?????? ?????. ???????? ?????.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   ?????? ?????. ???????? ?????. > ПОЛИТИКА > Донбасс. Война. ДНР. ЛНР.


Закрытая тема
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 21.08.2014, 01:52   #14191
Аватар для SaiD
Сообщений: 5,216
Очки репутации: 37,338
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от FSB Посмотреть сообщение
А что на это повлияло? Трудное детство, коляски без тормозов, укроучебники, двойки в первом классе, проблемы со слухом и голосом на уроке пения, что тебя сделало таким? CCCР тоталитарный режим?
Наличие совести

жуткая вещь к стати
SaiD вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 21.08.2014, 01:57   #14192
Аватар для Весёлый Мухобой
Сообщений: 551
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

На 22-й минуте о Ю.В.:
__________________
Украина: Никогда мы не будем братьями!
Россия: Хорошо, сестра.
(Ребята, девчата! Мне плевать на рейтинги и мнения!!! Можете не напрягаться, давя на кнопки.)
Весёлый Мухобой вне форума  
Старый 21.08.2014, 02:12   #14193
Аватар для SaiD
Сообщений: 5,216
Очки репутации: 37,338
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

SaiD вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 21.08.2014, 02:17   #14194
Аватар для jester
Сообщений: 13,458
Очки репутации: 86,792
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от FSB Посмотреть сообщение
А биз войни не потрибно выпити чарку з москалим украинской мови? и ще ти вмэрнещ ну не сдохне?

злив якийсь низькопробниЙ, але так і бути - зараховано
jester вне форума  
Старый 21.08.2014, 02:21   #14195
FSB
Гость
Сообщений: n/a
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @SaiD Посмотреть сообщение
Наличие совести

жуткая вещь к стати
А совесть это что такое? Сидеть и врать за компом? Какие русские злобные напали на Украину убилили там всех кто был просто так чтоб было,а ополченцы спецназ по тунелем привезли они громять всю армию и справиться не можем, в Афганене талибов кто вооружил и обучил и вашего любимого Бен Ладена, Забыли память узкая, в Ливии кто вооружил и защитил террористов, далие пошли Сербия центр Европы кто бомбил сербы сами себя за свои грехи которые придумал Клинтон, Сирия мирные демонстранты убивали детей а потом и армию забыли, Египет тоже забыли, что с памятью? эта байда уже всех достала мужики на Донбасе взялись за оружие и я их поддерживаю и мысленно и материалиально. Вьетнам тоже забыли сколь там сдохло американцев и как они воевали до последнего вьетнамца выжигая деревнями и потом сбежали все забыли не было этого, давай замутим в Украине до последнего украинца вам то это дерьмо зачем?
 
Старый 21.08.2014, 05:55   #14196
Аватар для Imbezyl
Сообщений: 4,349
Очки репутации: 31,607
Доп. информация
По умолчанию Головний український перемовник: Це не АТО, це війна. І хтось не зацікавлений в її припинення

Рубан для багатьох вже став легендою. Саме Рубану вдалося домовитися про поліпшення умов утримання, а потім витягнути з полону 17 осіб - військових з 72-й і 25-й бригад і декількох цивільних.

Генерал Рубан рідко посміхається. Він схожий на людину, у якої сталеві нерви і бездоганна витримка. Його неможливо розколоти. Здається, ніби в голові у нього збудований план на багато кроків вперед, і кожен його відповідь - це лише верхівка айсберга.

- Скільки людей ви вже звільнили?

- Більше ста. Ми перестали рахувати після сотого.

- А скільки вам надходить дзвінків в день від людей, які шукають зниклих?

- Близько трьохсот.

- Ви самі на них відповідаєте?

- Ні, у нас є відділ, де фахівці на них відповідають. Раніше у нас звільненням заручників займався Офіцерський корпус - десять чоловік, які накопичували інформацію, - але не було системності.

- Яка зараз ваша роль у цій структурі? Я знаю, що ви єдиний професійний парламентер, і на вас все тримається. З вас, власне, все почалося. Як це буде працювати тепер?

- Так само і буде працювати. Я очолюю цей центр.

- Але ж все тримається на вашому авторитеті? ..

- Немає іншого способу там, за лінією фронту. Все тримається дійсно на людському авторитеті. Якщо людина тримає слово, з ним працюють. Якщо не тримає, - виказують недовіру.

- Ті люди, які з вами в центрі працюють, - їм там довіряють? Вони працюють автономно?

- Ні. Кожні переговори проводжу я особисто. Є ключове слово-пароль, після якого вважається, що ми потиснули руки - і тепер починається робота. Це слово офіцера. Якщо я даю слово офіцера, значить, ми вже домовилися. Та сторона знає, що я і офіцери зроблять все можливе, щоб слово стримати. Ми так і робимо, незалежно від обставин. Слово порушити ми не можемо.

- Це ж величезний обсяг роботи. А останнім часом адже стало більше полонених ...

- Так, набагато більше. Але тепер вже роботу веде і адміністрація президента, і особисто президент розуміє необхідність цієї роботи, і Служба безпеки, і Міністерство оборони. Вони побачили, що так можна працювати. Вони побачили користь від цієї роботи.

- А раніше вони цієї користі не бачили?

- Чи не усвідомлювали до кінця. Необхідно було якийсь час. Це все-таки більшість нових людей. Новий міністр оборони, нова АП, новий президент.

- Тим не менше, проблема з'явилася ще в березні в Криму. Тоді всю цю роботу довелося виконувати волонтерам, журналістам. Ми їздили, намагалися визволяти людей. Це було непросто, оскільки у нас немає підготовки, і ми напевно робили щось не так. У той час реально не було жодної людини, який міг би виступати в цій ролі.

- У нас в академії СБУ була кафедра, яка готувала переговірників. Я не знаю, де вони. Ніхто не знає. У міліції є ... (поправляє себе - авт.) Має бути - спеціальне управління по роботі із заручниками і по переговорах в складних ситуаціях. Напевно, не було необхідності, і немає цих фахівців.

- Тобто таких людей готували, але до цих пір структури такої немає?

- Можливо, вона є, але добре ховається.

- І результатів роботи ми теж не бачимо.

- Так, тому що знайти ми їх не можемо. Але зараз вже хороший результат в тому, що обидві сторони зрозуміли, що треба звільняти. Попутно це вирішує багато завдань: такі, як утримання у полоні.

Коли людей обмінюють, я на них дивлюся. Привожу людей з цього боку, і ми критично дивимося на те, як утримуються полонені. Ми домовилися до того, що з полоненими поводитимуться задовільно.

Починалося з того, що їх босоніж не передаватимуть, що їм даватимуть якесь взуття. Потім ми дивилися вже за умовами утримання, кого годували, кого ні. Домовилися: їх повинні годувати. А далі - лікування. Полоненим, яким необхідно медичне лікування, обидві сторони потрібну допомогу надають.

У Луганську було таке: щоб врятувати офіцеру руку, доктора рекомендували негайно його госпіталізувати на стаціонар. У нього почалася гангрена, необхідно було складне медичне втручання. Я не встигав приїхати з Києва, щоб його терміново доставити, і його перевезли до Росії. Врятували життя людині, полоненому.

- А потім його повернули?

- Його ще не повернули. Там складне медичне втручання, тривале. Я не знаю, яка його подальша доля, повернуть або не повернуть, але головне, що полонених не розстрілюють - їх готують для обміну.

- Є ж різні види полонених. Є полонені цивільні, є військові. Є різні причини, за якими беруть в заручники. Зі багатьох просто вибивають гроші. Як ви працюєте з тими бандами, які забирають людей заради прибутку, яким не потрібен обмін?

- Треба шукати гроші і викуповувати цих людей.

- Але за міжнародними принципами це не зовсім гуманно, оскільки на ці гроші вони купують зброю, якою продовжують вбивати людей ...

- Тут треба скористатися досвідом Ізраїлю. Ізраїль не веде переговорів з терористами, і в подібних ситуаціях людей не викуповують за гроші. Вони хвалилися цим досить тривалий час. Зараз же вони зрозуміли хибність цієї тактики і створили у себе центр переговірників, де розглядають різні ситуації зі звільнення полонених, у тому числі викуп за гроші. Цей варіант має бути страхувальним.

Якщо з боку тих, хто утримує, це позиційні торги - вони заявляють, що віддадуть людина тільки за гроші, - то необхідно йти з ними на контакт і працювати з грошима.

Але якщо вони підпорядковуються хоч якимось чином загальному керівництву Донецької та Луганської республік, то в таких випадках я знаходжу цих полонених, вступаю в торги, повідомляю керівництву - і вони самі віддають цих полонених, міняючи їх, руйнуючи схему продажу людей.

Ми спочатку домовилися, що за гроші людей не викуповуємо і не торгуємо. Така можливість у нас є.

- А чим це вигідно керівництву ДНР і ЛНР?

- Вони таким чином показують турботу про своїх людей, які потрапили в полон або містяться в тюрмах - так само, як це вигідно президенту України. Він показує турботу про своїх громадян. Це правильно. Йому це довірили виборці, вони знаходяться в полоні, і він повинен витягнути їх звідти.

Так само поводиться і луганська і донецька сторони зі своїми соратниками. У них взагалі ідея всіх своїх звільнити. Це нормально, це по-людськи.

- А це можливо?

- Так, це можливо.

- Тобто кінцева мета - обміняти всіх?

- Це ідея-максимум. Моя робота - звільнити людей з усіх боків.

- Поясніть мені, в чому різниця і складність у звільненні військовополонених і цивільних. Наскільки я розумію, з цивільними складніше?

- Особливої ​​різниці немає. Просто в один час було більше цивільних активістів серед полонених. З військовими простіше, бо до військових ніяких питань не виникає, йдеш і звільняєш.

Якщо ж полонений цивільний, мені потрібно перевірити ще раз, чи варто звільняти цю людину, або міняти його, або потрібно умовити сторону, щоб його просто відпустили.

- А що стосується ідейних людей, яких затримують в ДНР і ЛНР? З ними складніше працювати? Громадянського активіста, який виступає за єдину Україну, складніше витягти?

- Складніше. Він підлягає обміну. Якщо він просто волонтер, який привозив продукти харчування, це простіше. Якщо привозив бронежилети, літературу, їздив сам зі зброєю, то складніше.

- Є один такий тонкий момент: коли пропадає якийсь чоловік, як повинні вести себе ЗМІ і блогери, щоб не нашкодити? Багато вже радили, що якщо зраджувати історію сильної розголосу, це ускладнює роботу.

- По-різному. Так, буває, що це ускладнює роботу і перемовнику, і самому полоненому. Інформацію потрібно давати дозовано, без будь-яких неточностей.

Наприклад, пишуть, що забрали активіста "Правого сектора" - а хлопець не знає, що таке "Правий сектор", ну, був у нього прапор чорно-червоний, але це не означає, що він активіст. Для того боку це буде аргументом тримати його довше, катувати жорсткіше.
Ну, і полоненим треба себе акуратно вести. У мене був випадок, коли людині, якого приїхали міняти, сказали, що його відпускають на свободу, і попросили розповісти, чого він все-таки наробив. І він наговорив багато зайвого. В результаті я його вже три тижні не можу забрати.

- Це такий викрутас у них був?

- Вони не готувалися до цього. Випадково запитали, а він випадково наговорив на себе. Дуже багато полонених наговорюють, створюють собі цінність, щоб вижити. Їм здається, що зараз їх розстріляють, і треба показати якусь важливість. Вони кажуть, що вони коригувальники, наприклад. Я знаю з десяток "коригувальників", яких тримають в Донецьку. Вони не коригувальники, вони не знають, що це.

- А як вони повинні були себе повести?

- Мені складно сказати. У кожній ситуації в полоні нехай кожен поводиться так, як бачить і може.

- Але потрібно вести себе по-чесному?

- Краще по-чесному, якщо ти не військовий і не професійний розвідник.

- Два дні тому до мене звернулися люди, які повідомили, що в Макіївці затримали блогера, який нібито був коригувальником. Його матері сказали, що він буде розстріляний. Як поводитися в такій ситуації?

- По-перше, треба повідомити в наш центр. Ми відразу зв'язуємося з людиною, яка його утримує, або з його начальством, і обговорюємо цю проблему.

Ніхто не буде розстрілювати "у вівторок о 12 дня". Ніхто не зможе поставити умову звільнити когось із в'язниці до вечора суботи. Для цього і потрібні перемовники, щоб пояснювати процедури звільнення і розмовляти.

Це такий спосіб підсилити свою позицію, але треба розуміти, що коли командир просто міняє людей, ця позиція приймається. Коли він говорить, що до вівторка розстріляє людини - то автоматично переходить в ранг терориста, бо загрожує життю полоненого. Це неправильно.

- А ви знаєте, скільки людина за весь цей час було розстріляно в полоні?

- Я знаю приблизну цифру, але не скажу її.

- А чи можете ви сказати, де зараз небезпечніше всього? Де застосовують найжорстокіші тортури?

- Немає такого поняття, як "звірячі" або "найнебезпечніші". Ми працюємо три місяці, і умови утримання всюди більш-менш однакові.

Є рідкісні покручі, вони є завжди в усіх війнах. У кого-то нерви здають, хтось спочатку ненормальний. Хтось хоче розстріляти полонених, ходить з автоматом. Хтось хоче кинути гранату в камеру з полоненими, помститися, так би мовити. Це, як правило, люди невисокого морального рівня, неосвічені, просто грають словами. Або ж доведені в результаті психічного або алкогольного стану до такого бажання.
(...)
Розбирайтеся. Я вам сказав свою думку. Всі питання вирішуються всередині України. Війну вже можна було виграти одній і іншій стороні вісім разів.

- Якби не ...?

- Якби було бажання виграти, а не розтягнути. Вогонь припинити і домовитися - можна було за три місяці. У будь-якій ситуації можна зупинити вогонь і домовитися.

- Чому, по-вашому, цього не відбувається?

- Хтось не зацікавлений у припиненні війни. Я можу домовитися.

- А ви будете це робити?

- Буду.

Зараз не застосовується закон про війну. У Києві бояться воєнного стану і не знають, що це таке. Цивільні люди, які знаходяться при владі, бояться військових, тому що коли буде військовий стан - цивільні, можливо, будуть не при владі, стануть керувати військові. В результаті страждає вся інфраструктура, люди страждають.

- Ви вважаєте, що потрібно вводити воєнний стан?

- Якщо йде війна, значить, потрібно вводити військовий стан. Журналістам треба забороняти писати про війну, тому що вони не розуміють, що це таке. Дозволити потрібно тільки фахівцям. Повинна бути жорстка цензура з цього приводу, щоб не нашкодити. Я противник цензури, але я так говорю, тому що знаю.

Податки повинні збиратися правильно, а не так, як Яценюк випрошує у парламенту додавання якогось податку по кожному закону.

На війні все дуже просто. Є війна, є питання, є перемога. Є мета. А тут незрозуміло що.

- Київ просто прагне продовжувати жити мирним життям ...

- Кияни прагнуть. А уряд хіба прагне?

- Нікому ж не вигідно військовий стан. На Західній Україні начебто немає війни.

- А квартира страждає, якщо військовий стан тільки на кухні? А в спальні все нормально? Це ж ваша квартира, ви ж повинні управляти квартирою своєї, тому військовий стан скрізь: і в спальні, і на кухні.

Західна Україна, хоче, не хоче - але бере участь у війні, відправляє своїх солдатів. Я їх бачу, тому що витягаю з полону, вони по-російськи слова вимовити не можуть. Вони ще як беруть участь.

Так що це не антитерористична операція. Це війна.

- Війна яка?

- Нова. Незрозуміла. Гібридна. Майже громадянська.

- "Майже" - бо є "консультанти"?

- Консультанти є завжди. Майже громадянська, бо ідеологічно їх розрізнити майже неможливо. Воюючі сторони хочуть добре жити. Вони хочуть, щоб були рівні дороги, сита родина. Для них немає великої різниці, примкнути до Росії чи до Євросоюзу або залишитися самим.

Вони хочуть краще жити. Всіх довели до злиднів, ту й іншу сторони.

- Але війна доводить ще сильніше.

- Війна - це прогрес завжди: і в душах, і в завтрашньому дні. Україна - багата країна, вона злиденній ніколи не буде. Я думаю, що війна закінчиться, і люди стануть багатшими.

- Разом з Донбасом?

- Разом.

- Тобто Придністров'ї-2 там не вийде?

- Ні. Зруйнована інфраструктура, тому не вийде.

Українці - працьовиті люди і вміють грамотно працювати.Инженери чудові, і в Донецьку там все-таки один із елітных вузів України - Політехнічний інститут.

- Снаряд туди недавно прилетів...

- Це серйозне питання - чий снаряд. Є якась третя сторона - ми зараз її так називаємо - яка розкидає ці снаряди і звалюють на одну або іншу сторону.

- Що це за "третя сторона"?

- Я поки не знаю, не володію такою інформацією. Ми називаємо це третьою стороною. Безлер назіває третьою стороною, и в Донецке так говорять. Іх шукають. Що це за диверсанти.

- Ви говорите, що люди однакові з обох сторін. А ось ситуація: мамі сказали, що її сина хочуть розстріляти. Привели до нього ката і священика - їй так сказали, - і вона готова на колінах повзти благати ополченців, щоб її сина відправили хоча б рити окопи. Це правильно?

- Так, це правильно. Коли родичі піклуються про близьких, які знаходяться в полоні, це прекрасно. Так і виходить сім'я.
А мати не повинна була бездумно голосувати, і наступного разу вона буде голосувати серцем, з урахуванням пережитого. І син буде правильно вибирати свій уряд.

- Тобто це такий шлях очищення, по-вашому?

- Так. Ми перестали їздити до батьків і згадувати їх часто.
(...)
- А як ви думаєте: донеччани, які звикли пасивно ставитися до політики і до життя, навчаться чогось?

- Звичайно. Вони вже научені. Ми всі вже научені. Після Майдану Україна такою як раніше вже не буде, а тим більш після цієї війни. Ми всі тепер змінилися.
__________________
Пролітаю над гніздом зозульки...

Последний раз редактировалось в 06:15.
Imbezyl вне форума  
Старый 21.08.2014, 06:03   #14197
Аватар для Demm45
Сообщений: 905
Очки репутации: 7,328
Адрес: Красноярск
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Imbezyl Посмотреть сообщение
Рубан для багатьох вже став легендою. Саме Рубану вдалося домовитися про поліпшення умов утримання, а потім витягнути з полону 17 осіб - військових з 72-й і 25-й бригад і декількох цивільних.

Генерал Рубан рідко посміхається. Він схожий на людину, у якої сталеві нерви і бездоганна витримка. Його неможливо розколоти. Здається, ніби в голові у нього збудований план на багато кроків вперед, і кожен його відповідь - це лише верхівка айсберга.

- Скільки людей ви вже звільнили?

- Більше ста. Ми перестали рахувати після сотого.

- А скільки вам надходить дзвінків в день від людей, які шукають зниклих?

- Близько трьохсот.

- Ви самі на них відповідаєте?

- Ні, у нас є відділ, де фахівці на них відповідають. Раніше у нас звільненням заручників займався Офіцерський корпус - десять чоловік, які накопичували інформацію, - але не було системності.

- Яка зараз ваша роль у цій структурі? Я знаю, що ви єдиний професійний парламентер, і на вас все тримається. З вас, власне, все почалося. Як це буде працювати тепер?

- Так само і буде працювати. Я очолюю цей центр.

- Але ж все тримається на вашому авторитеті? ..

- Немає іншого способу там, за лінією фронту. Все тримається дійсно на людському авторитеті. Якщо людина тримає слово, з ним працюють. Якщо не тримає, - виказують недовіру.

- Ті люди, які з вами в центрі працюють, - їм там довіряють? Вони працюють автономно?

- Ні. Кожні переговори проводжу я особисто. Є ключове слово-пароль, після якого вважається, що ми потиснули руки - і тепер починається робота. Це слово офіцера. Якщо я даю слово офіцера, значить, ми вже домовилися. Та сторона знає, що я і офіцери зроблять все можливе, щоб слово стримати. Ми так і робимо, незалежно від обставин. Слово порушити ми не можемо.

- Це ж величезний обсяг роботи. А останнім часом адже стало більше полонених ...

- Так, набагато більше. Але тепер вже роботу веде і адміністрація президента, і особисто президент розуміє необхідність цієї роботи, і Служба безпеки, і Міністерство оборони. Вони побачили, що так можна працювати. Вони побачили користь від цієї роботи.

- А раніше вони цієї користі не бачили?

- Чи не усвідомлювали до кінця. Необхідно було якийсь час. Це все-таки більшість нових людей. Новий міністр оборони, нова АП, новий президент.

- Тим не менше, проблема з'явилася ще в березні в Криму. Тоді всю цю роботу довелося виконувати волонтерам, журналістам. Ми їздили, намагалися визволяти людей. Це було непросто, оскільки у нас немає підготовки, і ми напевно робили щось не так. У той час реально не було жодної людини, який міг би виступати в цій ролі.

- У нас в академії СБУ була кафедра, яка готувала переговірників. Я не знаю, де вони. Ніхто не знає. У міліції є ... (поправляє себе - авт.) Має бути - спеціальне управління по роботі із заручниками і по переговорах в складних ситуаціях. Напевно, не було необхідності, і немає цих фахівців.

- Тобто таких людей готували, але до цих пір структури такої немає?

- Можливо, вона є, але добре ховається.

- І результатів роботи ми теж не бачимо.

- Так, тому що знайти ми їх не можемо. Але зараз вже хороший результат в тому, що обидві сторони зрозуміли, що треба звільняти. Попутно це вирішує багато завдань: такі, як утримання у полоні.

Коли людей обмінюють, я на них дивлюся. Привожу людей з цього боку, і ми критично дивимося на те, як утримуються полонені. Ми домовилися до того, що з полоненими поводитимуться задовільно.

Починалося з того, що їх босоніж не передаватимуть, що їм даватимуть якесь взуття. Потім ми дивилися вже за умовами утримання, кого годували, кого ні. Домовилися: їх повинні годувати. А далі - лікування. Полоненим, яким необхідно медичне лікування, обидві сторони потрібну допомогу надають.

У Луганську було таке: щоб врятувати офіцеру руку, доктора рекомендували негайно його госпіталізувати на стаціонар. У нього почалася гангрена, необхідно було складне медичне втручання. Я не встигав приїхати з Києва, щоб його терміново доставити, і його перевезли до Росії. Врятували життя людині, полоненому.

- А потім його повернули?

- Його ще не повернули. Там складне медичне втручання, тривале. Я не знаю, яка його подальша доля, повернуть або не повернуть, але головне, що полонених не розстрілюють - їх готують для обміну.

- Є ж різні види полонених. Є полонені цивільні, є військові. Є різні причини, за якими беруть в заручники. Зі багатьох просто вибивають гроші. Як ви працюєте з тими бандами, які забирають людей заради прибутку, яким не потрібен обмін?

- Треба шукати гроші і викуповувати цих людей.

- Але за міжнародними принципами це не зовсім гуманно, оскільки на ці гроші вони купують зброю, якою продовжують вбивати людей ...

- Тут треба скористатися досвідом Ізраїлю. Ізраїль не веде переговорів з терористами, і в подібних ситуаціях людей не викуповують за гроші. Вони хвалилися цим досить тривалий час. Зараз же вони зрозуміли хибність цієї тактики і створили у себе центр переговірників, де розглядають різні ситуації зі звільнення полонених, у тому числі викуп за гроші. Цей варіант має бути страхувальним.

Якщо з боку тих, хто утримує, це позиційні торги - вони заявляють, що віддадуть людина тільки за гроші, - то необхідно йти з ними на контакт і працювати з грошима.

Але якщо вони підпорядковуються хоч якимось чином загальному керівництву Донецької та Луганської республік, то в таких випадках я знаходжу цих полонених, вступаю в торги, повідомляю керівництву - і вони самі віддають цих полонених, міняючи їх, руйнуючи схему продажу людей.

Ми спочатку домовилися, що за гроші людей не викуповуємо і не торгуємо. Така можливість у нас є.

- А чим це вигідно керівництву ДНР і ЛНР?

- Вони таким чином показують турботу про своїх людей, які потрапили в полон або містяться в тюрмах - так само, як це вигідно президенту України. Він показує турботу про своїх громадян. Це правильно. Йому це довірили виборці, вони знаходяться в полоні, і він повинен витягнути їх звідти.

Так само поводиться і луганська і донецька сторони зі своїми соратниками. У них взагалі ідея всіх своїх звільнити. Це нормально, це по-людськи.

- А це можливо?

- Так, це можливо.

- Тобто кінцева мета - обміняти всіх?

- Це ідея-максимум. Моя робота - звільнити людей з усіх боків.

- Поясніть мені, в чому різниця і складність у звільненні військовополонених і цивільних. Наскільки я розумію, з цивільними складніше?

- Особливої ​​різниці немає. Просто в один час було більше цивільних активістів серед полонених. З військовими простіше, бо до військових ніяких питань не виникає, йдеш і звільняєш.

Якщо ж полонений цивільний, мені потрібно перевірити ще раз, чи варто звільняти цю людину, або міняти його, або потрібно умовити сторону, щоб його просто відпустили.

- А що стосується ідейних людей, яких затримують в ДНР і ЛНР? З ними складніше працювати? Громадянського активіста, який виступає за єдину Україну, складніше витягти?

- Складніше. Він підлягає обміну. Якщо він просто волонтер, який привозив продукти харчування, це простіше. Якщо привозив бронежилети, літературу, їздив сам зі зброєю, то складніше.

- Є один такий тонкий момент: коли пропадає якийсь чоловік, як повинні вести себе ЗМІ і блогери, щоб не нашкодити? Багато вже радили, що якщо зраджувати історію сильної розголосу, це ускладнює роботу.

- По-різному. Так, буває, що це ускладнює роботу і перемовнику, і самому полоненому. Інформацію потрібно давати дозовано, без будь-яких неточностей.

Наприклад, пишуть, що забрали активіста "Правого сектора" - а хлопець не знає, що таке "Правий сектор", ну, був у нього прапор чорно-червоний, але це не означає, що він активіст. Для того боку це буде аргументом тримати його довше, катувати жорсткіше.
Ну, і полоненим треба себе акуратно вести. У мене був випадок, коли людині, якого приїхали міняти, сказали, що його відпускають на свободу, і попросили розповісти, чого він все-таки наробив. І він наговорив багато зайвого. В результаті я його вже три тижні не можу забрати.

- Це такий викрутас у них був?

- Вони не готувалися до цього. Випадково запитали, а він випадково наговорив на себе. Дуже багато полонених наговорюють, створюють собі цінність, щоб вижити. Їм здається, що зараз їх розстріляють, і треба показати якусь важливість. Вони кажуть, що вони коригувальники, наприклад. Я знаю з десяток "коригувальників", яких тримають в Донецьку. Вони не коригувальники, вони не знають, що це.

- А як вони повинні були себе повести?

- Мені складно сказати. У кожній ситуації в полоні нехай кожен поводиться так, як бачить і може.

- Але потрібно вести себе по-чесному?

- Краще по-чесному, якщо ти не військовий і не професійний розвідник.

- Два дні тому до мене звернулися люди, які повідомили, що в Макіївці затримали блогера, який нібито був коригувальником. Його матері сказали, що він буде розстріляний. Як поводитися в такій ситуації?

- По-перше, треба повідомити в наш центр. Ми відразу зв'язуємося з людиною, яка його утримує, або з його начальством, і обговорюємо цю проблему.

Ніхто не буде розстрілювати "у вівторок о 12 дня". Ніхто не зможе поставити умову звільнити когось із в'язниці до вечора суботи. Для цього і потрібні перемовники, щоб пояснювати процедури звільнення і розмовляти.

Це такий спосіб підсилити свою позицію, але треба розуміти, що коли командир просто міняє людей, ця позиція приймається. Коли він говорить, що до вівторка розстріляє людини - то автоматично переходить в ранг терориста, бо загрожує життю полоненого. Це неправильно.

- А ви знаєте, скільки людина за весь цей час було розстріляно в полоні?

- Я знаю приблизну цифру, але не скажу її.

- А чи можете ви сказати, де зараз небезпечніше всього? Де застосовують найжорстокіші тортури?

- Немає такого поняття, як "звірячі" або "найнебезпечніші". Ми працюємо три місяці, і умови утримання всюди більш-менш однакові.

Є рідкісні покручі, вони є завжди в усіх війнах. У кого-то нерви здають, хтось спочатку ненормальний. Хтось хоче розстріляти полонених, ходить з автоматом. Хтось хоче кинути гранату в камеру з полоненими, помститися, так би мовити. Це, як правило, люди невисокого морального рівня, неосвічені, просто грають словами. Або ж доведені в результаті психічного або алкогольного стану до такого бажання.
(...)
Розбирайтеся. Я вам сказав свою думку. Всі питання вирішуються всередині України. Війну вже можна було виграти одній і іншій стороні вісім разів.

- Якби не ...?

- Якби було бажання виграти, а не розтягнути. Вогонь припинити і домовитися - можна було за три місяці. У будь-якій ситуації можна зупинити вогонь і домовитися.

- Чому, по-вашому, цього не відбувається?

- Хтось не зацікавлений у припиненні війни. Я можу домовитися.

- А ви будете це робити?

- Буду.

Зараз не застосовується закон про війну. У Києві бояться воєнного стану і не знають, що це таке. Цивільні люди, які знаходяться при владі, бояться військових, тому що коли буде військовий стан - цивільні, можливо, будуть не при владі, стануть керувати військові. В результаті страждає вся інфраструктура, люди страждають.

- Ви вважаєте, що потрібно вводити воєнний стан?

- Якщо йде війна, значить, потрібно вводити військовий стан. Журналістам треба забороняти писати про війну, тому що вони не розуміють, що це таке. Дозволити потрібно тільки фахівцям. Повинна бути жорстка цензура з цього приводу, щоб не нашкодити. Я противник цензури, але я так говорю, тому що знаю.

Податки повинні збиратися правильно, а не так, як Яценюк випрошує у парламенту додавання якогось податку по кожному закону.

На війні все дуже просто. Є війна, є питання, є перемога. Є мета. А тут незрозуміло що.

- Київ просто прагне продовжувати жити мирним життям ...

- Кияни прагнуть. А уряд хіба прагне?

- Нікому ж не вигідно військовий стан. На Західній Україні начебто немає війни.

- А квартира страждає, якщо військовий стан тільки на кухні? А в спальні все нормально? Це ж ваша квартира, ви ж повинні управляти квартирою своєї, тому військовий стан скрізь: і в спальні, і на кухні.

Західна Україна, хоче, не хоче - але бере участь у війні, відправляє своїх солдатів. Я їх бачу, тому що витягаю з полону, вони по-російськи слова вимовити не можуть. Вони ще як беруть участь.

Так що це не антитерористична операція. Це війна.

- Війна яка?

- Нова. Незрозуміла. Гібридна. Майже громадянська.

- "Майже" - бо є "консультанти"?

- Консультанти є завжди. Майже громадянська, бо ідеологічно їх розрізнити майже неможливо. Воюючі сторони хочуть добре жити. Вони хочуть, щоб були рівні дороги, сита родина. Для них немає великої різниці, примкнути до Росії чи до Євросоюзу або залишитися самим.

Вони хочуть краще жити. Всіх довели до злиднів, ту й іншу сторони.

- Але війна доводить ще сильніше.

- Війна - це прогрес завжди: і в душах, і в завтрашньому дні. Україна - багата країна, вона злиденній ніколи не буде. Я думаю, що війна закінчиться, і люди стануть багатшими.

- Разом з Донбасом?

- Разом.

- Тобто Придністров'ї-2 там не вийде?

- Ні. Зруйнована інфраструктура, тому не вийде.

Українці - працьовиті люди і вміють грамотно працювати.Инженери чудові, і в Донецьку там все-таки один із елітных вузів України - Політехнічний інститут.

- Снаряд туди недавно прилетів...

- Це серйозне питання - чий снаряд. Є якась третя сторона - ми зараз її так називаємо - яка розкидає ці снаряди і звалюють на одну або іншу сторону.

- Що це за "третя сторона"?

- Я поки не знаю, не володію такою інформацією. Ми називаємо це третьою стороною. Безлер назіває третьою стороною, и в Донецке так говорять. Іх шукають. Що це за диверсанти.

- Ви говорите, що люди однакові з обох сторін. А ось ситуація: мамі сказали, що її сина хочуть розстріляти. Привели до нього ката і священика - їй так сказали, - і вона готова на колінах повзти благати ополченців, щоб її сина відправили хоча б рити окопи. Це правильно?

- Так, це правильно. Коли родичі піклуються про близьких, які знаходяться в полоні, це прекрасно. Так і виходить сім'я.
А мати не повинна була бездумно голосувати, і наступного разу вона буде голосувати серцем, з урахуванням пережитого. І син буде правильно вибирати свій уряд.

- Тобто це такий шлях очищення, по-вашому?

- Так. Ми перестали їздити до батьків і згадувати їх часто.
(...)
- А як ви думаєте: донеччани, які звикли пасивно ставитися до політики і до життя, навчаться чогось?

- Звічайно. Вони вже научені. Ми все вже научені. Після Майдану Україна такою як раніше же не буде, а тим більш після цієї війни. Ми все тепер змінилися.
Не читал, но осуждаю (с)
Demm45 вне форума  
Старый 21.08.2014, 06:10   #14198
Эмигрант
Аватар для Serg
Сообщений: 4,085
Очки репутации: 37,818
Адрес: Washington
Доп. информация
По умолчанию

проникся, ответ западенке от русской

Serg вне форума  
Старый 21.08.2014, 06:13   #14199
Аватар для Imbezyl
Сообщений: 4,349
Очки репутации: 31,607
Доп. информация
По умолчанию

Сили АТО відтісняють терористів з місця розстрілу колони біженців на Луганщині.

На місці розстрілу колони біженців неможливо поки що проводити рятувальну операцію.

Зараз вона там буде не рятувальна, а просто пошукова, якщо зараз туди відправити людей, вони також загинуть на тому місці.

Тому проводиться операція по витісненню російських мародерів з цього району.

Як повідомлялося раніше, 18 серпня вранці російські мародери з мінометів і установок "Град" розстріляли колону біженців, яких намагалися вивезти з району бойових дій українські силовики.

Зараз є інформація про 17 загиблих, шість поранених, з яких троє поранені тяжко. Через постійні обстріли російських мародерів провести розслідування трагедії поки що неможливо.
__________________
Пролітаю над гніздом зозульки...
Imbezyl вне форума  
Старый 21.08.2014, 06:15   #14200
VL
Сообщений: 935
Очки репутации:
Адрес: Омск
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от salnik Посмотреть сообщение
А это демократия? Дай оценку ,не поленись.
https://www.youtube.com/watch?featur...&v=z5VkJmVTcOg
и главное омону плевать, на то, что весь мир будет судить власти по этим кадрам. Вообще уже сто раз и вслух было сказано, что демократия в России не прижилась по не ведомым опросам большинство населения за восстановление СССР....
VL вне форума  
Старый 21.08.2014, 06:21   #14201
Сообщений: 240
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от val-val Посмотреть сообщение
Так что бы не быть голословным.Заинтересовала тема по газу в России.И вот они планы и это Московская обл.
Стоимость газификации жилого дома с учетом всех работ и покупки газового оборудования составляет от 141 700 рублей;
http://шах-район.рф/1313-itogi-rabot...2013-goda.html
Так и хочется спросить: НУ И ЧТО? О чем это говорит то?
Подменять понятия... ВАШ конек! На Украине видимо бесплатно все делают. За счет государства, которое отменило даже выплаты и пособия беременным... НАДО ГОРДИТСЯ ЭТИМ ВАМ!
ГАЗА НЕТ ТАМ У ВАС, ГДЕ ОН БЫЛ! Его нет физически в трубах! У ЛЮДЕЙ у кого раньше было газовое отопление - не будет газа. Не будет отопления
В РОССИИ ГАЗА НЕТ ТАМ, ГДЕ ЕГО ДО ТОГО И НЕ БЫЛО. НЕ ПОДВЕДЕНО. Это разные вещи! Т.е. те кто раньше без него обходился И СЕЙЧАС ОБОЙДУТСЯ! Физически в трубах он ЕСТЬ. ДОВАЛА! Столько что еще и всей Европе с Китаем хватит лет на 50!
У меня дома тоже НЕТ газа. Просто не предусмотрено проектом. Это тоже в Ваш тычок попадает? В котельне которая отапливает наши дома ГАЗ ЕСТЬ. И будет - ТОЧНО! Зимой будет жара как в тропиках... потому как не просто есть отопление так еще и технология строительства домов энергосберегающая.
Серега_белый вне форума  
Старый 21.08.2014, 06:24   #14202
VL
Сообщений: 935
Очки репутации:
Адрес: Омск
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @qqwweerr Посмотреть сообщение
Завидуй молча. Мы возвращаемся, тебя в пельменную с рюмочной не берем. Давись колой
Валенками запастись не забудь и ватников побольше, этого добра не всех не хватит, шить то уже не на чём, да и не чем)))

Сообщение добавлено в 11:24

Цитата:
Сообщение от Серега_белый Посмотреть сообщение
Так и хочется спросить: НУ И ЧТО? О чем это говорит то?
Подменять понятия... ВАШ конек! На Украине видимо бесплатно все делают. За счет государства, которое отменило даже выплаты и пособия беременным... НАДО ГОРДИТСЯ ЭТИМ ВАМ!
ГАЗА НЕТ ТАМ У ВАС, ГДЕ ОН БЫЛ! Его нет физически в трубах! У ЛЮДЕЙ у кого раньше было газовое отопление - не будет газа. Не будет отопления
В РОССИИ ГАЗА НЕТ ТАМ, ГДЕ ЕГО ДО ТОГО И НЕ БЫЛО. НЕ ПОДВЕДЕНО. Это разные вещи! Т.е. те кто раньше без него обходился И СЕЙЧАС ОБОЙДУТСЯ! Физически в трубах он ЕСТЬ. ДОВАЛА! Столько что еще и всей Европе с Китаем хватит лет на 50!
У меня дома тоже НЕТ газа. Просто не предусмотрено проектом. Это тоже в Ваш тычок попадает? В котельне которая отапливает наши дома ГАЗ ЕСТЬ. И будет - ТОЧНО! Зимой будет жара как в тропиках... потому как не просто есть отопление так еще и технология строительства домов энергосберегающая.
В Украине газ был и будет, а с чего бы ему не быть?
VL вне форума  
Старый 21.08.2014, 06:27   #14203
Сообщений: 240
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от SaPa Посмотреть сообщение
Херня, реально250-300 рублей.
450 итого. Но тут надо понимать ГДЕ и как!
Разные районы, разные условия нахождения и т.п.
Вообще состоит из двух вещей.
1 Получение Техусловий
2 само по себе физ подключение.

Да хоть миллион. сути не меняет... все равно подмена понятий!
Если в украинской трубе газа не будет, хоть мильон долларов пусть стоит - не к чему подключаться или если и есть к чему то ничего по нему не пойдет...
Серега_белый вне форума  
Старый 21.08.2014, 06:32   #14204
Сообщений: 138
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Сводка от штаба Армии Юго-Востока за 20 августа: бои за Георгиевку, обстрелы Донецка

Сводка от штаба Армии Юго-Востока за 20 августа: бои за Георгиевку, обстрелы Донецка | Русская весна
В течение дня украинскими силовиками продолжались артиллерийские обстрелы окраин Луганска. Основные усилия противник сосредоточил на удержании позиций в районах населенных пунктов Челюскинец, Хрящеватое, Новосветловка.

Наиболее ожесточенные бои ополченцы вели с подразделениями карателей в районе Георгиевки. Cредствами ПЗРК и огнем зенитных установок Армии Юго-Востока были сбиты штурмовик Су-25 и вертолет ВВС Украины Ми-24. Другой вертолет МИ-24 был подбит.

На Донецком направлении украинские силовики наносили огневые удары, в том числе с применением РСЗО, по позициям отрядов народного ополчения, расположенным на окраинах Донецка, в районах Ясиноватой, Макеевки, Успенки, Иловайска.

Артиллерией ополчения нанесен огневой налет по колоннам противника в районах населенных пунктов Свистуны и Кутейниково. Уничтожены бронетранспортер, два автомобиля и топливозаправщик. Кроме того наносились огневые удары по позициям карателей в районах кургана Саур-Могила, населенных пунктов Сауровка, Тараны, Амвросиевка.

Ополченцами удерживается участок автомобильной дороги между населенными пунктами Дмитровка — Снежное.

На Луганском направлении противник вел оборонительные действия по отражению наступления сил ополчения на северной окраине Георгиевки. В ходе боев у противника уничтожено 2 вертолета, 2 танка, 5 БМП, противотанковая пушка, минометный расчет, ГАЗ-66 с личным составом, 2 машины с боеприпасами. Убито и ранено до 60 силовиков. В районе населенного пункта Ровеньки силами Армии Юго-Востока была уничтожена автомобильная колонна, перевозившая боеприпасы для обороняющихся карателей.

Силы Армии Юго-Востока с занимаемых опорных пунктов и сторожевых постов продолжали удерживать участки автомобильной дороги между населенными пунктами Малая Вергунка — Пионерское, Придорожное — Новосветловка, Новосветловка — Ивановка и Новокиевка — Огульчанск.

В ходе боев в районах населенных пунктов Красный Яр и Станично-Луганское потери противника составили до 16 человек убитыми и ранеными. Двое карателей взяты в плен.
Zuul вне форума  
Старый 21.08.2014, 06:32   #14205
Сообщений: 240
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от VoxPopuli Посмотреть сообщение
- что за фуфло вы сюда тулите? Оно ж для тупых ватников. Понятно, что по ТВ сообщение о том, что градами накрыли колонну беженцев, резонно сопроводить кадрами стреляющих Градов. Идиоту понятно, что украинские корреспонденты не смогли бы заснять именно те грады, что палили по колонне, именно в тот момент. Вставили для иллюстрации кадры с палящими градами - и все.
О! Т.е. Ваши СМИ - они особенные. Т.к. если что. то МОГУТ вставить ДЛЯ ИЛЛЮСТРАЦИИ. Но если тоже самое для иллюстрации делают росс СМИ которым в РАЗЫ сложнее добывать информацию и картинку - это ФЕЙК и надо искать разоблачения. При том, что нигде не говорится о том. что это кадры от туда. Пример: фосфорные бомбы. Часть ПЕРВЫХ кадров была из ИРАКА кажется... Но просто с пеной у рта кинулись разоблачать наши СМИ. Хотя это была просто иллюстрация КАК выглядит удар фосфорными боеприпасами.

Видать НЕ ПОНЯТНО ИДИОТУ....
Серега_белый вне форума  
Закрытая тема
Метки
ато

РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
События в Горловке. Новости Горловки. Фото, видео, статьи.
Господа модераторы, кто курирует данный раздел. Я понимаю, форум называется Донецким. Но Горловке вы отвели целую секцию. Пожалуйста, ежели не...
mkw410
Террористы в Луганске. Перекличка по районам Луганска онлайн. Видео, фото, новости.
http://youtu.be/L63dsYDy5ks действительно ли, что практически весь город отключен от электроснабжения?
Игорь Русский
АТО на Донбассе возобновлена. Новости, фото, видео, статьи.
Kamper
АТО в Донецке! Новости, фото и видео.
Обговорюємо антитерористичну операцію в місті Донецьк. --- Добавлено. Тема " АТО в Донецке". В Донецке.
Тиверець
Видео о Донецке и Донбассе
Предлагаю выкладывать качественное видео (как свое, так и чужое) о Донецке и Донбассе, слава Богу, оно уже есть! ...
БуржуйСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.