Донецк Форум. Донецкий форум.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   Донецк Форум. Донецкий форум. > ПОЛИТИКА > Донбасс. Война. ДНР. ЛНР.


Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 3, средняя оценка - 5.00. (5.00 из 5.00) голосов - 3 Опции просмотра
Старый 17.10.2014, 17:06   #3556
Аватар для hjvcntg
Сообщений: 12,405
Очки репутации: 80,203
Адрес: Київ
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Izli Посмотреть сообщение
И Хде таких исторЮков воспитывают?
Та вже ж не в Московії. В останній Сибірське ханство теж "добровільно" приєдналося до угро-фінських племен Меря та Мещеря.
__________________
Гонор сам з'являється, а розум потрібно заробити.
Отстань, страна огромная!
Хорошо лишь там, где нас, москалей, нет.
hjvcntg вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:12   #3557
Аватар для Вий
Сообщений: 785
Очки репутации:
Адрес: Украина
Доп. информация
По умолчанию

Аж мороз по коже!
[/URL]

Сообщение добавлено в 18:12

[/URL]
__________________
Національний та міжнародний статус Криму залишається незмінним. Грабіжник може вкрасти річ, але не стає її власником
Вий вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 17.10.2014, 17:15   #3558
Аватар для hjvcntg
Сообщений: 12,405
Очки репутации: 80,203
Адрес: Київ
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Вий Посмотреть сообщение
Аж мороз по коже!
Трошки нагадує шуруп від шумової гранати беркутні в моїй нозі 18 лютого.
__________________
Гонор сам з'являється, а розум потрібно заробити.
Отстань, страна огромная!
Хорошо лишь там, где нас, москалей, нет.
hjvcntg вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:17   #3559
Аватар для Вий
Сообщений: 785
Очки репутации:
Адрес: Украина
Доп. информация
По умолчанию

[/COLOR]
Цитата:
Сообщение от hjvcntg Посмотреть сообщение
Трошки нагадує шуруп від шумової гранати беркутні в моїй нозі 18 лютого.
Шуруп.. ПГ-7В. То такий шуруп...
Розслабимось трохи.

ЖЕЛЄЗНО ДОРОЖНОЄ

Сіла не в той потяг. Но час, концентрований, як розчинна кава. І тисне, як на розмір менші туфлі...
Кацапський потяг - ето шото! Ще на підході до дверей вагона у тебе рождається мічта.Глобальна. Шоб Львівська залізниця викупила всі рельси, шпали і вагони во всьом мірє і поставила провідницями милих і улибчивих львівських панянок. Бо в кацапському потязі, у дверях вагона стоять нащадки конвоїрів столипінських вагонів у помятій формі, з потухшими глазами, сєримі ліцамі і манєрами прапорщика. Вони готові тебе репресірувать, а як нє, то запресувать в любий момєнт.
- Мєста дзєвятає, ніжняя полка. Праходзім бистра! Праважающім нєльзя!
- Я щас вийду, - каже Оля і заходить зі мною. Проводніца провожа нас взглядом бультер'єра. Запомніла і отиграється потом - к гадалкє нє ході.
У вагоні душно, вікна не відкриваються, бо наглухо закручені огромними шурупами. Шо, кстаті, дуже практічно : на них вішають куртки, оскільки на місці гачків для одягу є тіко дирки. Для тарганів, навєрно. І , шоб бумажки з канфєт запихать.
На моєму місці сидить кацап. І по його романтічеському взгляду в окно видно, шо звільнять він його не збирається. Но Оля волшебним словєсним пєндальом отправляє його геть. У нього з правадніцей начинає форміроваться обща платформа желєзнодорожного битія і зрєєт общий состав прєступлєнія протів мене.
В купе заходить наш солдат з купою наплічників. Кацапа перекошує, як паркан во врємя бурі.Чоловік, коло вікна навпроти підривається і помагає солдату розпихати рюкзаки, я теж піднімаю полицю,- я ж то налєгкє їду. Розташовуємось. Олі - па-па, потяг їде...Знайомимось. Чоловік коло вікна - дядя Толя, солдат - Рома, сам з Волині, живе на Львівщині,воював в АТО.Кацап одвернувся від нас, ноги в прохід виставив і нєрвнічає, бо народ ходить і він мусить крутитись, як дзига сюда-туда. Прийшли ще двоє наших військових, ледве встигли в останній вагон вскочити, розташувались на бічних полицях.Андрій і Сергій. Теж їдуть у відпустку з АТО, були під Пєсками. Хлопці витомлені. Не так боями, - звикли вже, - як добиранням додому. Дві доби добираються.Транспорту немає, квитків немає...А відпустки - 10 днів всього. А в Роми місяць тому синочок народився, і донечці - 2 роки.
- Кришу знесло, - каже. - Оце ходив у Харкові по ринку і купував дітям все підряд.Нащо - не знаю. Просто після зеленки, сєпарів і боїв, - воно все таке гарне і кольорове.
- Точно, - каже Андрій.- В нас там все буро-зелене. Цвєта появляються тільки, коли контужений. Або, коли дівчонки-волонтьорки приїдуть. Бл :mat: і кацапи! Хулі їм од нас нада, б :mat: ь?
- А хулі ви піндосов на Данбас прівєлі і гєнацид устроілі са сваєй хунтой? - Дальнозоркий такий попався кацап.- Зачем в Маріуполь ввєлі двє дівізіі марскіх котіков?
ППЦ!
Оху :mat: і почувствуй себе оху :mat: м !
- Морське мяу!, - кажу. Дядя Толя рже:
- Чувак, -каже,- как маріуполєц говорю : там із іностранцев токо ваши брехливі собаки да дві брігади молдаван сидять. Надіються, шо стройка возобновиться.
_ Да ви нам завідуєтє. Вот імєлі би ви такова -----...
- Ой, бл :mat: ь, - перебиває його Рома. - Ми б його уже всьой Україной імєлі.
- І шото мені підказує, шо у нас все попереду, - каже Андрій.
Тут набігли дві молодички з кульками провізії і таким співучим прононсом, котрий існує лише в околицях Нью Санжар на Польтавщині.
- Оцежь-бо, хльопчики наші дорогенкі, защитніки зольотенькі, та дайте ми вас хоть покормимо у дорозі. Да ото грошима трохи підсобимо, єслі шо. Ото бультебродики з грудінкой, да гурки свої, домашні некроплені, та осьо сметанка зо своєї корови, та кехвірю осьо до вареничків...
- А у мене помидорчики, да синенькі з чусничком. Ото їжте, хльопчики на здоров'ячко. Да хай ті москалі повиздихають шамашедші. Такої біди наробили...
Кацап, як от удара елєктрічеським скатом дьоргається :
- А ви не думаєтє, што ви мнє псіхіку травміруєтє?
Жіночка з Нью Санжар нависає над ним, як тінь справедливості.
- Я тебе харцизяку січас як травмірую!...Так отпи :mat: ю, шо рідна мама не узнає і жінка бросить, шоб з уродом не мучитись...
Кацап біжить до купе проводніци. Тут дзвонить мій муж. Ну, і розмова у нас : а що там на базі, а як там наші кіборги, та бережіть себе і хай вас Бог береже...Андрій і Сергій відклали канапки. Короче, от від них я і почула все, що мої правосєки від мене приховують. Хлопці воюють пліч-о-пліч у тих Пєсках. Але то таке. Бо кацап вернувся.
Правадніца - женщіна сурова і годамі єзженая в поєздах дальнього слєдованія:
- Хахли! Ви мєшаєтє спакойно єхать русскому пасажиру і гражданіну Рассії в русском поєздє!
У дяді Толі глаза виразілі сложний спєктр чувств, у Роми бутєр завис надкушений, з улибкой чеширского кота, а я зловісно так спитала, у предчувствії, шо проведу я, мабуть, ночку в обізьяннікє :
- Перепрошую дуже : повторіть, будьте такі ласкаві, щойно проголошену вами сентенцію...
Хлопці лягли. Покотом. У ржачну паузу, навєрно, закрався вірус, бо зависла вона надовго. Як і правадніца.
- Гражданін, ідітє к начальніку поєзда, - рявкнула вона і щезла. Кацап пішов. Ну от дивне створіння. Залізло б собі на свою полку і щолкало б там арахіс. Так нє, воно ж руске. Домінірующе, -----. Пішло у длінних єбєнях поїзда шукати на гамні сметану . Вернулось з начальніком : мужичонкой под піїсят і принявшим пару раз по сто, судя по перегару, з обвислим пузом, бєгающими глазками і єбалом проходімца.І з яким-то мінтом.
Мєнт - осторожний. Сходу заняв позу нєловкого положенія, типу : я тут ішов посцяти, но злі кацапи мене здурили, шо туалєт - сюда і переминався з ноги на ногу.Тіпа, бачте : ось із дудочки скоро закапає.
- Гражданє, - прогудів начальнік.- Вєдітє сєбя нармально. Ви в руском поєздє находітєсь. Ето, как в посольствє. Ви в гостях здєсь. Здєсь - тєріторія Россіі.
Бля-а-ать! Порвав, як тузік грєлку.
- Тоїсть, - кажу, - получаєцця, шо ми передвігаємся Україною на желєзной плітє, котора тєріторія Росіі?
Вопше, такого охуєжа на ліцах народа я ще не бачила.
Не знаю, чим би воно там закінчилось, но як-то рєзко встав дядя Толя і бистро тицьнув мінту під ніс якусь корочку. Навєрно, красіву і на ній було написано шото умне і строге, як на шумерських табличках. Бо мєнт момєнтально виструнчився, як тополь на Плющіхє. Причом, шо його сплющило було видно невооружонним глазом.Да, то, навєрно, була шумерська табличка, або дудочка сработала, но мєнт бистро повів всіх кацапів геть.
А потом наш поїзд зупинили на якісь сільській остановці для некрасівих престарілих поїздів , предназначених для льготніків і пєнсіонєрів, і попри нас їхав вантажний потяг. З таким вантажем, шо ми всі хотіли, шоб він був безконечним.Вернувся кацап. Угрюмий донємогу, заліз на свою полку, поклав туфлі під подушку(!) і начав гризти там солоний арахіс, громко щолкая і вздихая. Несолоно хлєбавши, короче. Наступні 4 години дороги він тихо і молчаліво ізображав там обіжений піздєц. З такою радістю я давно не дивилась у вікно потяга.А повз вікна пропливали платформи з повишенієм потенціала нашої армії. Рома розплакався. Каже : де вони, -----, були, коли їх так не хватало під Щастям, Іловайськом, Дяковим...
Но в ітогє всьо закончилось харашо. Прийшла суперввічлива провідниця і спитала, чи не хочемо ми чого. Принесла чай і пічєнькі, дивилась на дядю Толю глазамі дохлої рибки. Потім хтось врубив музику. Кацапську. А зря. Але то таке. За кілька хвилин ( спасибі, Татуся!) ми вже слухали Братів Гадюкіних.І (вибач, Татусю Бо - бо я подарувала альбом Ромі. Син в людини народився ж))).Но ще я со своєй харошей дікциєй і дікторським досвідом прочитала хлопцям трохи шедеврів наших рєпкінців(у дяді Толі був нет). А вопше дядя Толя - фан Рєпки і респектує Мурзіка і Дєдушку. Хлопцям сподобались перли Богдана Грубича. А про мене вони сказали, шо ,тіпа ,заумна, но прікольна, а Татуся женствєнна і хозяйственна. Но все-одно, в ітогє я роздавала автографи на візітках Яроша. Ну не було більше на чому, так сложилось...Кацап при цьому нєрвно кутався в ковдру з головою. Може морозило його, тімпіратура яка, чи , просто, якась трясця напала. А може, - нєрви. Но мовчав. Видно, дойшло , шо лом - орудіє самоходне і високоточне. І приводиться в робоче состояніє льогкім двіженієм рукі.
А ще я хлопцям сюрприз в Тернополі зробила. Нє, не тим шо зійшла з поїзда... Вони ото понабирали в дорогу пивної бовтанки відомого виробника. А я подзвонила подрузі і попросила піднести до поїзда нашого тернопільського пивка. Бо хороші хлопці мають пити хороше пиво.
А найліпше пиво, і, вопше, всьо найліпше - у файному місті...
Таке от буває в дорозі. А я думала : не на той потяг сіла...
__________________
Національний та міжнародний статус Криму залишається незмінним. Грабіжник може вкрасти річ, але не стає її власником
Вий вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Старый 17.10.2014, 17:32   #3560
Аватар для Одесситка
Сообщений: 2,167
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

И про Одессу
Одесситка вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:32   #3561
Аватар для Imbezyl
Сообщений: 4,349
Очки репутации: 31,607
Доп. информация
По умолчанию Жителі Донбасу і Луганщини не хочуть бачити бойовиків

Сьогодні, Андрій Веселовський повідомив в одному з ефірів, що жителі Сходу вже наситилися тим життям, яке принесли бойовики. Їм зараз потрібно об'єднати всі зусилля для того, щоб запобігти заморожений конфлікт, який вигідний Росії.

Він упевнений, що жителі східних регіонів не хочуть бачити бойовиків, їм потрібно спокій і мир. За словами посла МЗС України, то залишається питання, чи можуть прості люди організувати опір проти терористів.

Потрібно відзначити, що терористи продовжують контролювати деякі міста Луганської області і Донбасу.

__________________
Пролітаю над гніздом зозульки...
Imbezyl вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:36   #3562
Аватар для SaiD
Сообщений: 5,216
Очки репутации: 37,338
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Наконец нашлось достойное применение Ляшку :
SaiD вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:36   #3563
Аватар для hjvcntg
Сообщений: 12,405
Очки репутации: 80,203
Адрес: Київ
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Вий Посмотреть сообщение
Шуруп.. ПГ-7В. То такий шуруп...
Я більше 10 років армійським офіцером прослужив, так що не варто пояснювати подібне. З тим "шурупом" я знайомий з початку 70-х років.
__________________
Гонор сам з'являється, а розум потрібно заробити.
Отстань, страна огромная!
Хорошо лишь там, где нас, москалей, нет.
hjvcntg вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:36   #3564
Аватар для Вий
Сообщений: 785
Очки репутации:
Адрес: Украина
Доп. информация
По умолчанию

Дзвонить власник Coca-Cola до Медведєва:
- Чи хочете Ви за 5 мільярдів доларів в рік, змінити прапор Росії на червоний, під колір Coca-Cola?
- Тяжко одразу відповісти, мушу подумати… Медведєв дзвонить до -----:
- Володя, коли у нас закінчується контракт з Aquafresh?
[/URL]
__________________
Національний та міжнародний статус Криму залишається незмінним. Грабіжник може вкрасти річ, але не стає її власником
Вий вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 17.10.2014, 17:36   #3565
Аватар для Вий
Сообщений: 785
Очки репутации:
Адрес: Украина
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от hjvcntg Посмотреть сообщение
Я більше 10 років армійським офіцером прослужив, так що не варто пояснювати подібне.
Та я ж не знав...
__________________
Національний та міжнародний статус Криму залишається незмінним. Грабіжник може вкрасти річ, але не стає її власником
Вий вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:37   #3566
Аватар для Imbezyl
Сообщений: 4,349
Очки репутации: 31,607
Доп. информация
По умолчанию

Представники СБУ заявили, що донецькі терористи спробували пограбувати музей. Відомо, що бойовики спробували вкрасти паровоз «Кукушка», який є єдиним екземпляром у світі.

Бойовики планували переправити його до Росії через спеціальний контрольний пункт. Відомство призвали світові країни допомогти в тому, щоб перешкодити бойовикам вкрасти історичну цінність.
__________________
Пролітаю над гніздом зозульки...
Imbezyl вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:37   #3567
Аватар для Стэн
Сообщений: 2,166
Очки репутации: 8,931
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от СмотрящийзаХарьк Посмотреть сообщение
+ Оффтоп
Цитата:
+ Оффтоп
__________________
[/SIZE]Поживем - посмотрим!
Небензя жжёт! https://my.mail.ru/community/tainvmi...022D25004.html
Стэн вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:40   #3568
Аватар для hjvcntg
Сообщений: 12,405
Очки репутации: 80,203
Адрес: Київ
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Вий Посмотреть сообщение
Та я ж не знав...
А я про те вже майже забув.
__________________
Гонор сам з'являється, а розум потрібно заробити.
Отстань, страна огромная!
Хорошо лишь там, где нас, москалей, нет.
hjvcntg вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:44   #3569
Сообщений: 912
Очки репутации:
Адрес: Житомир
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от hjvcntg Посмотреть сообщение
Трошки нагадує шуруп від шумової гранати беркутні в моїй нозі 18 лютого.
--херой- мадаун

Джек вне форума  
Старый 17.10.2014, 17:45   #3570
Аватар для Imbezyl
Сообщений: 4,349
Очки репутации: 31,607
Доп. информация
По умолчанию Екс-регіонал Олександр Єфремов намагається вилетіти з України.

Тим часом, Олександр Сергійович Єфремов ніжно обіймає притулену до нього світловолосу супутницю в лаунжі аеропорту "Бориспіль" і збирається кудись полетіти. Найближчі рейси: Відень, Тенеріфе, Прага.

А ви тут хоч передохніте всі, хвошизди. Сашенька Єфремов втомився.
~
[Фото прислали. Все менше місця для цього г * ндону на білому світі].
Миниатюры
.jpg  
__________________
Пролітаю над гніздом зозульки...
Imbezyl вне форума  
Закрытая тема
Метки
ато

РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 5.0
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread48051-548.html Москалі скиньтесь своїм солдатам на карту, знову заблукали! ...
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 3.0
Мечта, евросвидомых откладывается... http://ria.ru/world/...l#ixzz3D7iBDXfZ Сообщение добавлено в 21:14 В Новороссии формируется...
Nika long
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 2.0
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread45935-1150.html Життя десантника РФ. ...
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео.
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread44689-1249.html http://ic.pics.livejournal.com/saracinua/9998517/919645/919645_1000.jpg...
ТиверецьСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.