Донецк Форум. Донецкий форум.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   Донецк Форум. Донецкий форум. > ПОЛИТИКА > Донбасс. Война. ДНР. ЛНР.


Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 1, средняя оценка - 5.00. (5.00 из 5.00) голосов - 1 Опции просмотра
Старый 03.01.2016, 16:32   #1
Аватар для Nachtigall
Сообщений: 9,047
Очки репутации: 104,106
Адрес: буковина співуча україна
Доп. информация
По умолчанию Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 15

Продолжение темы
http://www.doneckforum.com/forum213/thread59338.html

Полезно ознакомиться: Донбас в огні. Путівник зоною конфлікту
__________________
памятка зелепупенкам від порохоботки помилкою було сподіватись що люди для яких девіз:- Лінь.Заздрість.Шара .зрозуміють слова:
- Армія. Мова. Віра симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.

Последний раз редактировалось в 16:33.
Nachtigall вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 16 (показать список)
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
беларус (26.12.2017)
Старый 16.01.2016, 19:25   #1291
Аватар для Alph3
Сообщений: 735
Очки репутации: 8,570
Адрес: Донбасс
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Панько Посмотреть сообщение
http://youtu.be/UKEakiaIFIM
Старое видео. Если это не нарезка, стреляли с Корнет либо Метис. По применению в Сирии ПТРК интересно почитать http://waroffline.org/index.php?showtopic=145
__________________
Американская фирма "Трансептор Текнолоджи" приступила к производству компьютеров «Персональный Спутник»

А ещё просил казак Правды для народа. Будет правда на земле - Будет и свобода
Alph3 вне форума  
Старый 16.01.2016, 19:47   #1292
наследник Железного трона
Аватар для Jon Snow
Сообщений: 43,292
Очки репутации: 378,416
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Город-герой
Доп. информация
По умолчанию

@Alph3,
А Малютка не?
__________________
Winter is Coming
Jon Snow вне форума  
Старый 16.01.2016, 20:37   #1293
Аватар для Nachtigall
Сообщений: 9,047
Очки репутации: 104,106
Адрес: буковина співуча україна
Доп. информация
По умолчанию

День пам'яті захисників Донецького аеропорту

День пам'яті захисників Донецького аеропортуСегодня, в 20:25Саид Исмагилов
242 дні наші воїни захищали цей маленький клаптик української землі. Це одна з героїчних сторінок нової України, поряд з Савур-Могілою, Луганським аеропортом, рейдом наших воїнів по тилам Луганщини, звільненню Маріуполя.

Я не знаю, чи справді так стратегично важливо було утримувати цей аеропорт, але в історії країни, рано чи пізно, обов'язково виник би наріжний камень, що став би символом боротьби за кожний метр рідної батьківщини. Цим символом став ДАП. Знаєте, я - як донечанин, пишаюсь, що цим наріжним камнем боротьби за українську землю стала частина Донецька. Це гарантовано свідчить про те, що Україна повернеться в Донецьк переможцем. Бо символи з часом міфологізуються і стають частиною національної свідомості.

От чому для росіян зробили міф - «Севастополь - город русской славы»? Щоб кожний руський вважав що це їх земля, а ні кримських татар, греків чи українців. Нажаль спрацювало...


Оборона Донецького аеропорта вже увійшла в історію України. Фактично це історія, як країна билась з московськими полчищами на конкретному полі, та обороняла конкретну фортецю. Кіборги, самі того не розуміючі, написали своєю кров'ю саму героїчну сторінку сучасної української історії. Саме оборона ДАПа зупинила просування ворожих військ в західному напрямку. Ось Сергій Лойко в своему романі «Аеропорт» написав, що захісники ДАПу і самі не знали за що вони там б'ються. Але Бог знав, за що вони там б'ються. Не було б там такого шаленого відчайдушного опіру в аеропорті, хто зна де б пролягала лінія оборони?

Колись там буде встановимо стелу з надписом: «На цьому рубіжі в 2015 році було зупинено наступ російських військ». А, ну звичайно, «їх же там немає»! Але нам - українцям все одно, ми саме так напишемо.

Любимо та пам'ятаємо героїв!
__________________
памятка зелепупенкам від порохоботки помилкою було сподіватись що люди для яких девіз:- Лінь.Заздрість.Шара .зрозуміють слова:
- Армія. Мова. Віра симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Nachtigall вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 12 (показать список)
Старый 16.01.2016, 20:48   #1294
Аватар для jester
Сообщений: 13,458
Очки репутации: 86,792
Доп. информация
По умолчанию

продовжую розклеювати листівки - @нерусский не заперечує

Зовнішня агресія не тільки знищує держави, вона ще й створює їх

Пропонуємо читачам уривки з дослідження Олександра Курбана «Інформаційні війни у соціальних онлайн-мережах», виконаного на основі аналізу матеріалів російсько-української інформаційно-психологічної онлайн-війни.

На відміну від двох попередніх, третя світова має специфічний характер — вона є гібридною. Така війна не потребує широкого застосування реальної зброї — стрілецької, артилерії, ядерної, хімічної чи бактеріологічної. Вона використовує принципово нову зброю, яку за масштабністю та наслідками можна прирівняти до зброї масового знищення.

Характерними ознаками третьої світової війни стали: психологічний геноцид, тероризм, економічна агресія, кіберзлочинність, психотропна агресія. Прояви цих явищ ми бачимо впродовж останніх двох років не тільки в Україні. Полем бою стали країни Сходу (Ізраїль, Сирія, Ірак, Саудівська Аравія, Туреччина), ЄС (Франція, Німеччина, Фінляндія, Нідерланди, Словаччина, Румунія та ін.), ну і, ясна річ, Росія (власне населення).

Головний удар було завдано по Україні. Фактично на початку конфлікту нашу країну, в тому вигляді, в якому вона існувала понад 20 років, було знищено.

Утім, Путін та його оточення припустилися системної помилки, яка призвела до їхньої стратегічної поразки, що сьогодні, через два роки війни, стає дедалі очевиднішою. Вони не врахували той факт, що зовнішня агресія не тільки знищує держави, вона ще й створює їх. В 2014 році в Україні відбулося не знищення державності, а її системне перезавантаження. З часом історики ретельно досліджуватимуть ці роки і події, й, можливо, серед феноменів апгрейду української державності визначать, перш за все, волонтерський рух, який став порятунком для країни.

Час системного аналізу подій третьої світової війни не настав, бо вона ще не закінчилася. Втім, певні її аспекти ми можемо вже аналізувати. Зокрема, інформаційно-психологічну війну у соціальних мережах, яка стала характерною ознакою військових, політичних та економічних конфліктів постіндустріальної епохи.

Медіавіруси та їх використання як інформаційної зброї

Ефективна інформаційна атака починається з латентної фази — прихованого проникнення в інформаційне поле противника з метою дослідження середовища, апробації певних ідей та потенційного ефекту їх застосування, а також для створення і закріплення власних інформаційних майданчиків для подальшої агресії.

Найкращим інструментом для проникнення на вороже інформаційне поле є так звані медіавіруси — інформаційні носії (події, скандали, чутки, діяльність організацій та окремих осіб), що мають у прихованому вигляді завуальовані ідеї та меседжі.

Зазвичай медіавіруси можуть поширюватися у вигляді мемів та лолів — окремих семіотичних фрагментів. Д. Рашкофф визначає декілька типів медіавірусів, серед яких: цілеспрямовані віруси — реклама, передвиборчі гасла, штучно детоновані «інформаційні бомби»; віруси-тягачі — спонтанно виникають та миттєво підхоплюються, а також наповнюються певним змістом, що спрямований на вирішення певних завдань; спонтанні віруси — народжуються та поширюються без конкретної мети, у разі успішності можуть бути використані для вирішення певних завдань.

Найбільш вдалою формою камуфляжу для медіавірусів є події, винаходи, інноваційні технології, наукові теорії, філософські системи та культурологічні концепції. Саме за допомогою таких форматів найпростіше здійснювати проникнення у певне інформаційне середовище, не викликаючи особливих підозр.

У рамках еволюції медіавірусів з’явилося таке явище, як медіаактивізм — тактика партизанської інформаційної війни, що реалізується окремими медіаактивістами або групами.

Тактика медіаактивізму передбачає створення певних розкручених персон або організацій (рухів, громадських ініціатив та ін.), які є авторами і трансляторами тематичних медіавірусів.

В соціальних мережах до медіаактивістів можна віднести тематичні групи або окремих блогерів, які виконують функції своєрідних кібердиверсантів.

Особливо активно ця технологія застосовувалася в піковий період російської агресії в Криму та східних регіонах України. До кола таких товариств можна віднести, зокрема, низки груп під загальним брендом «Антимайдан», «Кибер Беркут», «Интернет-ополчение», а також інтернет-проект «Русская весна», який є уособленням та головною ідеологічною платформою російської агресії в Україні.

Серед останніх найбільш гучних скандалів — звинувачення російськими медіа прем’єр-міністра України в його участі у чеченській війні. Абсурдність звинувачення була очевидною з самого початку, і цей медіавірус мав характер фарсу.

Разом із наочними перевагами медіавірусів слід зазначити й певні технологічні недоліки, які виходять передусім із суб’єктивного характеру цього явища. Сприйняття, підтримка або ігнорування такого інформаційного повідомлення цілком залежить від персональної реакції кожного конкретного отримувача.

Крім того, вірусний характер контенту в соціальних онлайн-мережах може бути неконтрольованим. Вдалий медіавірус, який отримує масову підтримку користувачів, починає існувати за законами та принципами, притаманними внутрішньо груповій комунікації. В певних ситуаціях його рух здійснюється за принципами та механізмами ройового інтелекту, який спрацьовує як засіб саморегулювання інформаційних потоків у певних соціальних суспільствах, до яких також відносяться і соціальні онлайн-мережі.

Інтернет-реклама та її застосування в інформаційній війні

Реклама як засіб поширення інформації може використовуватися не лише в комерційних цілях, але й як інформаційна зброя, при відповідному її застосуванні.

Однією з найважливіших можливостей є застосування цільової реклами — таргетинг. Останній розуміють як механізм, що дає можливість виокремити з наявної аудиторії лише певну її частину, яка відповідає потрібним критеріям, й показати рекламне повідомлення саме їй.

Виходячи з потенційних можливостей сучасних соціальних онлайн-мереж, маємо визначити таки види таргетингу:

1) підбірка інформаційно-рекламних майданчиків — пошук та використання віртуальних майданчиків (сайти, портали, блоги, групи), на яких рекламодавець може знайти необхідну цільову аудиторію;

2) тематичний таргетинг — показ реклами на віртуальних майданчиках (сайти, портали, блоги, групи), що відповідають певній тематиці;

3) таргетинг за інтересами — показ реклами відповідно до інтересів відвідувачів віртуального майданчика (сайти, портали, блоги, групи);

4) геотаргетинг — показ реклами за географічним принципом (країна, регіон, місто та ін.) відповідно до замовлення рекламодавця;

5) гіперлокальний таргетинг — показ реклами на всіх пристроях у радіусі від 1 до 15 км від точки трансляції;

6) таргетинг за часом показу — демонстрація реклами у певний час дня або день тижня місяця, року;

7) соціально-демографічний маркетинг — показ реклами відповідно до вікових, статевих, соціальних та інших персональних характеристик користувачів;

8) обмеження кількості показів — регулювання кількості демонстрації реклами одному користувачу через банерну рекламу;

9) поведінковий маркетинг — збирання інформації про діяльність конкретного користувача за допомогою cookie-файлів — через акаунт користувача (переглянуті сайти, пошукові запити, закупки у інтернет-магазинах та ін.) з метою отримання портрету конкретного представника цільової групи;

10) геоповедінковий маркетинг — вивчення поведінки та уподобань користувача за допомогою геосервісів, у процесі його переміщення.

Серед окреслених вище видів таргетингу для здійснення безпосереднього інформаційного контакту з представниками цільових груп у плані поширення інформації можна застосовувати всі. А деякі із зазначених інструментів можуть бути зброєю в рамках не тільки інформаційної, але й реальної війни.

Зокрема, як свідчить практика АТО на сході України 2014–2015 років, російські підрозділи спеціальних операцій застосовували гіперлокальний таргетинг, що дало змогу певним чином впливати на психологічний стан українських військовослужбовців, особливо в критичних моментах, коли доступ до об’єктивної інформації був обмежений. Зокрема, подавалася інформація, покликана спричиняти панічні настрої та спонукати до капітуляції. Особливо активно такі методи застосовувалися під час боїв за Дебальцево.

За допомогою поведінкового та геоповедінкового маркетинга можна здійснювати стеження за певними персоналіями, які є ключовими особами у процесах прийняття та реалізації управлінських рішень. А це вже є фактично виконанням шпигунських функцій стеження.

Інші види таргетингу є менш небезпечними, хоча не менш дієвими для роботи з конкретними цільовими аудиторіями, відстежування їхніх реакцій, поведінки в певних ситуаціях. Зокрема, тематичний таргетинг, таргетинг за інтересами, а також геотаргетинг дають можливість працювати з окремими цільовими групами на безпечній відстані, здійснюючи цільову агітацію та пропаганду. За допомогою цих інструментів досвідчені фахівці спецслужб мають можливість дистанційно організовувати та координувати не тільки онлайн, але й офлайн-події.

Окремий маркетинговий інструмент, що може бути задіяний в сучасній інформаційній війні, — це контекстна реклама. Контекстну рекламу визначають як принцип розміщення інформації, коли вона орієнтована на зміст інтернет-ресурсу, представлена у вигляді банеру чи текстового повідомлення.

Наприклад, на веб-сайті, присвяченому тематиці продуктів харчування, контекстна реклама пов’язуватиметься з поварами, споживачами або працівниками супермаркетів. Однією із переваг контекстної реклами є геотаргетинг, що дає можливість обирати географію показу сторінок. Також застосовується рамкове обмеження за часом показу.

Специфічним видом контекстної реклами є пошукова реклама, яка розміщується у пошукових системах. Закладаючи ключове слово або словосполучення, користувач разом із необхідними матеріалами отримує посилання на рекламні оголошення або сайти, де певний товар або послуга рекламуються опосередковано.

Головною специфікою та особливістю контекстної реклами є принцип прив’язування інформаційного повідомлення до тематичних запитів користувача. При правильному складанні рекламного повідомлення меседжі, закладені у такому посланні, легко досягатимуть свідомості користувачів. При цьому деструктивна або маніпулятивна складова вуалюється під виглядом реклами.

Використання будь-якого варіанта інтернет-реклами як інформаційної зброї в інформаційно-психологічних війнах є специфічним, але доволі ефективним інструментом. Головний принцип — здійснення інформаційної атаки там, де її користувач очікує менш за все (контекстна реклама), та вихід на персональний рівень стосунків (таргетована реклама).

При вдалому застосуванні таких інструментів навіть досвідчені фахівці не одразу можуть вирахувати наявність та спрямування атакуючих дій і своєчасно відреагувати. Крім того, така атака може сягати підсвідомого рівня, що робить її ще більш небезпечною, ніж традиційні агітація та пропаганда.

Зважаючи на те, що серед провідних тем, навколо яких точаться інформаційні протистояння, є побутові питання, питання харчового забезпечення, послуг та товарів широкого вжитку, саме інтернет-реклама може дати можливість належним чином замаскувати та максимально наблизити до актуальних потреб цільових груп дії атакуючої сторони.

Подробней: http://www.doneckforum.com/forum213/...#ixzz3xQyrbLIe
__________________
Кукурікаючий патріЙотизм - останній сховок негідників (c) Samuel Johnson
==========
Цитата:
Сообщение от @Нік Хаменко Посмотреть сообщение
Как б ни бло, а протягивать Закон об амнистии для добробатов и бойцов АТО - паскудство шеколадно-свинское!
jester вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 16.01.2016, 20:49   #1295
Аватар для Дoнчанин
Сообщений: 7,231
Очки репутации: 49,534
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Ой!

Цитата:
Сообщение от @onedon Посмотреть сообщение
Вот смотрите: глава МИД РФ Сергей Лавров встречается в Швейцарии с Госсекретарем США Джоном Керри, и они обсуждают, что делать Украине. Зам. Госсекретаря Виктория Нуланд встречается в Калининграде с Владиславом Сурковым, и они обсуждают, что делать Украине для мирного урегулирования конфликта на Донбассе. Где там хоть один представитель Украины? Хотя бы министр иностранных дел страны Павло Климкин в смешном костюме с чужого плеча?
Где купить газ, решают не в Киеве. Где и что делать для урегулирования конфликта на востоке – тоже думают не на Банковой улице Киева. Сейчас вот Евросоюз обсуждает всерьез, сколько беженцев направить из переполненного мигрантами Евросоюза на Украину. И мнение Украины, похоже, никого по главным вопросам не интересует.
Я что-то преувеличиваю? Согласен принять аргументы.
Цитата:
Вот смотрите: глава МИД РФ Сергей Лавров встречается в Швейцарии с Госсекретарем США Джоном Керри, и они обсуждают, что делать Украине. Замгоссекретаря Виктория Нуланд встречается в Калининграде с Владиславом Сурковым и они обсуждают, что делать Украине для мирного урегулирования конфликта на Донбассе. Где там хоть одни представитель Украины? Хотя бы министр иностранных дел этой страны Павло Климкин в смешном костюме с чужого плеча? Видимо, незачем. Киев и так сделает все, что скажет Вашингтон. Где купить газ, решают не в Киеве. Где и что делать для урегулирования конфликта – тоже думают не на Банковой улице Киева. Сейчас вот Евросоюз обсуждает всерьез,
http://www.kp.ru/daily/26481.7/3351019/

Совпадение?

Цитата:
Сообщение от @jester Посмотреть сообщение
тематичний таргетинг
Цитата:
Сообщение от @jester Посмотреть сообщение
геотаргетинг
Цитата:
Сообщение от @jester Посмотреть сообщение
гіперлокальний таргетинг
жесть
Дoнчанин вне форума  
Старый 16.01.2016, 20:55   #1296
Аватар для jester
Сообщений: 13,458
Очки репутации: 86,792
Доп. информация
По умолчанию

@Дoнчанин,фуууууу, комсюковську правду постити - себе не поважати

як і всілякі 112, кореспонденти, чи антикори
__________________
Кукурікаючий патріЙотизм - останній сховок негідників (c) Samuel Johnson
==========
Цитата:
Сообщение от @Нік Хаменко Посмотреть сообщение
Как б ни бло, а протягивать Закон об амнистии для добробатов и бойцов АТО - паскудство шеколадно-свинское!
jester вне форума  
Старый 16.01.2016, 20:56   #1297
Аватар для Yarema
Сообщений: 22,294
Очки репутации: 144,473
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Велика Новосілка, Донецької області.
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Фараон Посмотреть сообщение
Солонина,Белинского признают только такие историки как Вы.И Вам подобные!!
Їх визнають всі, хто вміє аналізувати і думати самостійно. А не визнають лише гебістські історики-холуї... До речі, чому Кацапія сцить відкрити всі архіви часів війни? Минуло ж вже більше 70 років і всі, хто керував країною тоді вже давно вмерли? Чого бояться нові керіники Кацапії? Що там такого зарито, в тих архівах?
Можеш дати зрозуміле пояснення, кацапе?
__________________
Нет, Московия — вовсе не Русь, это лишь территория,
Где кремлевские ханы держали народы в плену. Юрій Нестеренко
Yarema вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Старый 16.01.2016, 20:57   #1298
Аватар для Дoнчанин
Сообщений: 7,231
Очки репутации: 49,534
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @jester Посмотреть сообщение
Дoнчанин,фуууууу, комсюковську правду постити - себе не поважати
Вы внимательно прочитайте что я написал,ОК?
Кстати,а сами?
Зачем спёрли у нерусского и перепостили аж на двух (может и больше) форумных ветках статью?
http://www.doneckforum.com/forum213/...ml#post2381346
Ёпть!Джес,ну нельзя же так!
http://www.doneckforum.com/forum86/t...ml#post2381593
http://www.doneckforum.com/forum6/th...ml#post2381607
http://www.doneckforum.com/forum213/...ml#post2381625
Дoнчанин вне форума  
Старый 16.01.2016, 21:03   #1299
Аватар для Nachtigall
Сообщений: 9,047
Очки репутации: 104,106
Адрес: буковина співуча україна
Доп. информация
По умолчанию

Россия уменьшила поголовье своего скота на Донбассе, но навезла им железа
16 января 201620:5689
Поделиться:
На оккупированных территориях Донбасса остаются около 7500 российских военных. В то же время Россия завезла туда много оружия и активизировала обучение и подготовку местных кадров. Как передает "Главное", об этом пишет Сергей Рахманин в статье на ZN.UA.

«Известно, что Россия в последнее время уменьшила численность военного контингента на территории ОРДЛО (по некоторым данным, сократив его с 9-10 тыс. до примерно 7500), но завезла туда много оружия и активизировала обучение и подготовку местных кадров», — говорится в статье.

«Зачем школить боевиков, если она собирается отдать ОРДЛО под крыло Украины, как это обещает Путин? Кто, как и когда будет вывозить с территории «отдельных районов» Украинского государства всю эту прорву танков, «бэх», «шилок», «Васильков» «Гвоздик», «Акаций» и прочих «Тюльпанов»? Это займет годы. Месяцы — при наличии доброй воли и планов. Но это никем никогда даже не обсуждалось. То есть все это останется», — констатирует Рахманин.

16/01/2016 - 20:56

Обстріли у зоні бойових дій на Донбасі посилюються. Росіяни і не думають приставати на пропозицію української влади щодо повного припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР із посиланням на джерела з передової.

Сьогодні бойовики після значного затишшя вранці завдали удару у напрямку цілого ряду населених пунктів Зайцеве, Авдіївка, Піски та Красногорівка. За інформацією із передової, українські військові піддавалися обстрілам 28 разів.

Всі мирні ініціативи влади зійшли нанівець, бойовики навіть не розглядають можливості припинення вогню. У ворога триває планове доукомплектування передових частин та їх якісне переоснащення, тоді як українські сили обмежуються рідкими випадками вогню у відповідь зі стрілецької зброї. Хоча всі необхідні засоби для повноцінної відсічі в українських військах є.

Гаряче було в районі селища Опитне. У бік українських вояків бойовики вели вогонь із стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів, різних типів гранатометів і БМП. У селища Луганське по позиціях сил АТО також “працювали” крупнокаліберний кулемет і БМП. Відносно спокійно було на Луганському та Маріупольському напрямках.
__________________
памятка зелепупенкам від порохоботки помилкою було сподіватись що люди для яких девіз:- Лінь.Заздрість.Шара .зрозуміють слова:
- Армія. Мова. Віра симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Nachtigall вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 16.01.2016, 21:05   #1300
Аватар для jester
Сообщений: 13,458
Очки репутации: 86,792
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Дoнчанин Посмотреть сообщение
Зачем спёрли у нерусского и перепостили аж на двух (может и больше) форумных ветках статью?
не треба БРЕХАТИ, як маркс навчає - я не лише не 'сперла', я ще й ВСЮДИ шапкою повідомляю, що це нерусскій приволік її - і лінк на ориґінал даю.

Цитата:
Сообщение от jester Посмотреть сообщение
продовжую розклеювати листівки - @нерусский не заперечує


+ Оффтоп


Подробней: http://www.doneckforum.com/forum213/...#ixzz3xQyrbLIe
__________________
Кукурікаючий патріЙотизм - останній сховок негідників (c) Samuel Johnson
==========
Цитата:
Сообщение от @Нік Хаменко Посмотреть сообщение
Как б ни бло, а протягивать Закон об амнистии для добробатов и бойцов АТО - паскудство шеколадно-свинское!
jester вне форума  
Старый 16.01.2016, 21:07   #1301
Аватар для Yarema
Сообщений: 22,294
Очки репутации: 144,473
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Велика Новосілка, Донецької області.
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Викторияукр Посмотреть сообщение
Рокко, это вы?
Ні, просто такий самий шкурник.
__________________
Нет, Московия — вовсе не Русь, это лишь территория,
Где кремлевские ханы держали народы в плену. Юрій Нестеренко
Yarema вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 16.01.2016, 21:13   #1302
Аватар для Nachtigall
Сообщений: 9,047
Очки репутации: 104,106
Адрес: буковина співуча україна
Доп. информация
По умолчанию

[QUOTE=Дoнчанин;2381626]Ой!не переживайте
корвалол не глотайте волосню на себе не рвите

США офіційно повідомили Україні, про що говорили Нуланд і Сурковсьогодні 19:232267
Американська сторона поінформувала Адміністрацію Президента України і Кабінет міністрів про хід останніх переговорів між помічником державного секретаря США Вікторією Нуланд і помічником президента РФ Владиславом Сурковим щодо ситуації на Донбасі.

Про це повідомило в суботу Посольство США в Україні.

"Ми регулярно контактуємо з російськими та українськими урядовцями, нашими партнерами і союзниками в Європі та інших країнах світу щодо ситуації в східній Україні та імплементації Мінських угод", - зазначається в документі.

У тому числі, США постійно повідомляє українських та європейських партнерів, зокрема, Францію й Німеччину, про переговори з Росією, уточнили в посольстві.

Читайте також: США назвали переговори Нуланд і Суркова "конструктивними"
"Сьогодні, 16 січня, американські офіційні представники поінформували високопосадовців на Банковій, а також український уряд про дискусію помічника держсекретаря Вікторії Нуланд із Владиславом Сурковим", - зауважується в документі.

Американська сторона ще раз нагадала, що зустріч Нуланд і Суркова є частиною "невтомних зусиль" з метою забезпечення повної імплементації Мінських угод у тісній координації з іншими учасниками Нормандського формату - України, Німеччини та Франції.

При цьому в США не виключили проведення нових таких зустрічей, якщо це принесе користь Нормандському процесу.
__________________
памятка зелепупенкам від порохоботки помилкою було сподіватись що люди для яких девіз:- Лінь.Заздрість.Шара .зрозуміють слова:
- Армія. Мова. Віра симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Nachtigall вне форума  
Старый 16.01.2016, 21:19   #1303
Аватар для Yarema
Сообщений: 22,294
Очки репутации: 144,473
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Велика Новосілка, Донецької області.
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Дoнчанин Посмотреть сообщение
Для Порошенко Украина это источник его богатств
Так і для кожного громадянина Україна є полем, до якого треба докладати зусиль, щоб отримати добрий врожай. Люди ж не повітрям харчуються. Не тільки Порошенко отримує матеріальні блага, але й робітники його підприємств... Менше, правда, але і відповідальність у них набагато менша за процвітання бізнесу. Головне, що бізнес Порошенка не на крові і рекеті побудований, як бізнес донецьких...
Цитата:
Сообщение от @Дoнчанин Посмотреть сообщение
А по поводу западноукраинских сёл...Неоднозначное отношение там к тем же бандеровцам.
Давай розкажи нам лабуду, про те, як там бандерівців ненавидять.
Цитата:
Сообщение от @Дoнчанин Посмотреть сообщение
Верю,что Порошенко-патриот Украины.Только его патриотизм диаметрально расходится с моим.
В тебе ще вистачає нахабства називати себе патріотом України!?
__________________
Нет, Московия — вовсе не Русь, это лишь территория,
Где кремлевские ханы держали народы в плену. Юрій Нестеренко
Yarema вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Старый 16.01.2016, 21:22   #1304
Аватар для Nachtigall
Сообщений: 9,047
Очки репутации: 104,106
Адрес: буковина співуча україна
Доп. информация
По умолчанию

Шість годин із шулером: про що могли домовитись Нуланд із Сурковим стосовно України
Сурков міг отримати шанс поговорити про відсторонення від влади Путіна і врегулювання взаємин із Україною і Заходом
Версія для друку
Коментувати (3)
Поділитись у соціальній мережі
Код публікації
Одне з гасел на «Марші миру» російської опозиції. Москва, 21 вересня 2014 року (ілюстраційне фото)
Одне з гасел на «Марші миру» російської опозиції. Москва, 21 вересня 2014 року (ілюстраційне фото)
Live Journal

Pin It
Віталій Портников
16.01.2016

(Рубрика «Точка зору»)


Як на мене, треба зрозуміти одну просту річ. Якщо б російське керівництво відчувало б себе впевнено, ніяких зустрічей у Києві і в Піонерському не відбулося б. Навіщо постійному члену Ради безпеки Росії Борису Гризлову летіти до Києва і до пізнього вечора очікувати повернення президента Петра Порошенка з Тернополя, якщо Москва відчуває себе впевнено з точки зору позиції на Мінських переговорах? Навіщо Владиславу Суркову прилаштовуватись до перебування Вікторії Нуланд у Литві, спеціально летіти до Калінінграду і проводити багатогодинні консультації, якщо Москва в цьому не зацікавлена?

Очевидно, що зацікавлена. Додамо до цього ще й відносно нове апаратне явище – конкуренцію між Гризловим і Сурковим за кураторство «українського напрямку». Гризлов може використовувати свій статус постійного члена Ради безпеки і особливі взаємини із Путіним та Патрушевим для перемовин із першими особами в Україні – починаючи з Порошенка. Сурков, в принципі, також може зустрітися з Порошенком, з яким він давно і добре знайомий. Але Сурков може провести багатогодинні консультації з американцями – на що Гризлов в принципі не здатний. Гризлов – виключно внутрішньополітичний гравець, зона можливостей якого вичерпується Росією і Україною. А для того, щоб виконати завдання Володимира Путіна і вирішити питання скасування санкцій проти Росії, потрібно контактувати з європейцями і американцями. З американцями – насамперед. Саме тому Путін проводить телефонну розмову з Обамою, Лавров збирається зустрічатися із Керрі, а Сурков спілкується з Нуланд. І це побачення з Нуланд – черговий доказ апаратної потрібності Суркова.

Наступне питання – що Сурков може запропонувати своїй співрозмовниці? Адже Нуланд від нього потрібно небагато – щоб Росія виконувала Мінські угоди, простіше кажучи – забралася з Донбасу.

Але для Росії – які б казки не розповідали Путін та інші російські керівники про свою відданість Мінським угодам – їхнє виконання починаючи з першого пункту є синонімом відмови від окупованої території. Росіяни – не ідіоти. Вони прекрасно розуміють, що наступного ж дня після зникнення з Донбасу російського окупаційного контингенту, всі розмови про особливий статус регіону будуть здаватися абсолютною дурницею, бо єдине, що відрізняє Донецьк чи Луганськ від Маріуполя, Одеси, Харкова чи Ужгорода – наявність в регіоні окупаційних військ і найманців. Зникнення фактору військового тиску – закінчення проекту «ДНР». А Путін поки що бажає цей проект зберегти.

У цій ситуації Сурков може, звичайно, запропонувати Нуланд сценарій, який презентував у Києві Гризлов – сценарій імітаційної інтеграції Донбасу за умови фактурного збереження там проросійської банди Захарченка і Плотницького. Але Сурков прекрасно розуміє, що Нуланд такий сценарій не проковтне. Тому він мав повне право запропонувати їй кілька сценаріїв – суто імітаційний, імітаційний з елементами реальності та реалістичний. Імітація – це «вибори» під контролем банди і збереження «ДНР». Елементи реальності – вибори під міжнародним контролем за участю російських найманців і при консервації їхньої влади, але під формальною українською юрисдикцією. Реальність – це відхід з Донбасу і підготовка до евакуації з Криму. Ось такі варіанти – і можна послухати, що здатні американці запропонувати в разі реалізації кожного з них. Саме з такими відповідями Нуланд Сурков і повернувся до Путіна.
__________________
памятка зелепупенкам від порохоботки помилкою було сподіватись що люди для яких девіз:- Лінь.Заздрість.Шара .зрозуміють слова:
- Армія. Мова. Віра симон Петлюра: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Nachtigall вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 16.01.2016, 22:00   #1305
Аватар для Yarema
Сообщений: 22,294
Очки репутации: 144,473
Группа: Жители Донбасса
Адрес: Велика Новосілка, Донецької області.
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @onedon Посмотреть сообщение
Так давайте от слов перейдем к делу и объявив войну официально.
Не час ще. Американці не дозволяють. Вони дуже раціональні люди і, якщо можна поставити Кацапію раком, не проливши жодної краплини американської крові, то вони так і зроблять.
А якщо Україна проголосить війну Кацапії, то в нинішніх умовах її чекатиме військова катастрофа, і тоді американцям доведеться її рятувати, ціною крові американських хлопців...
І все лише тому, що у пана Онедона сверблячка-нетерплячка...
Нє, Кацапія буде помирати повільно і в муках...

Цитата:
Сообщение от @Vredinka Посмотреть сообщение
Так вони вже повтікали у Расєю, залишились в Україні українці.
Якби ж то... Їх розпеченим залізом не випалиш, дустом не витравиш...

Сообщение добавлено в 21:39

Цитата:
Сообщение от @Викторияукр Посмотреть сообщение
Если бы наши войска были экипированы и вооружены, как сегодня, то Минсков, просто бы не было. Сорри, ИМХО.
Наші війська і досі озброєні погано. Неможливо створити сучасну армію в бідній країні за рік. Можна б було, якби американці з європейцями вирішили це зробити за рахунок власних коштів і силами власних ВПК. Але вони того не хочуть, бо раптом Україна вирішить все розрубати одним ударом, що може привести до дуже тяжких наслідків, які я описував вище.

Сообщение добавлено в 22:00

Цитата:
Сообщение от @Alph3 Посмотреть сообщение
Я когда-то тоже был ватником.
А я щирим совком.
Цитата:
Сообщение от @Харьковберг Посмотреть сообщение
даже самые биндерные из биндер - кондовые правосеки, - еще ни одной викульской или ахметовской задницы не поджарили
А ось це даремно. Батько Степан вже би нагодував цих ригіАнальних покидьків свинцевим горохом...
__________________
Нет, Московия — вовсе не Русь, это лишь территория,
Где кремлевские ханы держали народы в плену. Юрій Нестеренко
Yarema вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Закрытая тема
Метки
ато, война, волонтеры, пропаганда

РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 13
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread54337-1048.html https://www.youtube.com/watch?v=9jtkxIT7gzA
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 12
Продолжение темы Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 11 Порошенко затвердив звернення до ООН та ЄС щодо введення миротворців в...
KARNA
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 5.0
Продовження теми http://www.doneckforum.com/forum213/thread48051-548.html Москалі скиньтесь своїм солдатам на карту, знову заблукали! ...
Тиверець
Обсуждаем АТО на Донбассе. Новости, фото, видео. 3.0
Мечта, евросвидомых откладывается... http://ria.ru/world/...l#ixzz3D7iBDXfZ Сообщение добавлено в 21:14 В Новороссии формируется...
Nika longСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.