Донецк Форум. Донецкий форум.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   Донецк Форум. Донецкий форум. > ПОЛИТИКА > Донбасс. Война. ДНР. ЛНР.


Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 2, средняя оценка - 5.00. (5.00 из 5.00) голосов - 2 Опции просмотра
Старый 03.09.2015, 22:11   #6346
Аватар для Серый_1977
Сообщений: 1,133
Очки репутации: 6,550
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ulika Посмотреть сообщение
ээ.. меня вот что смущает - в Виннице вроде украинский язык, не?

+ Оффтоп
Серый_1977 вне форума  
Старый 03.09.2015, 22:13   #6347
Аватар для LightDream
Сообщений: 1,105
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

В цій статті будуть зібрані відповіді на всі питання, що пов'язані із внесенням змін до Конституції у зв'язку з Мінськими домовленостями. Тут нема інсайдів, таємниць або секретної інформації. Все нижченаписане доступно з відкритих джерел.

ЧАСТИНА 1. КОНСТИТУЦІЯ

Пункт 11 Мінських викликав найбільшу реакцію.1.1. Децентралізація була потрібна Україні. Без Мінських або з ними, але ці зміни назріли давно. Украна просто включила в текст те, що ми й так збирались робити.

1.2. Особливий статус або спеціальний статус не є чимось новим в Конституції України. У нас існував і існує пункт 16 Статті 92 Конституції.ПорівняйтеМожна було надати той самий спеціальний статус всім містам Донбасу простою більшістю голосів й без змін до Конституції. І було б майже те саме, бо Донбас є найбільш урбанізованим регіоном України. Окрім того, враховуйте, що після децентралізації, що закріплена в Конституції, Україні був би потрібен особливий інструментарій для провадження окремої політики в районах Донбасу після АТО. Там потрібне додаткове фінансування для відновлення регіону, там потрібно мати можливість обмежувати діяльність самоврядування і т.д. Все це можна оперативно робити, просто змінюючи Закон, а не Конституцію. І знову ж таки, ми включили в Мінські те, що й так треба було робити.

1.3. Крики про те, що тепер спеціальний статус окремих районів буде визначатись простою більшістю і там можна накрутити все, що завгодно, є безпідставними. Навіть якщо раптом у нас в Верховній Раді виникне більшість з ідіотів які захочуть прийняти ідіотський закон щодо особливостей місцевого самоврядування, то ще є Президент зі своїм вето, для подолання якого потрібно ті самі 2/3 голосів, що й для зміни Конституції. А якщо у нас і Президент буде ідіотом, то особливості місцевого самоврядування - це саме останнє, що вас буде турбувати.

1.4. Чи можна робити зміни в Конституцію в умовах воєнного чи надзвичайного стану? Ні, не можна. Так, у нас є АТО, гібридна війна, прихована зовнішня агресія – називати можна по-різному, але у нас немає ні воєнного ні надзвичайного стану. Законодавчих обмежень на зміни немає. А є політична позиція окремих партій.Ці партії просто не хочуть зняття депутатського та суддівського імунітету, наприклад. Ці партії не хочуть децентралізації і передачі влади на місця. Ці партії не хочуть реформи судочинства. Ці партії хочуть аби ми сиділи і чекали невідомо скільки, просто тому, що вони не хочуть змін.

1.5. Чи взагалі потрібні Україні Мінські домовленості? Чому ми повинні їх виконувати? Чи не простіше взяти зброю в руки і піти визволяти територію України?

Відмовившись від Мінських домовленостей, Україна опиниться сам на сам с Росією. І коли після перших успіхів України до нас знову зайдуть регулярні частини російської армії (Іловайськ нагадати?), то це буде конфлікт двох держав, а Європа, США та НАТО висловить занепокоєння і підсилить свою присутність на кордонах. Не більше. Ніхто не буде класти своїх солдат заради українців, які не можуть виконати свої домовленості. Чи можемо ми протистояти Росії у військовому плані? Що буде з економікою та реформами під час військового стану, скільки людей піде воювати під загальну мобілізацію (шосту хвилю нагадати?). Чи є у нас достатньо техніки, БК, екіпірування? Скільки Україна втратить чоловіків? Які будуть втрати серед мирного населення? Скільки міст буде розгромлено вщент?

Хтось дуже хоче все це перевірити та кінець кінцем укладати Мінськ-3, але з особливим статусом на території половини держави та федералізацією або, взагалі, зі Східно-малоросійським федеральним округом.

Ні звичайно, є теоретична можливість, що ми виграємо, але яка буде ціна? Чи є сенс її платити? Для чого?

Мінські домовленості невигідні Росії. Вони мають санкції, вони мають зобов'язання, вони не можуть піти в наступ, бо є міжнародні зобов'язання і вони стануть агресором для всього світу. Вони не можуть їх виконати, бо це буде внутріншньоросійський програш. Єдиний шанс вийти з них – це порушити ці домовленості руками самих українців. Хто активно в Україні допомагає Кремлю – вирішуйте самі.

1.6. Не можна змінювати Конституцію під зовнішнім тиском. Згоден. Але ми взяли на себе зобов'язання, які й так збиралися робити (див. п. 1.1., 1.2.). Тут немає зовнішнього тиску. А якщо б ми прописали в Мінських, що будемо реформувати державні закупівлі, то не треба було б цього робити, бо це зовнішній тиск?

Зі всього вище написаного можна зробити висновок, що зміни в Конституцію є цілком логічними, виправданими та необхідними нам. А от що там з деталями самоврядування в окремих районах Донбасу?

ЧАСТИНА 2. ЗАКОН ПРО ОСОБЛИВОСТІ САМОВРЯДУВАННЯ

Статті цього закону та їх трактування є предметом найбільших маніпулювань та брехні. Цей закон прийнятий на виконання Мінських домовленостей та підкріплений пунктом 18 Перехідних положень зміненої Конституції. Давайте розберемо та уважно на нього подивимось.

2.1.Найбільш важливим в цьому Законі є пункт 4 статті 10. Цей пункт описує умови, за яких весь цей закон почне діяти.Умови такі (Коротко, враховуючи Мінські домовленості):

а) територію України покидають всі найманці, незаконні збройні формування та російські солдати

б) Україна отримує контроль над кордоном та територією зони проведення АТО

в) Верховна Рада призначає позачергові вибори

г) Відбуваються чесні і прозорі вибори на цій території

д) вибрані представники формують органи місцевого самоврядування

Тільки після виконання цих пунктів і в такій послідовності починають працювати статті 2-9 цього Закону, які ми розберемо нижче

2.1. Стаття 1 Закону каже про те, що цей Закон діє тільки 3 роки. Тобто, все нижче написане, навіть якщо вступить в дію, буде працювати тільки до вересня 2017 року.2.2. Стаття 2. Загальні фрази, розбирати нема чого

2.3. Стаття 3. Найцікавіше. Прочитайте її стільки раз скільки вам треба аби побачити Перемогу.Слово «закону» написано з маленької букви. Мається на увазі не цей Закон про особливості місцевого самоврядування, а закон як загальна сукупність. Частиною цієї сукупності є «Проект Закону про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей».Дія цього Закону не розповсюджується на тих, хто

а) брав участь у діяльності органів влади ДНР/ЛНР або протидіяв АТО

б) посягав на життя чиновника (Стаття 112 КК)

в) вчиняв диверсії (Стаття 113 КК)

г) вбивав (Стаття 115 КК)

д) вчиняв тяжкі тілесні ушкодження (Стаття 121 КК, частина 2)

е) захоплював заручників (Стаття 147 КК, частина 2)

ж) торгував людьми або вчиняв незаконні угоди щодо людей (Стаття 149 КК)

з) ґвалтував (Стаття 152 КК)

и) задовольняв сексуальну пристрасть в неприродній спосіб (Стаття 153 КК)

і) вчиняв розбій (Стаття 187 КК)

ї) займався контрабандою (Стаття 201 КК)

а ще – вчиняв терористичний акт, наругався над могилами, посягав на життя співробітника силового органу, захоплював у заручники чиновника, посягав на життя судді, судового виконавця чи захисника в суді,посягав на представника іноземної держави, влаштовував геноцид.

Також цей Закон не розповсюджується на тих, хто вже засуджений або приймав участь в катастрофі Боїнгу.

Більше того, аби скористатись цим законом і звільнитись від слідства треба в місячний (!) термін подати заяву до органу досудового слідства. Ті, хто таку заяву не подасть в місячний (!) термін не можуть розраховувати на цей Закон. А така заява – це як явка з повинною. Тобто не наші органи будуть бігати за терористами, а вони самі приходити до слідчого.Ще одне. Це поки що проект. Він не підписаний Президентом. Цей закон почне діяти як тільки його підпише Порошенко. Станеться це 31 грудня 2015 року, скоріш за все. Тобто в останній день, коли Росія повинна віддати контроль над регіоном. І ті, хто до 1 лютого не прийде до СБУ із заявою на себе – для них ніякої «амністії» не буде.

Порівняйте це із заявами політиків про Гіві в українському Парламенті.

2.4. Стаття 4. Ми підтверджуємо дію вже діючого закону (до вересня 2017 року). В чому проблема?2.5. Стаття 5. ВР не може розігнати місцеву раду. А якщо ВР змінить цей Закон? А, навіть, якщо не змінить, то що заважає зупиняти дію рішень цих рад?

Особливий порядок призначення суддів та прокурорів за участі органів самоврядування? Ок, створимо комісію, яка простою більшістю голосів буде призначати. До складу увійдуть по одному представнику Вищої Ради Юстиції, Прокуратури, Президента, з кожної фракції ВР, та один представник місцевої влади. Участь приймали? Приймали. Дякуємо, до побачення.2.6. Стаття 6. «Можуть укладати». А можуть і не укладати. І з моменту схвалення Кабінетом Міністрів2.7. Стаття 7. Кабінет Міністрів затвердить спеціальну цільову програму на 1 млн. гривень. Вам від того погано стане?2.8. Стаття 8. Ні про що. Просто підтверджує право органів місцевого самоврядування на те, що в них і так є.2.9. Стаття 9. Загони місцевої міліції у відповідності з законодавством України? Тобто вони будуть зобов'язані виконувати закони і підпадуть під нагляд відповідних органів України? Причому, на цих територіях буде також діяти МВС? Жах який.ЧАСТИНА 3. ВИСНОВКИ.
Україна примудрилася виконати Мінські домовленості, по суті не взявши на себе ніяких додаткових зобов'язань. Все, що ми на себе взяли нам так чи інакше довелось би приймати в разі звільнення регіону.

Я не думаю, що в тих партіях, що виступають проти виконання Україною мінських домовленостей немає юристів. Є в них юристи і вони провели такий самий чи подібний аналіз. І ці партії на 100% знають, що нічого надзвичайного, поганого чи такого, що шкодить Україні немає ні в законах, ні в змінах до Конституції. Чому ж тоді вони нагнітають протистояння, розповсюджують фейки про Гіві-депутата, маніпулюють, нагнітають ситуацію в країні та розколюють її? В мене є два варіанти:

1. Заробитина цьому політичних дивідендів. Це низько та підло. Це проти інтересів України.

2. Руками України зірвати домовленості, які не вигідні Кремлю. Це – зрада України.

Думайте власною головою. Читайте першоджерела, різні точки зору, співставляйте та робіть власні висновки. Голова – вона ж не тільки щоб туди їсти та кричати нею «Вальцман зрадник!»

І ще одне, я сподіваюсь, що на цих виборах в місцеві органи влади ви не пустите туди тих, хто працює проти України. Це ваш вибір, це люди, які будуть представляти ваші інтереси на місцях. Подумайте над цим, щоб потім ви не шукали винних
__________________
иɯʎdʞ ǝн ʞʁ оvņʎх ніɯʎu
LightDream вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 03.09.2015, 22:16   #6348
Аватар для Nachtigall
Сообщений: 9,047
Очки репутации: 104,106
Адрес: буковина співуча україна
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Серый_1977 Посмотреть сообщение
+ Оффтоп

+ Оффтоп


Сообщение добавлено в 23:16

Цитата:
Сообщение от LightDream Посмотреть сообщение
В цій статті будуть зібрані відповіді на всі питання, що пов'язані із внесенням змін до Конституції у зв'язку з Мінськими домовленостями. Тут нема інсайдів, таємниць або секретної інформації. Все нижченаписане доступно з відкритих джерел.


+ Оффтоп

+ Оффтоп

Бойовики готуються по-новому керувати своїми територіями[/OFF]
22:13 | 03.09.2015 |
новоросіяОчевидно, влада так званої ЛНР, яку консультує й контролює Кремль, вже поінформована звідти, які силові органи мають першими активно працювати в них, щоб утримувати ними встановлені порядки, після прийняття нової Конституції.

Бойовики повідомляють, що так звана народна міліція вже проводить регулярні навчання. Переконують, що це робиться не з метою залякування, а з метою підвищення обороноздатності республіки на випадок агресії Києва (!).

Вони хочуть тренувати збройні сили ЛНР і підвищувати рівень військової підготовки своїх солдатів. При цьому вони зазначають, що ЛНР має право проводити подібні навчання, бо республіка є суверенною незалежною державою і не повинна звертати увагу на думку України.

Дослівно: «Ми маємо право на своїй території робити те, що нам потрібно і нам необхідно. Це демонстрація суверенітету. Якщо ми будемо весь час озиратися на інші держави, то ні про який суверенітет мови бути не може… Ми всім демонструємо, що на своїй території поводимося так, як ми вважаємо за потрібне».

Що це? Нові державні утворення в державі? Якщо наш парламент прийме ту Конституцію, за яку проголосували днями в першому читанні, то бойовики так званої ЛНР вже готові будуть застосовувати зброю проти Києва.

Це при тому, що в законі, прийнятому ще минулого року, передбачено, що всі ми – платники податків України – зобов’язані будемо відбудовувати все те, що вони розбомбили й годувати їх, бо в бюджеті на кожен рік буде закладена відповідна стаття.
__________________
памятка зелепупенкам від порохоботки помилкою було сподіватись що люди для яких девіз:- Лінь.Заздрість.Шара .зрозуміють слова:
- Армія. Мова. Віра симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Nachtigall вне форума  
Старый 03.09.2015, 22:21   #6349
мизантроп-вышиватник
Аватар для velomas
Сообщений: 4,303
Очки репутации: 32,781
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ГРИБ Посмотреть сообщение
Мобільну групу із боротьби з контрабандою під Щастям розстріляв хтось зі своїх - Тука
http://www.unian.ua/war/1118558-mobi...uka-video.html
Чорти б їх узяли таких "своїх".Загинув Єндрю Андрій Галущенко.Не знаю що там Тука зробить але тут треба швидко і хірургічно без тяганини.
Миниатюры
.jpg  
__________________
Люди бьются за свои флаги, а нас жалят трамвайные передряги (с)И гастер маленький таджик бегом по улице бежит на языке Саддама матеря эрэф.
velomas вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 5 (показать список)
Старый 03.09.2015, 22:27   #6350
Аватар для Nachtigall
Сообщений: 9,047
Очки репутации: 104,106
Адрес: буковина співуча україна
Доп. информация
По умолчанию

У ДНР їде «біла смерть» під російськими прапорами
23:05 | 03.09.2015 |
гумконвойРосія знову шле на територію України свій «гуманітарний» конвой.

17 вересня білі автівки з вантажем, який українські прикордонники й міжнародні спостерігачі не можуть перевірити, бо їх не допускають до цього бойовики, доставить в самопроголошену ДНР вантаж.

Москва переконує, що там будуть тільки шкільні підручники «для середньої школи ДНР».

Зрозуміло, на яких ідеологічних підвалинах побудоване це чтиво й які цінності буде нав’язувати.
__________________
памятка зелепупенкам від порохоботки помилкою було сподіватись що люди для яких девіз:- Лінь.Заздрість.Шара .зрозуміють слова:
- Армія. Мова. Віра симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Nachtigall вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 03.09.2015, 22:37   #6351
Аватар для LightDream
Сообщений: 1,105
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Nachtigall Посмотреть сообщение
Що це? Нові державні утворення в державі? Якщо наш парламент прийме ту Конституцію, за яку проголосували днями в першому читанні, то бойовики так званої ЛНР вже готові будуть застосовувати зброю проти Києва.

Це при тому, що в законі, прийнятому ще минулого року, передбачено, що всі ми – платники податків України – зобов’язані будемо відбудовувати все те, що вони розбомбили й годувати їх, бо в бюджеті на кожен рік буде закладена відповідна стаття.
1. Конституція в новій редакції не прийнята, 300 голосів не було.
2. дайте, будь-ласка, посилання на статті в вищезгаданому законі на зобов'язання України.

Сообщение добавлено в 23:28

Цитата:
Сообщение от @velomas Посмотреть сообщение
Чорти б їх узяли таких "своїх".Загинув Єндрю Андрій Галущенко.Не знаю що там Тука зробить але тут треба швидко і хірургічно без тяганини.


Сообщение добавлено в 23:37

/|\ В эфире Хорошие Новости /|\
__________________
иɯʎdʞ ǝн ʞʁ оvņʎх ніɯʎu
LightDream вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Старый 03.09.2015, 22:38   #6352
прохожий
Сообщений: 9,784
Очки репутации: 77,782
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Кампуш-Кампуш Посмотреть сообщение
Согласно международному праву военные суда не-причерноморских государств могут заходить в ЧМ не более чем на 30 дней.
Это так, но ничего не мешает выделять из средиземноморской группировки каждые 30 дней новое судно.
Для организации постоянного беспокоящего присутствия и ротации достаточно двух боевых кораблей.
России такое присутствие будет не приятно.
Марксист вне форума  
Старый 03.09.2015, 22:38   #6353
Аватар для Nachtigall
Сообщений: 9,047
Очки репутации: 104,106
Адрес: буковина співуча україна
Доп. информация
По умолчанию

[QUOTE=LightDream;2153693]1. Конституція в новій редакції не прийнята, 300 голосів не було.
2. дайте, будь-ласка, посилання на статті в вищезгаданому законі на зобов'язання України.[COLOR="Silver"]

прочитайте внимательно в бюджет заложены статьи расходов
и еще раз внимательно перечитайте если конституция будет принята
вы читаете как бабочка с слова на слово
__________________
памятка зелепупенкам від порохоботки помилкою було сподіватись що люди для яких девіз:- Лінь.Заздрість.Шара .зрозуміють слова:
- Армія. Мова. Віра симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Nachtigall вне форума  
Старый 03.09.2015, 22:42   #6354
Аватар для LightDream
Сообщений: 1,105
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

/|\ Анатомия зрады /|\


P.S. проблема еще и в том, что мы за информацию принимаем то, что преподносят нам СМИ, а это далеко не так.
__________________
иɯʎdʞ ǝн ʞʁ оvņʎх ніɯʎu
LightDream вне форума  
Старый 03.09.2015, 22:46   #6355
Аватар для Nachtigall
Сообщений: 9,047
Очки репутации: 104,106
Адрес: буковина співуча україна
Доп. информация
По умолчанию

у вас есть другие источники получения информации?
из кабмина?президента?или у вас есть доступ ко всем документам украинского дело и законопроизводства?

у меня таких каналов нет))
и я писала уже что ни газеты ни телек не смотрю))зато открыла для себя огромную помойку новостей интернета))там и зернышки проскакивают)

ну и муж иногда звонит расказывает))но про ато))
а в политике я слаба))интересным опонентом не буду))
__________________
памятка зелепупенкам від порохоботки помилкою було сподіватись що люди для яких девіз:- Лінь.Заздрість.Шара .зрозуміють слова:
- Армія. Мова. Віра симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Nachtigall вне форума  
Старый 03.09.2015, 22:56   #6356
Аватар для LightDream
Сообщений: 1,105
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Nachtigall Посмотреть сообщение
прочитайте внимательно в бюджет заложены статьи расходов
и еще раз внимательно перечитайте если конституция будет принята
вы читаете как бабочка с слова на слово
14) реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави, а також на відновлення об’єктів Донецької та Луганської областей (за рахунок джерел, визначених пунктом 6 статті 11 цього Закону);

хай буде бабочка, Ви будете перша, хто мене так назвав.

а сємкі посилання на закон про зобов'язання де?

Сообщение добавлено в 23:56

Цитата:
Сообщение от @Nachtigall Посмотреть сообщение
зато открыла для себя огромную помойку новостей интернета))
там где зернышки, там, как правило, и какашки.

5 лет госстажа, не выдержал, знакомые есть везде, отношения ровные и доверительные.

Цитата:
Сообщение от @Nachtigall Посмотреть сообщение
у вас есть другие источники получения информации?
из кабмина?президента?или у вас есть доступ ко всем документам украинского дело и законопроизводства?
есть открытый доступ к всем законодательным актам, которые не имеют статус гостайны

как пример поиска ответа на первый пост https://www.google.com.ua/?gws_rd=ss...BD%D0%BD%D1%8F
__________________
иɯʎdʞ ǝн ʞʁ оvņʎх ніɯʎu
LightDream вне форума  
Старый 03.09.2015, 23:04   #6357
прохожий
Сообщений: 9,784
Очки репутации: 77,782
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Серый_1977 Посмотреть сообщение
типа девочка с села
Дешево
Че уж там церемониться, сказали бы как вам привычней - рогуля.
Сами-то городским давно стали?
Или считаете своей заслугой, то что в городе родились?
Будучи женой и опорой бойца АТО, эта молодая женщина сделала для Украины гораздо больше, чем вы со своими патриотическим воплями и переживаниями.
Марксист вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 10 (показать список)
Старый 03.09.2015, 23:13   #6358
Сообщений: 4,299
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Серый_1977 Посмотреть сообщение
+ Оффтоп
Нас Стець ніде не набирав.
А вдома на якій розмовляли?
__________________
не так страшны геи из Брюсселя, как пи... сы из Кремля. Faraon
В игноре-ВСЕ ВАТНИКИ, поэтому ответов на их посты НЕ БУДЕТ
Ulika вне форума  
Старый 03.09.2015, 23:20   #6359
Аватар для LightDream
Сообщений: 1,105
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию ггг

кокой интересный, совсем неполярный камуфляж у китайского танка армата НОАКСообщение добавлено в 00:20

Dmytro Gnap

Уникальный случай вчера произошел. От нас потребовали снять сюжет с эфира.
Потребовал Сергей Лёвочкин - бывший глава администрации Януковича, а сегодня - один из лидеров Оппоблока. Он обиделся, что Максим Опанасенко расследовал земельные махинации его семьи. Адвокат Лёвочкина даже направил нам на hromadske.tv письменное требование о снятии репортажа.

Уважаемый Сергей Лёвочкин! Мы рассмотрели ваше требование. И, посоветовавшись в редакции, к сожалению, вынуждены с ним согласиться. Мы готовы удалить репортаж с нашего Youtube-канала и с сайта Громадського. И готовы принести официальные извинения.

Но только у нас есть только одно небольшое условие.


Завтра в 9.00 вы должны выйти в Киеве на Майдан, вставить себе в задницу веник и четырежды прокричать: "Кукареку! Путин-оvņʎх!", поворачиваясь на все стороны света. Просим вас также снять это на видео.

Только этим замечательным роликом мы можем заменить расследование Макса. Оно, кстати лежит здесь:https://www.youtube.com/watch?v=TYAV...ature=youtu.be

Посмотрите, отличная работа.
з.і. чуть не встявсь
__________________
иɯʎdʞ ǝн ʞʁ оvņʎх ніɯʎu
LightDream вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Старый 03.09.2015, 23:20   #6360
наследник Железного трона
Аватар для Jon Snow
Сообщений: 43,292
Очки репутации: 378,416
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Город-герой
Доп. информация
По умолчанию

__________________
Winter is Coming
Jon Snow вне форума  
Закрытая тема
Метки
ато донецкая обл.

РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 13
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread54337-1048.html https://www.youtube.com/watch?v=9jtkxIT7gzA
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 11
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread51614-859.html http://cs623931.vk.me/v623931912/1ca02/OllO-KRT5Po.jpg
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 10
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread50684-766.html https://www.youtube.com/watch?v=lk54tYVzKDg ...
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 9.0
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread50063-761.html http://www.youtube.com/watch?v=qZusftmn_Dg
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 8.0
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread49517-677.html https://www.youtube.com/watch?v=zTQWsBEXNJ8
ТиверецьСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.