Донецк Форум. Донецкий форум.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   Донецк Форум. Донецкий форум. > ПОЛИТИКА > Донбасс. Война. ДНР. ЛНР.


Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 1, средняя оценка - 5.00. (5.00 из 5.00) голосов - 1 Опции просмотра
Старый 13.03.2015, 13:10   #2911
Аватар для SaiD
Сообщений: 5,216
Очки репутации: 37,338
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Одесситка Посмотреть сообщение
И шО дубликатам - бабло п----? Оно или сдохло, и ждут пока яд распадётся, или под арестом сидит. А може и рехнулось окончательно и в бункер спряталось.
Все ток ток напряглись приготовились и на те - сам сдох , опять всех переиграл )))
Ну че поделать , бывает ... и тут становится ясной сакральня роль Дубликатов )
Пусть одно Х*йло сдохло само
Второе должен задушить лично Ярош
Еще одно какие то местные националисты растерзают
1 штуку надо отправить в Гаагу на радось Бюрократам
Остальных на аукцион - посмотрим восколько вата его оценит ну и так по частным коллекциям ...))
SaiD вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 13.03.2015, 13:10   #2912
Аватар для Панько
Сообщений: 11,634
Очки репутации: 68,700
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от realsachka Посмотреть сообщение
Высоко Ху.ло летало
С журавлями в небеси,
И в гордыне возмечтало:
Богоравен аз еси!
Но Господь нажал на пульт –
У Ху.ла теперь инсульт.
О-ла-ла! О-ло-ло!
Отлеталося Ху.ло!
(с)
Народное творчество!
__________________
Если я тебе не нравлюсь - застрелись, я не исправлюсь!


Хто зневажає рідний край, той серцем немощний каліка. (Т.Г. Шевченко)
Панько вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Старый 13.03.2015, 13:28   #2913
Эмигрант
Аватар для Serg
Сообщений: 4,085
Очки репутации: 37,818
Адрес: Washington
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Котыгорошко Посмотреть сообщение
Почему ты так считаешь?? Мне кажется, коль такой важный вопрос стоит, к которому будет пристальное внимание со всего мира, можно организовать что б как можно больше наблюдателей было со всего мира с расеи в том числе. Можешь ты лично приехать и подсчитывать бюллетени, если для тебя это так важно...
я просто не верю что сторонникам федерализации дадут голос в СМИ, либо их просто будут обплевывать и закидывать зеленкой.
Serg вне форума  
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
нерусский (13.03.2015)
Старый 13.03.2015, 13:29   #2914
Аватар для Панько
Сообщений: 11,634
Очки репутации: 68,700
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Serg77 Посмотреть сообщение
я просто не верю что сторонникам федерализации дадут голос в СМИ, либо их будут обплевывать и закидывать зеленкой.
Это не россия, сынок! Здесь каждый ВПРАВЕ говорить, что думает.
__________________
Если я тебе не нравлюсь - застрелись, я не исправлюсь!


Хто зневажає рідний край, той серцем немощний каліка. (Т.Г. Шевченко)
Панько вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 6 (показать список)
Старый 13.03.2015, 13:33   #2915
Аватар для Одесситка
Сообщений: 2,167
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

ОБЗОР 13.03.2015
НАПИСАВ ДІД СВИРИД


Доброго здоров'я, друзі! Надворі в нас зранку п'ятниця 13-те і якось хочеться одразу побажать ----- та всім нашим врагам множество мелких і крупних неприятностєй. Дід вообще-то не забобонний і всякими суєверіями не париться, но читаючи новості іноді мимо волі хочеться поплювать через ліве плече, шоб не зглазить. Ітак, заварюєм свій утренній кохве ілі чай, вмощуємось зручненько і читаєм уважненько.

Як сообщають адвокати Наді Савченко московські власті согласилися на прибуття і обстеження Наді нашими українськими лікарями. Якщо це дійсно так, то це з усіх боків добре. По-перше, за Надю можем полегшено зітхнути, а по-друге любі подвижки і поступки Кремля в цьому вопросі опосередковано свідчать про слабость режиму, який винуждєн іти на уступки. В любому случаї дід уверен, шо наші доктори, котрі сьогодні отправляються в логово врага, осознають важность своєі місії і зроблять все возможне і невозможне, щоб Надя повернулася з Мордора здорова і бадьора. В добрий путь.

Вже тиждень, як ----- іщез з радаров, ніде не отсвечує і в Кремлі йому ставлять прогули. Вообще-то прогули йому давно ставлять і на тому світі, де чорти давно підготовили йому персональний автоклав і оділи доя встречі дорогого клієнта парадні комбінєзони. А усопші московські правителі тіпа царів Петра та Єкатєріни готуються зустріти неудачника ----- улюлюканням, подсрачами і затрещинами. А Єльцин, який завіщав ----- беречь Россію, наверняка позичить у бліжайшого чорта металургійного лома, шоб должним образом спросить з ----- за виконання поставленоі задачі. Но до цього ще діло покашо не дошло, хотя обізатєльно дойде.

В інтернетах гуляє множество версій і гіпотєз касатєльно іщезновенія -----. Екзотичні і конспірологічні дід упоминать не буде, бо сільська аналітіка конспірологією не занімається. Тому остаються прозаїчні об'яснєнія, например неудачна операція по подтяжкам ліца первого жениха Росії, послє чого ботоксна морда вкрилася приятними взору синяками і опухлостями. І з такою мордою ----- на публіці появляться стидно, от воно й скасувало візит в Астану і не проводить публічних встреч. Послє операції ----- глянув на себе в дзеркало, прийшов в ужас і в розпачі начав ламать руки нєумелим дохторам, на шо нам з цинічной ухмилкой намекнув лейб-прес-секретут Піськов. Потом дохторам наложили гіпс і ті пообіщали, шо за тиждень синяки пройдуть і ----- буде как новенькій. Послє чого Піськов пообіщав, шо наприкінці наступного тижня ----- всьо же приїде в Астану, де предстане перед пресою. Така версія кажеться дідові наіболєє реалістичною, хотя отметать і інші версії дід не спішить. Як і версії про тяжоле душевне состояніє -----, нервовий зрив, запой, депресію і прочі подобні об'яснєнія отсутствія сцаря на робочем местє

Возможность ухода ----- з офіційного поста презідєнта при сохранєнії за ним фактичної влади варіант в принципі реалістичний. Бо були, например, періоди, коли Сталін не займав в СССР вообще ніяких государственних постов, но всі й так знали, хто в странє хазяїн. Хотя офіціально СССР і совецьке правітєльство возглавлялися подставними попками тіпа Калініна ілі Молотова. Но то була зовсім інаша обстановка, а в существующих условіях уход ----- в тєнь і передача формальної власті, например, комнатній собачці Дімі Медведєву може визвати слішком серйозні бурлєнія всередині Росії. Предані ----- сили окажуться дезорієнтовані, а противники режиму существенно активізуються А главне - такий кульбіт нічого не дасть ----- і його клану в планє международних отношеній. Мірові лідєри тоже не дебіли, смена декорацій в Кремлі їх в заблуждєніє не введе і санкції ніхто отмінять не стане. Однако, таракани в голові ----- особо редкой породи і дід такий варіант розвитку ситуації отметать не буде. Тим паче ми ж пам'ятаємо інтєресний і мало ким помічений пасаж в інстаграмі Рамзанки Дирова. Которий, коли дякував ----- за очередний ордєн, прямо сказав, шо вірно служитиме ----- нєзавісімо від того чи презідєнт він чи ні. В любом случаї ситуація не стоїть на місці і в Росії возможні інтєреснєйші собитія. За якими ми будем вніматєльно наблюдать.

Тєм временєм подходять очередні дедлайни разних пунктів пакетних договорьонностєй Мінськ-2. Зараз вроді як хунта має начать переговори з сіпаратістами относітєльно модальностєй проведення місцевих виборів "в отдєльних районах". Кроме того, Верховне шапіто мало би протягом 30 днів прийнять постанову про межі отих "отдєльних районів". Цей термін спливає кажеться 16 березня і покашо дід не бачить натхненної активності наших діпутатів у цьому напрямку. Хотя вчора РНБО шото таке сказало на цей щот, но шото не дуже вразумітєльне. І дід так і не поняв чи хунта намерена точно і в срок виконувати цей пункт. Совершенно ясно, шо скоро ми почуємо дружний вереск з Кремля про то, шо хунта зриває договорьонності, а паралєльно начнеться воєнний шантаж на неприятних і чуствітєльних для України участках фронту. С етой целью ----- там уже формірує разні ударні групіровки, бо ніяких других важелів тиску на хунту, кроме воєнного шантажа, в нього нема.

Дід в цьому контексті наполягав, а хунта йому вторила, шо переговори з сіпаратістами про вибори і відведення їм земельного участка для отих виборів можна начинать лише після повернення всіх полонених. Включно з Надєю Савченко, Олегом Сенцовим і іншими бранцями, про яких менше говориться, но про всіх них ми пам'ятаємо. Хайсера Джемільова, сина шановного Мустафа-аги тоже можна розглядать як персонального заручника ----- і тоже нада вимагать його повернення під українську юрисдикцію. Хайсер громадянин України, преступлєніє совершав на території Украіни, покарання відбував в українській тюрмі і в українській тюрмі й має сидіть.

Дід ще раз скаже те, шо писав раніше - ніяких категорично неприйнятних для України пунктів по проведенню виборів і нормалізації життя на окупованих територіях нема. Хотять місцевих виборів - вперьод і с песнєй. Но по законам Украіни і при суверенітеті Украіни над тими територіями. Єслі цель сіпаратістов заключається в том, шоб превратить міста Донецьк і Луганськ в районні центри, то тут ми їм заважати не можемо. Але незаконні вооружонні формірованія нада роззброювать і розпускать, як велить Мінськ-2, которий кстаті підписали і лідери ДНР-ЛНР. Да, роботи там буде багато, швидко ота анархія та отаманщина не вгамується, но в історії чимало прикладів удачного вирішення сепаратистських болячок, ізобретать нічого особо і не нада. Нада просто знать світовий досвід і творчо його застосовувать з тим, щоб потім, збагачені донецьким досвідом, приступить до реінтеграції в Україну і Криму.

Кстаті, нащот Криму. Дід припоминає як барон Врангель в далеком 1920 году намагався навести Криму порядок і проводив там всякі реформи, давши тим Аксьонову (пісатєлю, а не Гобліну) чудову сюжетну ідею для написання культової в познєсовецьке врем'я книги "Остров Крим". Так вот, з реальних шагов барона Врангеля дід пригадує його боротьбу з недовольними і з усякого рода преступніками, яких в Коиму була сила силенна. Врангель не стіснявся в средствах і широко приміняв розстріли, но це слабо помагало. І тагда чорний барон пошов на безпрецедентні по своїй жорстокості кроки - законодатєльно закріпив таку міру покарання злочинців за особо тяжкі преступлєнія, як принудітєльна висилка в совецьку Росію. Як вспоминає Врангель у своїх ізвесних мемуарах, уровень преступності і колічество недовольних тут же резко знизилися. В общем, дід намекає хунті, шо єслі комуто на окупованих територіях шото не нравитиметься в українській владі, то нєфіг з ними панькатись - нахрен з пляжа і вперьод в любімую Росію.

Дід давно подозреває, шо в западних странах у власті собралися якіто латентні садисти, які в дєтстве стріляли з рогаток по горобцям, надували соломинками жаб і мучили котів. При тому садисти не прості, а дуже злопам'ятні. Які тепер взялися за ----- і врем'я от времені припоминають йому про його грішки і всігда в саме неудачне для ----- врем'я. Піськов там учора варнякав, шо ----- не іщез, а работає з члєнами правітєльства над вопрсами економічеського крізіса і тут совет міністров Ради Європи под руку нагадав ----- про должок за ЮКОС. Крісіс крізісом, родной, а платить нада. Часікі тікают, процентікі капають.

Такі ж садісти засідають і в Єврокомісії, які вчора наложили вето на атомний контракт Віті Орбана з ---лом относітєльно будівництва двох енергоблоків атомної електростанції в місті Пакш. Дід нагадає, шо контракт цей став возможен після того, як по утверждєнію угорської опозиції, ----- всучив Орбану конвертік із 10 мільярдами доларів. А Орбан, покрившись сором'язливим рум'янцем, отой конвертік взяв. Січас в угорській і російській пресі розгорається срач нащот чи вправе Єврокомісія накладувать таке вето, но шото діду підказує, шо це вже пускання пузирів і Брюссель цинічно відрубує ---луші ще один кусочок його щупальця. Больно канєшно, но шо подєлать - врем'я трудне і всім зараз нелегко.

Подлий американський імперіалізм ліцемерно заявляє, шо ніякої войни з Росією не веде, ну разве шо нємного санкцій об'явив і трохи помагає хунті дєньгами. Ну ще нємного дронов передав, броніруваних хаммеров нємножко, всьо по мелочі, так шо нехай уважаємий Блядімір Блядіміровіч нє нєрвнічає. Блядімір Блядімірович всьо равно нєрвнічає, бо не вірить щирим запевненням Білого дому і прочих мірових дохторів. Задушлива і зловонна атмосфера вокруг ----- все більше згущається, а параноїдальна уява рисує ужасні картини останніх хвилин життя царів Павла і обох Ніколаїв. Хотя, возможно, дивлячись зараз на свою синякувату і опухлу морду ліца ----- бачить велике сходство з посмертним ліцом Моамара Каддафі.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю і решту полонених героїв, допомагаємо Армії, занімаємось спортом і читаєм repka.club

Ну і слєдім, шоб віздє порядок був. А не то, шо січас.
Одесситка вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 13.03.2015, 13:36   #2916
Сообщений: 45,760
Очки репутации: 422,209
Адрес: ОМБР
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Одесситка Посмотреть сообщение
ОБЗОР 13.03.2015
НАПИСАВ ДІД СВИРИД
Другой дед сказал (+18)


__________________
@Кирушка1 викритий в постійній брехні (як приклад # 7555, # 7634, # 7637 в темі про Зеленського) тому йде в ігнор.
vgik на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Старый 13.03.2015, 13:37   #2917
Banned
Сообщений: 2,666
Очки репутации: 3,482
Доп. информация
По умолчанию

Интересно, а что за "онижЭдети" сейчас на Крещатике ? Стройно идут, не скачут, унылые чево та.
Витальку не любят?
А за что , Виталька прикольный!
__________________
"Ржу в голос. Пугаю семью" variola vera
"Если газета берет за основу расследование , это ни о чем не говорит."korollinа
"Все понимают, Надежда символ Украины" Нік Хаменко
Дед Мороз вне форума  
Старый 13.03.2015, 13:38   #2918
Аватар для SaiD
Сообщений: 5,216
Очки репутации: 37,338
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Serg77 Посмотреть сообщение
я просто не верю что сторонникам федерализации дадут голос в СМИ, либо их просто будут обплевывать и закидывать зеленкой.
Да ладно вам
Пусть говорят че хотят, мы ж толерантныеЗы а если серьезно то Вы же и сами не идиот понимаете что стоит отключить КисельТВ и "сторонники фетерализации" просто исчеснут
Пропаганда их родила вслед за ней и сия мысли уйдут

Ну и чисто ради интереса посмотрите как сия "федерасты" реагируют на Телекамеры и простые вопросы ))))
SaiD вне форума  
Старый 13.03.2015, 13:46   #2919
Banned
Сообщений: 2,666
Очки репутации: 3,482
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Serg77 Посмотреть сообщение
я просто не верю что сторонникам федерализации дадут голос
Вчера ,сбежавшие ещё месяц назад мужики с ЗУ , говорят как один: если б нам в ЗУ пару Гиркиных и ЗахарЧЕНКОВ) , мы б тоже от "центра" отмежеваться сподобились б.
Спрашиваю: и шО потом? кудЫ?
Тут мнения разделились: Кто к Пшекам, кто к Венграм, кто к Румынам, и никто!!!! " в состве".

Это сурово.
__________________
"Ржу в голос. Пугаю семью" variola vera
"Если газета берет за основу расследование , это ни о чем не говорит."korollinа
"Все понимают, Надежда символ Украины" Нік Хаменко
Дед Мороз вне форума  
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Одесситка (13.03.2015)
Старый 13.03.2015, 13:51   #2920
Сообщений: 63
Очки репутации: 3,077
Доп. информация
По умолчанию

Было, нет ?: http://top.rbc.ru/politics/13/03/201...7947b4d61fbfc2
gotohome вне форума  
Старый 13.03.2015, 13:54   #2921
Аватар для Панько
Сообщений: 11,634
Очки репутации: 68,700
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от gotohome Посмотреть сообщение
Было, нет ?: http://top.rbc.ru/politics/13/03/201...7947b4d61fbfc2
А как же!
Хб---- не переодевался полгода, или же встречи с Лебедевым сегодня не было?
13 марта 2015

http://osp-ua.info/politicas/46953-p...a-ne-bylo.html
__________________
Если я тебе не нравлюсь - застрелись, я не исправлюсь!


Хто зневажає рідний край, той серцем немощний каліка. (Т.Г. Шевченко)
Панько вне форума  
Старый 13.03.2015, 13:57   #2922
Сообщений: 45,760
Очки репутации: 422,209
Адрес: ОМБР
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Дед Мороз Посмотреть сообщение
Интересно, а что за "онижЭдети" сейчас на Крещатике ? Стройно идут, не скачут, унылые чево та.
Витальку не любят?
А за что , Виталька прикольный!


+ Оффтоп

+ Оффтоп
__________________
@Кирушка1 викритий в постійній брехні (як приклад # 7555, # 7634, # 7637 в темі про Зеленського) тому йде в ігнор.
vgik на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Старый 13.03.2015, 13:59   #2923
Аватар для Панько
Сообщений: 11,634
Очки репутации: 68,700
Доп. информация
По умолчанию

Лия Ахеджакова: Пореченков хочет выпросить прощение у граждан Украины
13.03.2015 12:51

«Встретила в театре Мишу Пореченкова, спросила: Как же так, Миша? Говорит, что это была ошибка. Собирается как-то извиниться перед украинцами» — написала актриса, известная симпатией к Украине, на своей странице в Твиттер.
Потолок, крюк, веревка, табуретка, Гимн Украины. Если сможет раскачиваться в такт мелодии - думаю простим, хлопцы?
__________________
Если я тебе не нравлюсь - застрелись, я не исправлюсь!


Хто зневажає рідний край, той серцем немощний каліка. (Т.Г. Шевченко)
Панько вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 14 (показать список)
Старый 13.03.2015, 14:00   #2924
санитар - стрелок
Аватар для Титя
Сообщений: 3,746
Очки репутации: 29,187
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Украина
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Дед Мороз Посмотреть сообщение
Вчера ,сбежавшие ещё месяц назад мужики с ЗУ , говорят как один: если б нам в ЗУ пару Гиркиных и ЗахарЧЕНКОВ) , мы б тоже от "центра" отмежеваться сподобились б.
Спрашиваю: и шО потом? кудЫ?
Тут мнения разделились: Кто к Пшекам, кто к Венграм, кто к Румынам, и никто!!!! " в состве".

Это сурово.
А че в росии не хотят остаться?
Вот пусть у вас и сподобятся
Зачем далеко идти? И гиркин на месте.
Титя вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Старый 13.03.2015, 14:04   #2925
Аватар для Панько
Сообщений: 11,634
Очки репутации: 68,700
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Сиропчик Посмотреть сообщение
А че в росии не хотят остаться?
Вот пусть у вас и сподобятся
Зачем далеко идти? И гиркин на месте.
С бо-о-ольшой дырой в очке!
__________________
Если я тебе не нравлюсь - застрелись, я не исправлюсь!


Хто зневажає рідний край, той серцем немощний каліка. (Т.Г. Шевченко)
Панько вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Закрытая тема
Метки
война днр, политика и война

РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 8.0
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread49517-677.html https://www.youtube.com/watch?v=zTQWsBEXNJ8
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 7.0
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread48714-779.html https://www.youtube.com/watch?v=AtvERKTf66Q
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 5.0
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread48051-548.html Москалі скиньтесь своїм солдатам на карту, знову заблукали! ...
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 4.0
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread47701.html http://www.youtube.com/watch?v=nW55K1iegFY...
ТиверецьСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.