемирия глазами историков Украины.
Orey
АТО в Донецке! Новости, фото и видео.
Обговорюємо антитерористичну операцію в місті Донецьк. --- Добавлено. Тема " АТО в Донецке". В Донецке.
Тиверець
Видео о Донецке и Донбассе
Предлагаю выкладывать качественное видео (как свое, так и чужое) о Донецке и Донбассе, слава Богу, оно уже есть! ...
Буржуй
Фото + видео на 1 диск
У меня есть задача: сделать диск с фотками + видео. Имеющееся видео сейчас в формате avi, mov, dvd-видео. Вопрос как это все лучше загнать на 1 диск,...
АлександрСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.