Донецк Форум. Донецкий форум.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   Донецк Форум. Донецкий форум. > ПОЛИТИКА > Донбасс. Война. ДНР. ЛНР.


Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 17.12.2015, 18:49   #1
Сообщений: 150
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Інфантилізм як державницька політика

ІНФАНТИЛІЗМ ЯК ДЕРЖАВНИЦЬКА ПОЛІТИКА
АРКАДІЙ БАБЧЕНКО
(волонтерський перекляд автора посту)
.
Якби мене попрохали змалювати «Русскій мір» одним словом, я б не вагаючись відповів — інфантилізм. Саме цей термін найкраще розкриває стан сучасного російського товариства.

Інфантилізм, в першу чергу — це нездатність бути відповідальним за свої вчинки. Нездатність вибудовувати причинно-наслідковим зв'язком та розуміти що такі-то й такі-то дії призведуть до ось таких і до таких ось наслідків.
Це дитяча безпосередність сприйняття світу. Світ інфантила спрощено. Американці впустили ціни на нафту. Американці влаштували революцію в Україні. Америка ненавидить росіян. Для цього підіслала євреїв та лібералів. А євреї Ротенберги вкрали всі гроші. А Путін хороший. В цьому світі нема місця напів тонам та складним розумовим вибудовам. Примітивність — головна його риса.
.
Це така собі дитяча жорстокість. Зазвичай дорослі люди не доходять до такого стану ненависти, агресії, бажання беспричинно нашкодити, спричинити біль, зробити погано. В дорослому світі, де є сім'я, діти та відповідальність це неприйнятно. Спрацьовує система стримань та противаг. Це крайнощі. Так стрімко впадати в стан жорстокости та так стрімко змінювати об'єкт своєї ненависти можуть тільки інфанти.
.
Це таке ж дитяче абсолютне нерозуміння цінностей життя. У дорослих не заведено надувати жаб через соломинку. Відрізати голови щенятам. "Прасувати" житлові квартали зброєю невибіркового ураження. Фігачити з «Бука» по літакам з принципа — «пасажирський-не пасажирський, яка у бісовій матері різниця, ура, пташхопад, попереджали ж не літати в нашому небі!»
Нерозуміння цінности життя — в тому числі свого — мабуть, головна риса інфантила.
.
Ну і, звичайно, відсутність льогічних ланцюжків. Иснування в світі в якому зруйновані причинно — наслідкові зв'язки. В якому вчинки та наслідки не пов'язані ніяк. Де кидання з вікон яйцями та надерті вуха — дві протилежности. Як і окупація частини сусідньої країни та санкції і обвал нафти. Це просто ̶п̶і̶н̶д̶о̶с̶и̶ ̶н̶е̶н̶а̶в̶и̶д̶я̶т̶ь ̶в̶с̶е̶ ̶р̶осійське і в жодному разі не заслужене покарання за ідіотизм.
.
Причому цей масовий інфантилізм — в жодному разі не клясове явище. Ось що цікаво. Ну нехай спадкові алькоголіки, в яких етанол поколіннями дегенерував всі сінапси в мізках, всі нейрони. З цими все зрозуміло. Абсолютна викристалізована лакована поколіннями первинна дурість. Дорослій особистости просто нема на чому сформуватися. Тут все зрозуміло.
.
Але ж інфантилізмом пронизане все суспільство, згори до низу, незалежно від соціяльного стану, заробітку та касти — ось що дивує!
Накрити ганчіркою лямпу в пологовому відділені та спалити в пожежі новонароджених. Відмовитися від обгорівшої власної дитини. Відмовити в усиновлені дитини-інваліда німецькій сім'ї обгрунтовуючи це тим що вона теоретично може потрапити до геїв. Випустити ролики про розіп'ятого хлопчика. Вірити їм. Підтримувати пограбування слабшого. Розказувати про евро-фашизм, бандеро-фашизм, турко-фашизм, ліберало-фашизм. Поїхати вбивати бандер, тому що вони утискають російську мову. Робити про це телебачення. Вкидати бюлетні на виборах в себе в лікарні. Чавити їжу. Збирати розчавлену їжу. Виганяти з університету турецьких студентів. Звільняти професора за статтю. Підтверджувати пріоритет внутрішнього права над міжнародним. А потім подавати в суд на Турцію. Підписувати лизоблюдські панегірики владі…
.
У дорослої люди є така чеснота як «гідність». Це поняття абсолютно не матеріяльне. Неприбуткове. Дитина за цукерку здатна робити принижуючі речі. Його особситість, базис, на якому формується гідність — ще відсутня. Дорослий індивід, особа, в свідомости якої особистість вже сформувалася, не буде виставляти себе ідіотом за зиск. У сильных особистостей це абстрактне поняття розміщується вище матеріяльних благ.
.
Доросла людина не буде чавити траками помідори. Не буде сидіти за фрікціонами бульдозера, що чавить гусей, відібраних в продавчині сільського магазинчика…
Тому що — сором.
Ще одне абстрактне поняття, відсутнє в інфантильному світі.

Але якщо неможливість пояснити трирічній дитині чому не можна вистрелити в сонце зрозуміла, або неможливість пояснити люмпену, чему погано їздити по помідорах на тракторі теж зрозуміла — то ця сама неможливість пояснити професору, чи письменнику, чи лікарю, або інженеру, чому не можна відбирати чуже — вражає.
.
Ось перед тобою стоїть доросла людина. Навіть розумна. Але якась частина її мізків геть зовсі з'їдена цим доведеним телебаченням до абсолюту інфантилізмом, та моральні імперативи, приняті в будь-якому нормальному дорослому суспільстві геть зовсім не проникають в свідомість.
З ними неможливо розмовляти. Неможливо дискутувати. Як з примхливим істеричним дитям. «Для чого ти забрав у Петрика Крим? Брати чуже — погано. Віддай. Законів треба дотримуватися». «Ні! Не віддам! Моє! Мій Крим! Хочу! Не віддам! Моя іграшка!» І все.
.
Поїхати воювати на Донбас заради виплати кредита — це не поведінка дорослої людини.
Зректися свого загиблого чоловіка за гроші — це не поведінка дорослої людини.
Служити офіцером-спецпризначенцем головного розвідувального управління (!), піти в складі диверсійної групи в тил ворога, а потім в полоні мекати — я не я, коняка не моя, я не знав, мене підставили — це не поведінка дорослої людини.
Волати «Путін, уведи війська», а потім дивуватися, чому Україна застосовує артилерію — це не доросла поведінка.
Господи, та про що мова — коли Верховний Головнокомандуючий відмовляється від своїх вояків, каже «їх там нема», посилає свою армію воювати та гинути без шевронів та знаків розрізнення, а свої літаки без розпізнавальних знаків…
Інфантилізм, зведений в ранг державної політики.
Мабуть, в історії такого не було.

Головна риса дорослої людини що її вирізняє — відповідальність. Відповідальність за инших, за свою країну, і головне - за свої дії.
Навіть Радянський Союз вчив цьому. Навіть Совок, знищуючи юудь-які прояви індивідуяльної особистости, все ж вчив, що треба бути чесним, треба не брехати, треба відповідати за свої вчинки.
Путінізм — мабуть, перший в історії режим, офіційною ідеольогією котрого стала девіянтна поведінка.

І квінтесенція цього, звичайно ж, Донбас. З цією війною може конкуруровати, мабуть, тільки Конго, де одинадцятирічні діти по селам рубають мачете ноги та руки жителям.
.
«– Ми ж йшли на референдум та голосовали з таким сподіванням, що Путін нас забере, як і Крим він забрав, ми голосували в основному за Путіна», – цю цитату втікачки з Донбасу в Пскові, котру виселяють тепер з готелю, наводить радіо Свобода.

Ну… Чорт…. Я ось декілька днів дивився на ці слова, не знаючи, з якого краю почати коментувати. Тому що ось ця фраза: «ми хотіли, щоб Путін забрав нас до себе» — з кута зору дорослої людини безглузда. Це абсолютно випадковий набір слів, що не несе в собі сенсового навантаження.
.
Що означає «забрав до себе»? Ви маєте на увазі, що хотіли б жити в Росії? Ну так купуйте квиток та їдьте. В чому проблєма?
Чи ви маєте на увазі, що хотіли б, щоб війська сусідньої держави окупували частину вашої країни, знищили конституційний устрій, державну владу, організували озброєні бандитські формування та зброєю невибіркового ураження почали знищувати міста, вбивши десять тисяч чоловік? Ну, так це зовсім по иншому зветься. Це зовсім не «ми просто хотіли, щоб Путін нас забрав». Це — колабораціонізм. Це — зрадництво. Це — державна зрада. Це участь в терористичній організації. Це злочин проти життя. Проти людяности. Проти суспільної безпеки та суспільного порядку. Проти основ конституційного ладу та безпеки держави. Це — тероризм. Це планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни. Це років двадцять в'язниці. В кращому випадку. А в гіршому — ліквідація зі зброєю в руках.
Ви кримінальні злочинці, ви розумієте це взагалі? Те, що ви наразі маєте — маєте саме від того, що «ми просто йшли на референдум». Це зовсім не «просто». Ви розумієте це?
Ні. Ні на йоту. В очах — абсолютне нерозуміння.

Ось цю фразу «забрати до себе» — я читаю й чую вже не вперше.
Що означає «забрати до себе»? На ручки чи як?
Діти. Абсолютна нерозвиненість дорослої свідомости.
.
Так само не второпаю дивлячись на ю-туб відео допитів полонених бійців ДНР. «Заради чого ти сюди приїхав?» — «Я потрапив під вплив пропаганди».. Який вплив пропаганди? У тебе що, Німеччина тридцять третій рік? Одна газета «Дойче беобахтер» і більше ніяких джерел інформації? Ось інтернет. Ось поки що живі «Ехо», «РБК», «Нова Газета», Н'ю Таймс", «Дождь». Ось Канигін, Олевський, Піонтковський. Ось Навальний, врешті решт. Ти ж знаєш, хто такий Навальний? Знаєш, що він каже? То якого біса, ідіот?
А такого. Тому що не було ніякого впливу пропаганди. Тому що він сам перший на форумах і волав: «Слава богу що цю ліберальну новинарську тварюку завалили».
Так що всі джерела інформації у них є. Все вони знають. Надходить до них інформація, надходить. Просто вони користуватися нею не можуть. Аналізувати її не можуть. Відсутність льогічних ланцюжків, відсутність причинно-наслідкового зв'язку, примітивне бачення світу, «а мені вихователька тітка Валя по телевізору сказала, что бандери погані», зиск — формуй дивізії нерозвинених особистостей та відправляй їх влаштовувати м'ясорубку в сусідній країні.
.
Власне, ось ця «тітка Валя по телевізору» — і є початок усього. Почалося все це не з пропаганди. Пропаганда лягла на вже підготовлений грунт. Ніякий Кісєльов з «радіоактивним попелом» та «серцями геїв» не був би можливий, якби до нього десять років грунт не орали ідіотські ток-шоу та серіяли.
Не було б одного суцільного «Дома-2» по всім каналам — не було б і окупації Криму. Я абсолютно в цьому переконаний.
Пам'ятаєте цей вже підзабутий термін — «дебілізація населення»?
Коли дев'яносто дев'ять відсотків телепродукту, включаючи рекляму, пропагували одну й ту саму просту тваринну модель поведінки — зазвичаєну ідіотію. Коли по всьому телепродукту відбувалося обрізання всього багатобарв'я людський емоцій до двох примітивних рефлексів — гвалт та істерика. Тобто той самий інфантилізм. Те саме примхливе та некероване дитя.
Ну, що сказати… Експеримент по дебілізації цілої країни можна визнати повністю успішним.
Вкотре повторюся: найстрашніша зброя Росії — це не «Іскандери», підводні човни та ядерний арсенал.
Найстрашніша зброя Росії — це зомбоящик.

Ну, про коментарі в мережі я взагалі мовчу. Читаєш — і розумієш, що відповісти на таке можна почавши тільки з самого початку. З формування Землі чотири з половиною мільярда років тому. Инакше не вийде.

І, чорт забирай, треба визнати, що це цілодобове иснування в клясі корекції інтернату для людей з затримкою в розвитку в режимі двадцять чотири години сім днів на неділю — виявилося й справді до біса важким. Можливість зустріти людину, що ще не з'їла свої мізки, починаєш цінувати вкрай високо. Новий різновид якогось повністю абсурдного гетто.
Ціла країна агресивних жорстоких загрузнувших в розвитку недолітків.
Країна, де клясом гегемоном є гопники…
Вові вдалося. Нічого не скажеш.
.
Але довго такі конструкції иснувати не можуть. Вони не здатні до самоорганізації без зовнішнього керування.
Чим все це закінчиться? Та зрозуміло чим. Залишенням на другий рік. І повторним проходженням матеріялу.
Життя — кращий вчитель. Зможе пояснити. Не через мізки, так через гузно.
Всіх навчить. Всіх виховає. Всім мізки поставить на місце.
Буде драти вуха, ставити в куток, пороти ременем, але правилам поведінки в дорослому товаристві та межі дозволеного — навчить обов'язково. Навіть через «не хочу». Навіть при повній нездатности до навчання.
Так що подорослішання відбудеться. Обов'язково відбудеться.
Але, правда, буде дуже боляче.
taksist вне форума  
Ответить с цитированием
Реклама
Старый 17.12.2015, 19:00   #2
Аватар для hjvcntg
Сообщений: 12,405
Очки репутации: 80,203
Адрес: Київ
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @taksist Посмотреть сообщение
Не буде сидіти за фрікціонами бульдозера
Найбільше мене вразило це. Якби ж цей Бабченко хоч знав, що оператори бульдозера сидять ПЕРЕД фрикціонами, як головним так і бортовими.

Цитата:
Сообщение от @taksist Посмотреть сообщение
Путінізм — мабуть, перший в історії режим, офіційною ідеольогією котрого стала девіянтна поведінка.
Та цим ідеолЬОгіям вже тисячі років, подібним чином шаманили вожді своїх підлеглих ще з печерних часів. Залишилося мені ще ніч не поспати і визначити, що таке "девіЯнтська".
__________________
Гонор сам з'являється, а розум потрібно заробити.
Отстань, страна огромная!
Хорошо лишь там, где нас, москалей, нет.
hjvcntg вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.12.2015, 19:20   #3
Сообщений: 150
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @hjvcntg Посмотреть сообщение
Та цим ідеолЬОгіям вже тисячі років, подібним чином шаманили вожді своїх підлеглих ще з печерних часів. Залишилося мені ще ніч не поспати і визначити, що таке "девіЯнтська".
хз що таке девіянтська. у мене в перекляді ДЕВІЯНТНА.
taksist вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.12.2015, 19:25   #4
жыдобендерофошизд
Аватар для Кирушка1
Сообщений: 17,717
Очки репутации: 115,622
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Донецк,Пролетарка-Костянтинівка
Доп. информация
По умолчанию

таксіст,лічильник вмикнул?
__________________
мусорской СЕКретний СОТрудник:

Алла хочешь тебе Кирушку солью?!))) ты ему припомнишь все "лагеря" ))))) https://www.doneckforum.com/forum7/t...post4125972776
Кирушка1 на форуме  
Ответить с цитированием
Старый 17.12.2015, 19:29   #5
Сообщений: 150
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Кирушка1 Посмотреть сообщение
таксіст,лічильник вмикнул?
не вмикнул. ввімкнув. так правильно
taksist вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.12.2015, 19:43   #6
Аватар для Мирко Домобран
Сообщений: 2,145
Очки репутации: 17,805
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @taksist Посмотреть сообщение
не вмикнул. ввімкнув. так правильно
я хотя и словенец, но почему то думаю, что правильно будет - увімкнув - включил; и вимкнув - выключил
Мирко Домобран вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 17.12.2015, 20:11   #7
Аватар для pat
Сообщений: 12,210
Очки репутации: 91,342
Доп. информация
По умолчанию

Учіться студенти. Прохфесор праільно слоганить.

pat на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 17.12.2015, 20:19   #8
Ынгел ))((
Аватар для СмелаЯ
Сообщений: 1,603
Очки репутации: 14,788
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Мирко Домобран Посмотреть сообщение
я хотя и словенец, но почему то думаю, что правильно будет - увімкнув - включил; и вимкнув - выключил
Правельно міркуєте))))
__________________
Не посылайте меня к чертям - они не в чем не виноваты.

Убей в себе пушистика
СмелаЯ вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 17.12.2015, 20:42   #9
Аватар для hjvcntg
Сообщений: 12,405
Очки репутации: 80,203
Адрес: Київ
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @СмелаЯ Посмотреть сообщение
Правельно
Цитата:
Сообщение от @taksist Посмотреть сообщение
ДЕВІЯНТНА.
А варто було б "девіантна".
__________________
Гонор сам з'являється, а розум потрібно заробити.
Отстань, страна огромная!
Хорошо лишь там, где нас, москалей, нет.
hjvcntg вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 18.12.2015, 18:23   #10
Сообщений: 150
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @hjvcntg Посмотреть сообщение
А варто було б "девіантна".
це для вас правильно. я пишу скрипниківкою тому написано все правильно.

Сообщение добавлено в 18:23

Цитата:
Сообщение от Мирко Домобран Посмотреть сообщение
я хотя и словенец, но почему то думаю, что правильно будет - увімкнув - включил; и вимкнув - выключил
ви думаєте правильно але лише наполовину.
правильно буде УВІМКНУВ. але це не означає що ВВІМКНУВ неправильно, то правильно теж в певних випадках.
тож ви просто випадково вгадали джекпот хоч і не знали правил гри.
taksist вне форума  
Ответить с цитированием
Ответ

Метки
донбас

РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
Розділимо розділи "Історія" та "Політика"?
Щось розділ історія якийсь глухий, по справжньому живуть тільки теми про СРСР та другу світову, що якби є основою для політ-холіварів. Може якби...
ТиверецьСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.