Донецк Форум. Донецкий форум.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   Донецк Форум. Донецкий форум. > ПОЛИТИКА > Украинская политика


Украинская политика Политика Украины на «Донецком форуме»… Политический форум: Порошенко, Кличко, Тимошенко... Крым. Донбасс. Вся политика Украины!

Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 17.01.2013, 12:33   #1
Аватар для Бандерівець!
Сообщений: 2,407
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Видобуток сланцевого газу в Україні

Ірина Сех: "Уряд "проштовхнув" погодження на видобуток сланцевого газу в Донецькій облраді, знехтувавши правами місцевого самоврядування та законодавством"


Ірина Сех

16 січня 2013Уряд Азарова розпочав "проштовхування" угоди стосовно видобутку сланцевого газу з найбільш згідливої Донецької області, далі вони візьмуться за Харківську, потім Івано-Франківську та Львівську обласні ради. Водночас центральна влада нехтує правами місцевого самоврядування та порушує законодавство.Про це 16 січня 2013 року заявила народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", голова Комітету ВРУ з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех, коментуючи погодження Донецькою обласною радою проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які має намір видобувати компанія "Шелл".
"За законодавством, проект угоди про розподіл продукції мав надійти в місцеві ради у тримісячний термін після проведення конкурсу та оголошення переможця, – зазначила Ірина Сех. – Тендер завершився в травні 2012-го, але обласні ради так і не побачили тексту угоди. Вочевидь, уряду було що приховувати від територіальних громад і місцевих рад. Я переконана, що тексту не бачили також і депутати Донецької облради, яких прибув агітувати особисто міністр екології і природних ресурсів України Олег Проскуряков. Він розпочав "проштовхувати" погодження стосовно видобутку сланцевого газу з обласної ради, в якій найбільше підконтрольних депутатів. На завтра заплановано сесію Харківської обласної ради, на якій також можуть розглянути це питання. Тобто, ймовірно, далі буде Харківська область, частина якої розташована на Юзівській площі, а потім візьмуться за Івано-Франківську та Львівську, в межах яких – Олеська площа".
Голова комітету екології зазначила, що видобуток сланцевого газу в межах площі Юзівської в Донецькій та Харківській областях може загрожувати втратою стратегічних запасів підземних вод, а також забрудненням річки Сіверський Донець. "Межі Юзівської площі накладаються на об'єкти природно-заповідного фонду, де виявлено рідкісні види флори й фауни, занесені не тільки до Червоної книги України, а й до європейських списків. І розробка надр загрожує втратою цих видів", – зазначає Ірина Сех.
Народний депутат наголосила, що від територіальних громад приховують інформацію про ризики, пов'язані з видобутком сланцевого газу, а органи місцевого самоврядування позбавлено можливості впливати на цю проблему. Зокрема, відомо, що уряд відмовився включити представника Львівської обласної ради до складу Міжвідомчої комісії з організації та проведення конкурсів на укладення угоди про розподіл продукції, хоча за законом до складу такої комісії мають входити представники органів місцевого самоврядування. "Відбувається порушення конституційного права територіальних громад розпоряджатися природними ресурсами, зокрема й надрами, які за статтею 13 Конституції України є виключною власністю народу", – наголосила Ірина Сех.

Добавлено через 46 секунд
Донецька "Свобода": Давши згоду про видобуток сланцевого газу, депутати Донецької облради знехтували екологічними загрозами


Сланцевий газ

17 січня 2013Ухваливши рішення "Про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки "Юзівська" між Україною і концерном "Шелл", Донецька обласна рада не врахувала небезпечні екологічні наслідки, які може спричинити видобування сланцевого газу в такому густонаселеному регіоні, як Донеччина. Про це 17 січня 2013 року заявив голова Донецької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Артур Шевцов.
Як відомо, за рішення про погодження проекту угоди проголосували 106 депутатів обласної ради зі 180, 10 виступили проти. При чому депутати визнають: при ухваленні цього документу вони не мали змоги ознайомитися з проектом угоди, який і досі приховують від журналістів та громадськості.
Народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех підкреслює: уряд навмисне не дає змоги місцевим радам та територіальним громадам ознайомитися із самим проектом угоди. "За законодавством, проект угоди про розподіл продукції мав надійти в місцеві ради у тримісячний термін після проведення конкурсу та оголошення переможця, – зазначила Ірина Сех. – Тендер завершився в травні 2012-го, але обласні ради так і не побачили тексту угоди. Вочевидь, уряду було що приховувати від територіальних громад і місцевих рад".
Екологи застерігають: видобуток сланцевого газу в Україні завдасть значної шкоди довкіллю. Для видобутку застосовується небезпечний метод гідророзриву, при цьому також не обходиться і без токсичних речовин, які можуть, наприклад, спричинити забруднення води. Тож, важлива для громади інформація про те, яку технологію буде застосовано для видобутку сланцевого газу й наскільки це безпечно для довкілля, насамперед для здоров'я людей, залишається закритою.
Голова Донецької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Артур Шевцов наголошує: зважаючи на небезпеки, пов'язані з видобуванням сланцевого газу, чимало європейських країн відмовилися від цієї технології. "Ухваливши рішення "Про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Юзівська" між Україною і концерном "Шелл", Донецька обласна рада не врахувала небезпечні екологічні наслідки, які може спричинити видобування сланцевого газу в такому густонаселеному регіоні, як Донеччина. Скажімо, саме через турботу про здоров'я та безпеку громадян чимало європейських країн повністю відмовилися від видобутку сланцевого газу", – наголосив Артур Шевцов.
Нагадаємо, народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", голова Комітету ВРУ з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех, коментуючи погодження Донецькою обласною радою проекту цієї угоди заявила, що уряд Азарова розпочав "проштовхувати" це питання саме з найбільш покірної Донецької області, а далі черга – за Харківською, Івано-Франківською та Львівською обласними радами (докладніше: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/035602/).
Довідка: 17 січня Харківська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провела пікетування сесії обласної ради проти видобутку сланцевого газу на території області з порушеннями норм екології.

Добавлено через 9 минут
Ірина Сех: Видобування сланцевого газу – це питання здоров'я людей та екологічної безпеки


Ірина Сех

10 листопада 2011Нещодавно у Львові відбувся міжнародний семінар на тему видобутку сланцевого газу у Західній Україні. Семінар організувала транснаціональна американська корпорація "Шеврон", яка зацікавлена у видобуванні сланцевого газу в Україні, зокрема на Львівщині. Семінар відбувався на високому рівні, на ньому були присутні посол США в Україні Джон Теффт, перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, представник геологічної служби США Дон Готьє, генеральний менеджер компанії "Шеврон" з розробки родовищ у Європі, Євразії та на Середньому Сході Кен Нельсон, представник Міністерства екології та природних ресурсів Володимир Ігнащенко, представник Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Андрій Буквич, депутати органів місцевого самоврядування Львівської та Івано-Франківської областей, а також науковці: професор Пенсильванського університету Террі Едінгер, професор Колорадського університету Метью Сура та професор Івано-Франкіського університету Олександр Петровський. У семінарі взяла участь голова фракції ВО "Свобода" у Львівській облраді, голова комісії екології, природних ресурсів та рекреації Ірина Сех. Із нею ми розмовляємо про перспективи видобутку сланцевого газу на Львівщині та пов'язані з цим ризики.
- Чому міжнародна компанія "Шеврон" зацікавилася таким дорогим проектом як видобуток сланцевого газу?
- Сьогодні у світі спостерігається тенденція пошуку альтернативних джерел енергії та альтернативного видобутку вуглеводнів. Зрозуміло, що поклади природного газу у світі вичерпуються, а за відсутності суттєвої конкуренції на газовому ринку такі гіганти як "Газпром" диктують свої умови Україні та іншим країнам Європи. Завдяки технологіям видобутку сланцевого газу США вдалося у 2009 році знизити ціну на газ на внутрішньому ринку з 230 до 130 доларів, випередити Росію за сукупним обсягом видобування газу та скоротити у 2010 році частку російського "Газпрому" на газовому ринку ЄС з 25 до 23 %. Американські компанії розуміють потенціал сланцевих родовищ, тому, маючи відповідні технології та фінансові ресурси, шукають нові неосвоєні поклади, як наприклад, в Україні. Проводячи такий семінар, компанія "Шеврон" намагалася позиціонувати себе як потенційного інвестора та пролобіювати потенційний тендер на розробку надр у Західній Україні. Також "Шеврон" прозондувала грунт на предмет погодження клопотань з органами місцевого самоврядування про надання надр у користування з метою геологічного вивчення і розробки корисних копалин згідно із Законом України "Про надра".
- Якими є запаси сланцевого газу в Україні та на Львівщині зокрема?
- Вважається, що поклади сланцевого газу в Україні найбільші в Європі. За різними оцінками експертів, потенційні запаси сланцевого газу становлять від 2 до 30 трлн. куб. м. Найбільш перспективними для розробки вважаються родовища сланцевого газу у Донецькій, Дніпропетровській, Тернопільській, Івано-Франківській та Львівській областях. Якщо говорити детально про наш західний регіон, то ще за австрійських часів дослідження показали, що значні запаси сланців у Карпатському регіоні. За припущенням Міністерства охорони навколишнього середовища, у Львівській області на території 9 районів (так званій Олеській площі) запаси сланцевого газу становлять щонайменше 100 мільярдів метрів кубічних. Втім, навіть такі припущення робити завчасно, адже на території України ще не проводилися жодні розвідувальні роботи з метою оцінки перспектив родовищ сланцевого газу.
- Чим сланцевий газ відрізняється від природного та як його видобувають?
- На відміну від природного газу, сланець - це гірська порода, в невеличких кишенях якої міститься до 10 % горючої частини. Цей газ є ідентичним за складом до природного газу. Видобувається він зі сланцевих порід за технологією не вертикального, а горизонтального буріння та гідророзриву пласту. Технологія гідророзриву пласту є достатньо молодою – її розроблено у США наприкінці 1940-их років, а активно застосовувати її почали з 1960-их років. Метод полягає у наступному: до сланцевої породи, яка зазвичай залягає на глибині від 2 до 3 кілометрів, бурять вертикальну свердловину, яка згодом загинається і перетворюється на горизонтальну з тим, щоб максимально охопити весь газоносний пласт. У неї під високим тиском впорскуються мільйони тон води, піску та хімікатів. Тиск подрібнює сланець та відкриває тріщини уздовж бічного горизонтального стовбуру свердловини, що уможливлює вільний витік газу з неї.
- Чи є безпечним видобуток сланцевого газу методом гідророзриву пласту?
- Взагалі-то вплив розробки та експлуатації свердловин сланцевого газу не є вивченим до кінця. Природно, що на семінарі представники компанії "Шеврон" переконували у абсолютній безпеці буріння та гідророзриві пласту. Вони говорили про свій досвід у цій справі та показували красиві малюнки. Як вагомий аргумент, вони наводили статистику, що орган охорони та раціонального використання підземних вод GWPC, асоціація державних регулюючих органів та зацікавлених сторін вивчали екологічні ризики гідравлічного розриву і виявили лише одну проблему на 10 000 розглянутих свердловин газу вугільних родовищ, яка зрештою не мала стосунку до гідравлічного розриву, а Агенція з охорони навколишнього середовища (EPA) завершила свої дослідження щодо безпеки технології гідравлічного розриву у 2004 році і ніби теж суттєвих екологічних ризиків не ідентифікувала. Втім не все так гладко, як це нам подали спеціалісти компанії "Шеврон".
Перше, що мене збентежило під час вивчення цього питання, це інформація про те, що сенат Франції на законодавчому рівні відмовився від методу видобутку корисних копалин за допомогою технології "гідророзриву пласту", що використовується при видобутку газу зі сланцю. І коли я почала глибше досліджувати це питання, то виявила ще інші підводні течії. Наприклад, існує потенційна небезпека забруднення грунтових та питних вод. Якими би передовими не були методи укріплення стінок свердловини, все ж урядові агенції в кількох штатах США задокументували близько 1000 випадків забруднення води біля місць газобуріння. У 2010 році у цій же країні вийшов документальний фільм, знятий режисером Джошом Фоксом, про вплив буріння газових свердловин на місцевих жителів. Автор зафільмував десятки випадків у різних містечках США, де після буріння свердловини погіршувалася якість води, що спричинювало захворювання людей, у багатьох випадках вода з-під крану набувала властивості горіти.
- Ви зазначили, що під час гідравлічного розриву пласту застосовуються хімікати…
- У самих США гостро стоїть питання оприлюднення переліку хімічних речовин, які залучаються до утворення гідравлічної суміші під час розробки покладів, оскільки часто під час гідроудару компанії використовують як відомі речовини, які можна ідентифікувати, так і невідомі, що є запатентованими і становлять комерційну таємницю. Відповідно вплив останніх речовин взагалі недосліджений на навколишнє середовище та здоров'я людини. Варто зазначити, що у 2005 році був підписаний так званий енергетичний пакт Буша-Чейні, що звільнив компанії від оприлюднення хімікатів, які використовуються у рідині для гідророзриву і таким чином зробив шпарину у їхньому законі про безпечну питну воду. У 2011 році комітет з енергетики та підприємництва Палати представників Конгресу США довів до відома громадськості список хімічних речовин, які використовувалися під час технології гідророзриву пласту з 2005 по 2009 рік. Деякі з хімікатів є канцерогенні, деякі токсичні, або нейротоксичні. Наприклад: бензол – викликає рак, недостатність кісткового мозку, нафталін та формальдегід – канцерогени, етиленгліколь (антифриз) - нейротоксин, спричиняє смерть, метанол – високотоксичний, борна кислота – викликає ураження нирок, смерть, бутоксіетанол – спричиняє гемоліз. Власне, величезною проблемою є утилізація таких речовин, адже значна кількість таких речовин після операції гідророзриву залишається у свердловині, тобто у землі, частина випомповуються назад і повинні бути утилізовані. Тобто, для безпечного добування сланцевого газу необхідна розвинута інфраструктура утилізації відпрацьованої технічної рідини та технічної породи, яка на цей момент в Україні відсутня.
- Який вплив може спричинити видобуток сланцевого газу на екосистему в регіоні?
- Окрім забруднення грунтових та питних вод, існує потенційна небезпека мініземлетрусів та повеней! Саме це зазначив у своєму виступі на семінарі представник геологічної служби США Дон Готьє. Зокрема, він навів приклад штату Арканзас, де відбувся землетрус 4,7 балів за шкалою Ріхтера, спричинений гідроударами. Територією регіону проходить головний європейський вододіл басейнів Чорного та Балтійського морів, що спричиняє те, що на Львівщині гостро постає проблема водопостачання. Наша область є одним з найнезабезпеченіших регіонів України за кількістю води на душу населення. Уявіть собі лише, що, запомпувавши тисячі тонн хімікатів під землю, компанії за кілька десятків років залишать цю територію як бомбу сповільненої дії, адже процеси, породжені вертикальним бурінням і гідророзривом пласту, недосліджені до кінця і невідомо, чи вони можуть бути контрольованими людьми.
- Що каже українське законодавство про видобуток сланцевого газу?
- В Україні зовсім не напрацьовано законодавство у галузі розробки сланцевого газу. Все це має бути комплексно, оскільки розробка сланцевого газу зачіпає різні питання, як екологічні, так і соціальні та комунальні. Наприклад, для запомповування технічної рідини необхідна велика кількість води. Вантажівки, які перевозять воду, здійснюють дуже велику кількість перевезень, що нищить асфальтне покриття. Тому в США, у деяких регіонах передбачена компенсація - місцевій громаді дають 20000 доларів за кожну свердловину на розвиток інфраструктури та благоустрій. Спеціалісти компанії "Шеврон" напрацьовують зараз "сланцеве" законодавство. Професор Колорадського університету Метью Сура розповів на семінарі про конкретну дату подання напрацювань у галузі видобутку сланцевого газу - до 1 лютого 2012 року буде подано матеріали на розгляд Кабінету Міністрів та Верховної Ради з метою обговорення та поправок.
- То ж чи є економічною панацеєю видобуток сланцевого газу в Україні?
- Центральна влада піднесла нам можливість видобутку сланцевого газу в Україні як економічне диво. Мовляв, подивіться на США. Там сланцевий газ видобувається роками, і вони вже забезпечують свої потреби у газі власними силами. Щоправда, як на мене, у нашому випадку суттєво оминається питання екологічної безпеки. На семінарі було помітно, як нервували представники компанії "Шеврон" та наші високопоставлені чиновники, коли їм ставили незручні питання щодо безпеки грунтових та питних вод. Професор Тедді Едінгер навіть пожартував, що у його рідному штаті Пенсильванія випадки забруднення питних вод метаном не можуть враховуватися, оскільки "люди п'ють воду з метаном ще з доісторичних часів". На моє переконання, здоров'я людей, безпека довкілля є найбільшими цінностями, тому підходити до питання розробки сланцевого газу слід надзвичайно обережно і лише після належних досліджень.

Добавлено через 4 минуты
От цікаво, багато європейських країн, в звязку з небезпекою забруднення навколишнього середовища, відмовились від видобутку сланцевого газу.
А Україна ні.
Знову будуть експерементувати на баранах українцях.
__________________
Бандерівець! вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.01.2013, 15:52   #2
Аватар для bborbut
Сообщений: 664
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

розказує в хронології як донецькі бандюковичі мутять по сланцям

адаптированый перевод для совка: бандеровская нечисть угрожает лишить страну газа

__________________
Сонце весело сміється - все на світі продається. В. Овоч.

Последний раз редактировалось в 16:11.
bborbut вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 17.01.2013, 21:01   #3
Аватар для митрик
Сообщений: 19,886
Очки репутации: 127,464
Адрес: В моём городе живут"Лучшие геноциды страны"
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bborbut Посмотреть сообщение
адаптированый перевод для совка: бандеровская нечисть угрожает лишить страну газа
А казалось бы-какое "Свободе"дело?Депутаты от Донбасса молчат,их избирателям пофиг на свою экологию(хоть здесь(на форуме) и видел протестные настроения).
митрик вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 17.01.2013, 21:51   #4
Аватар для bborbut
Сообщений: 664
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от митрик Посмотреть сообщение
А казалось бы-какое "Свободе"дело?Депутаты от Донбасса молчат,их избирателям пофиг на свою экологию(хоть здесь(на форуме) и видел протестные настроения).
там мало хто знає, по ТВ не пояснюють, ТВі закрили, хіба шо якісь ГО, студенти, треба йти по тим селам Юзівки і розказувати

Добавлено через 7 минут
Ірина Сех ініціює парламентські слухання з питань видобування сланцевого газу


У Буському районі на Львівщині відбулися громадські слухання щодо видобутку сланцевого газу
__________________
Сонце весело сміється - все на світі продається. В. Овоч.
bborbut вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 17.01.2013, 22:27   #5
Аватар для митрик
Сообщений: 19,886
Очки репутации: 127,464
Адрес: В моём городе живут"Лучшие геноциды страны"
Доп. информация
По умолчаниюДобавлено через 7 минут
Ірина Сех ініціює парламентські слухання з питань видобування сланцевого газу


У Буському районі на Львівщині відбулися громадські слухання щодо видобутку сланцевого газу

Итог:
Представники громади заявили, що вимагатимуть від уряду проведення детальних досліджень стосовно можливих наслідків видобування сланців та їхнього оприлюднення. В інакшому разі селяни готові протестувати проти розробки надр на їхній території.
Вот сволочам бандёрам неймётся.Шли бы себе,как все нормальные люди в праздники, водка пить-земля валяться,так нет же ж,выёживаются.То шахтёры в Киев едут деньги выбивать,то вот протестами грозятся.Нелюдиифашисты одним словом.
митрик вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 18.01.2013, 08:46   #6
Аватар для Бандерівець!
Сообщений: 2,407
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Коли від забруднення почнуть вимирати люди, тільки тоді очухаються.
А так - "молчание знак согласия" (с).

Хоча, хто в Україні колись звертав увагу на здоров'я людей.
Для комуно-олігархічної влади без різниці, вимруть, ну і хрєн з ним. Менше рил кормити треба буде.
__________________
Бандерівець! вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 18.01.2013, 12:54   #7
Аватар для Бандерівець!
Сообщений: 2,407
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Донецька "Свобода" вимагає оприлюднити проект угоди про видобуток сланцевого газу


Прапор ВО "Свобода"

18 січня 2013Донецька міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулася до обласної ради з вимогою надати рішення "Про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Юзівська". Окрім цього свободівці вимагають оприлюднити сам "засекречений" владою проект угоди про видобуток сланцевого газу. Про це 18 січня 2013 року повідомив голова Донецької міської організації ВО "Свобода" Артур Шевцов.
Свободівець наголошує, що місцеві мешканці мають право знати, які небезпеки можуть виникнути в разі видобування сланцевого газу, а екологи повинні провести незалежні експертизи.
"Оприлюднення повного проекту угоди необхідне для проведення незалежної екологічної експертизи цього проекту та вільного й відкритого громадського обговорення можливих наслідків видобутку сланцевого газу на території області. Громада області має право знати, що ухвалюють від її імені "народні обранці" і чого треба очікувати в результаті таких рішень", – зазначив Артур Шевцов.
Довідка: Ухваливши рішення "Про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки "Юзівська" між Україною й концерном "Шелл", Донецька обласна рада не врахувала небезпечні екологічні наслідки, які може спричинити видобування сланцевого газу в такому густонаселеному регіоні, як Донеччина. Про це 17 січня 2013 року заявив голова Донецької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Артур Шевцов. Як відомо, за рішення про погодження проекту угоди проголосували 106 депутатів обласної ради зі 180-ти, 10 виступили проти. До того ж депутати визнають: під час ухвалення цього документу вони не мали змоги ознайомитися з проектом угоди, який і досі приховують від журналістів та громадськості. Докладніше: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/035611/
Таке ж рішення 17 січня ухвалила Харківська облрада: http://www.kharkiv.svoboda.org.ua/di...novyny/035622/
__________________
Бандерівець! вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 23.01.2013, 13:55   #8
Аватар для Бандерівець!
Сообщений: 2,407
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

У Донецьку відбудуться громадські слухання на тему: Екологічні наслідки видобутку сланцевого газу в природному національному парку "Святі гори"


Сланцевий газ

24 січня 2013В четвер, 24 січня 2013 року о 12:00 відбудуться громадські слухання на тему: "Екологічні наслідки видобутку сланцевого газу в природному національному парку "Святі гори"".
Захід відбудеться за адресою: Донецьк, вул. Артема 60, дзеркальна зала ЦБНТІ.
У слуханнях візьмуть участь: представники наукової громадськості області; екологічні організації; громадські діячі; політичні партії; студентська молодь; представники влади.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 050-940-88-69.
Довідка. Як відомо, за рішення про погодження проекту угоди проголосували 106 депутатів Донецької обласної ради зі 180, 10 виступили проти. При чому депутати визнають: при ухваленні цього документу вони не мали змоги ознайомитися з проектом угоди, який і досі приховують від журналістів та громадськості. Ухваливши рішення "Про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки "Юзівська" між Україною і концерном "Шелл", Донецька обласна рада не врахувала небезпечні екологічні наслідки, які може спричинити видобування сланцевого газу в такому густонаселеному регіоні, як Донеччина. Про це 17 січня 2013 року заявив голова Донецької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Артур Шевцов. Докладніше: http://www.donetsk.svoboda.org.ua/di...novyny/035611/
Донецька міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулася до обласної ради з вимогою надати рішення "Про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Юзівська". Окрім цього свободівці вимагають оприлюднити сам "засекречений" владою проект угоди про видобуток сланцевого газу. Докладніше: http://www.donetsk.svoboda.org.ua/di...novyny/035645/

Добавлено через 49 секунд
Хто хоче, кому цікаво, може прийти, послухати.
__________________
Бандерівець! вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 23.01.2013, 15:20   #9
Banned
Сообщений: 5,807
Очки репутации: 18,639
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от митрик Посмотреть сообщение
А казалось бы-какое "Свободе"дело?Депутаты от Донбасса молчат,их избирателям пофиг на свою экологию...
Не забудьте рассказать это своему брату по разуму, пану Киянину.

Тот, помнится, так торжествующе "трещал" про грядущие прорвы украинского сланцевого газа...
Цитата:
Сообщение от митрик Посмотреть сообщение
Донецька "Свобода" вимагає оприлюднити проект угоди про видобуток сланцевого газу

У Донецьку відбудуться громадські слухання на тему: Екологічні наслідки видобутку сланцевого газу в природному національному парку "Святі гори"
Нет, это великолепно: украинские сланцевые мечты рубятся руками украинских же националистов!... Нам, служителям зла, даже самим стараться не придётся. Вы всё сделаете сами. Как всегда. Ну, такая уж вы нация.

Киянин, ау! Привет от ВО "Свобода"!
IwReh вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 23.01.2013, 19:16   #10
Аватар для митрик
Сообщений: 19,886
Очки репутации: 127,464
Адрес: В моём городе живут"Лучшие геноциды страны"
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от IwReh Посмотреть сообщение
Тот, помнится, так торжествующе "трещал" про грядущие прорвы украинского сланцевого газа.
Ну,это уже на крайний случай.А на сейчас Россия без украинской трубы как ты без парика под куполом цирка.
митрик вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 23.01.2013, 21:41   #11
Banned
Сообщений: 5,807
Очки репутации: 18,639
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от митрик Посмотреть сообщение
на сейчас Россия без украинской трубы как ты без парика под куполом цирка.
"Сейчас" осталось три года. Спешите суетиться и шантажировать, мандавошки.
IwReh вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 23.01.2013, 22:40   #12
Аватар для митрик
Сообщений: 19,886
Очки репутации: 127,464
Адрес: В моём городе живут"Лучшие геноциды страны"
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от IwReh Посмотреть сообщение
"Сейчас" осталось три года. Спешите суетиться и шантажировать, мандавошки.
Ага.Если к єтому времени Украина не будет граничить с Китаем.
митрик вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 24.01.2013, 09:53   #13
Сообщений: 1,576
Очки репутации:
Адрес: Донецк
Доп. информация
По умолчанию

Пиар-кампания по поводу разведки и добычи сланцевого газа на Украине, в том числе и в Донбассе является жалкой попыткой властей удержаться на "трубе".
Кулибин вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 24.01.2013, 10:31   #14
Аватар для ЩУКА
Сообщений: 3,314
Очки репутации: 26,293
Доп. информация
По умолчанию

" Шелл" має інтерес до видобутку сланцевого газу у "юзівському родовищі". а "шеллу" ні які піар -акції не потрібні ,йому відсоток з видобутого газу потрібен , думаю що це все реалії
__________________
"Якщо між хлібом і свободою нація обирає хліб, то залишається і без одного, і без іншого". Степан Бандера
ЩУКА вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 24.01.2013, 10:46   #15
Banned
Сообщений: 5,807
Очки репутации: 18,639
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от митрик Посмотреть сообщение
Ага.Если к єтому времени Украина не будет граничить с Китаем.
Не будет, гиганты разума, не будет.

"PwC: Через 37 лет Россия по ВВП обойдет Германию

К 2050 году наша страна поднимется на шестое место в мире по объему экономики, лишь на одну ступень отставая от Японии. Российский ВВП к этому времени увеличится с 3 триллионов долларов в 2011 году до 8 триллионов. Об этом говорится в докладе "Мир в 2050 году", подготовленном консалтинговой компанией PricewaterhouseСoopers (PwC)"
http://lenta.ru/news/2013/01/16/growth/

Для справки, Афродита: Price, Waterhouse & Сoopers - аудиторская и консалтинговая фирма № 1 в мире. Точнее, сейчас это уже целая сеть таких фирм, предлагающая услуги высочайшего качества (и таких же цен). Основана в 1849 году, штаб-квартира в Лондоне.

Срочно телеграфируй в Лондон, Афродита - они там Россию до 2050 планируют, круче Германии, и не в курсе, дураки, что ей осталось три года.
Цитата:
Сообщение от ЩУКА Посмотреть сообщение
"шеллу" ні які піар -акції не потрібні ,йому відсоток з видобутого газу потрібен...
...Ага, - по знаменитым украинским соглашениям о разделе продукции. После которых у Неньки остаётся порядка 20%.
Цитата:
Сообщение от ЩУКА Посмотреть сообщение
думаю що це все реалії
См. выше.

Когда пан говорит о себе "думаю", он явно клевещет на себя.
IwReh вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием
Ответ
РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
"GasLand"- фильм о последствиях добычи сланцевого газа.
Ребята, в нашей области и соседней Харьковской собираются добывать сланцевый газ. Его добыча, это куча экологических проблем и прежде всего с водой....
Шансон
В Україні міняються правила конфіскації майна
В українців по-новому конфісковуватимуть майно. Тепер переписати будь-що на родичів, не значить заховати від конфіскації. В Україні міняються...
ANGEL_
Тарифи комуналки по Україні
Багато тут сидить людей з різних регіонів і ми можемо скласти наглядну картину які де ціни на комуналку. Яник збирається вирівняти комунальні по...
TRY
Україні об'явили війну
Останні події у Львові показали, що імперські сили в вигляді "5-ї колони" об'явили Україні війну. Це вже не "ціна на гречку", навіть не харківська...
hjvcntgСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.