Донецк Форум. Донецкий форум.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   Донецк Форум. Донецкий форум. > ПОЛИТИКА > Украинская политика


Украинская политика Политика Украины на «Донецком форуме»… Политический форум: Порошенко, Кличко, Тимошенко... Крым. Донбасс. Вся политика Украины!

Закрытая тема
 
Опции темы Рейтинг: Рейтинг темы: голосов - 1, средняя оценка - 5.00. (5.00 из 5.00) голосов - 1 Опции просмотра
Старый 11.12.2013, 12:07   #316
Аватар для Orey
Сообщений: 9,950
Очки репутации: 69,613
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Нажаль, сьогодні в Верховній Раді сидить більше півсотні депутатів, у яких «в засіках» є по кілька паспортів іноземних держав. Думаю, що багато хто із нашого парламенту міг би переміститися, наприклад, у Кнесет. Хоча, якщо ви поцікавитесь у Ізраїлю, чи є той чи інший депутат громадянином цієї країни, відповіді не буде. Ізраїль не видає своїх громадян. І, нажаль, приховане подвійне громадянство – це не сучасна новація. Це мало місце ще в ті часи, коли я був головою ЦВК.
(c)


Вот такая у нас "легитимная" власть.
__________________
Мемуары жены Сахарова:
"1971. Едем в такси по Москве. Водитель о своей жизни: "Это было, когда чехи на нас напали". Муж уточняет: Кто на кого напал? - Ну, помните, чехи на нас напали в Праге"
Выданные наказания: Stewart-13, Наша Мымра-13, Ржевский-10, Leprecon-8, Колючка-5, Aliran-3, Dondriver-2, Wilson-2, CHeeebox-1, Sandra-1, Тиверець-1
Orey вне форума  
Старый 14.12.2013, 23:57   #317
Аватар для Николас
Сообщений: 3,543
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Чи є сучасна Україна правонаступницею УНР?

Богдан Червак _ Четвер, 22 серпня 2013, 10:16
Богдан Червак
Голова Організації Українських націоналістів (Київ)


22 серпня 1992 року припинив своє існування Державний Центр Української Народної Республіки на вигнанні.
Та це не була сумна подія. Навпаки, про це було урочисто заявлено на святковому засіданні Верховної Ради у присутності першого президента незалежної України Леоніда Кравчука, спікера парламенту Івана Плюща, членів уряду, численних гостей, в тому числі з української діаспори.
Виголошуючи свою промову, останній президент УНР на вигнанні Микола Плав’юк завив, що проголошена 24 серпня 1991 року Українська держава є "правонаступницею Української Народної Республіки". Переповнена зала палацу "Україна" аплодувала.
24 серпня президент, спікер та прем’єр прийняли у Маріїнському палаці уповноважену делегацію ДЦ УНР, яка передала їм прапор Української Народної Республіки, державну печатку, інші символи державної влади, серед яких клейноди гетьмана Івана Мазепи.
Кравчук запевнив делегацію УНР, що незабаром буде розроблено регламент використання державних символів, і, що важливо, наголосив:
"Цей акт має нагадати усім, що Україна веде свій родовід, свою політичну, державницьку біографію від історичних часів, які надають силу і велич нашому народові, – від часів Київської Русі, Козацько-Гетьманської держави й Української Народної Республіки".
Тут доречно сказати кілька слів про УНР як державне формування, що довший час існувало за межами українських земель.
12 листопада 1920 року Рада Міністрів УНР прийняла, а голова Директорії Симон Петлюра затвердив "Закон про тимчасове Верховне Управління та порядок законодавства в Українській Народні Республіці".
Ним, зокрема, встановлювалися правила обрання глави держави на випадок його смерті, або добровільної відставки, а також наголошувалося, що закон є чинним до часу створення нового парламенту незалежної Української держави.
Крім того, закон надавав повноваження керівництву УНР ухвалювати інші необхідні для існування державності акти.
Відтак в кінці 1921 року уряд УНР прийняв, а голова Директорії затвердив ще один закон, відповідно до якого було створено Раду Республіки – перше у вітчизняній історії українське державне утворення за межами України.
Після трагічної смерті у травні 1926 року голови Директорії Симона Петлюри, його обов’язки перебрав тодішній голова уряду УНР Андрій Лівицький. Було вирішено скасувати рішення про утворення Ради Республіки, натомість створити Державний Центр УНР на вигнанні.
Місії Центру створювалися у багатьох європейських столицях, вони вели активне спілкування з іноземними урядами, запевняючи їх, що саме УНР, а не УРСР, репрезентує спадкоємність ідеї державної незалежності України.
У 1948 році Державний Центр УНР було реформовано: запроваджено інститут президента УНР, віце-президента, Української Національної Ради (парламенту) та Уряду.
В кінці вісімдесятих років минулого сторіччя, коли агонізував СРСР і з’явилася реальна надія, що на його уламках постане суверенна українська держава, було скликано сесію Української Національної Ради, яка ухвалила декларацію, що Державний Центр УНР припинить своє існування, одразу ж після того, як постане незалежна Україна та будуть сформовані її легітимні органи влади.
Отже, останній президент УНР Плав’юк у 1992 році лише виконав рішення, що їх ухвалив парламент на вигнанні. Це міг би бути гідний кінець гарної історії, якби не залишилася низка питань, на які ще немає відповідей.
Скажімо, проголошені у 1992 році документи виразно свідчать, що передача повноважень Державного Центру УНР здійснювалася за умови, що чинна на той час влада вважатиме себе спадкоємницею УНР. Від того часу, як відомо, не було схвалено жодного нормативно-правового акту, який би це засвідчив.
Зрозуміло, що у даному випадку йдеться не про юридичний аспект проблеми, а про політичний, а точніше – політичну волю успадкувати демократичні традиції УНР, а не комуністичні УРСР.

За більше ніж двадцять років незалежності, декларуючи своє прихильне ставлення до окремих лідерів УНР, скажімо Михайла Грушевського, жодна влада навіть не намагалася зробити акцент на своїй спадкоємності з державою, яку вона очолювала.
На сьогодні складається враження, що сучасна Україна так і залишилася на роздоріжжі:з одного боку, вона як незалежна держава не може не визнавати УНР, а з другого – характер її влади, ментальність тих, хто називає себе її елітою, глибоко закорінені в УРСР.

Схоже, ця проблема стає ключовою для нашої державності. Адже неможливо прямувати шляхом створення могутньої і процвітаючої країни, при цьому спираючись на традиції такого квазіутворення, яким, беззаперечно, була УРСР.

Настав час зробити те, на що очікувала делегація УНР, коли складала із себе повноваження керівників екзильної держави: схвалити закон щодо правонаступництва з УНР.
Інше, можливо не таке доленосне, але не менш важливе питання – доля державних символів УНР, які були передані Кравчуку, Фокіну і Плющеві.
Очевидно, що вони не можуть опинитися у якійсь приватній колекції, а мають використовуватися за прямим призначенням, тобто при проведенні урочистостей важливого державного значення.
А тому суспільство має знати їх долю. Наскільки відомо, у жодному із київських музеїв їх немає. Вони не були помічені при проведенні якихось заходів за участю керівництва країни. Тоді де вони?
Заява, яку провідники УНР зробили у серпні 1992 року в Києві складається лише з одного, але такого промовистого речення:
"Складаючи свої повноваження, ми заявляємо, що проголошена 24 серпня і утверджена 1 грудня 1991 року народом України Українська держава продовжує державно-національні традиції УНР і є правонаступницею Української Народної Республіки".
Та чи є сучасна Україна правонаступницею УНР?
http://www.istpravda.com.ua/columns/2013/08/22/134942/
__________________
"Воистину: кацапы - звери. Лютые, кровожадные, но... смертные." А.Солженицын.
Дякую тобі Боже, що я не москаль і не кацап.
Николас вне форума  
Старый 15.12.2013, 02:21   #318
Аватар для Rantan
Сообщений: 6,414
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Николас Посмотреть сообщение
За більше ніж двадцять років незалежності, декларуючи своє прихильне ставлення до окремих лідерів УНР, скажімо Михайла Грушевського, жодна влада навіть не намагалася зробити акцент на своїй спадкоємності з державою, яку вона очолювала.
интересно куда смотрят санитары, если подобные писульки попадают в открытый доступ?
Что означает фраза "власть - наследница государства"? Если государство сдохло и некоторые деятели власти прикарманили значительные имущественные паи от раздела покойника, то как эта же власть может возглавлять это же, покойное государство? И неужели Украина сейчас УНР зовётся?
В общем - свидомый бред, да и только.
__________________
Сон разума рождает свидомисть.
Rantan вне форума  
Старый 15.12.2013, 02:27   #319
Аватар для Azanza
Сообщений: 298
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от IwReh Посмотреть сообщение
На "Однако" новая статья, показывающая: Москва не понимает происходящее как свою победу. Москва ни на копейку не доверяет Януковичу. Москва была и есть настороже.

То есть всё правильно. (Привожу с сокращениями).Напомню, что "Однако" - придворный кремлёвский рупор. (В нынешней Росии политическая передача, выходящая в prime-time на главном канале страны, иной быть просто не может. По определению).

Поэтому я запасаюсь попкорном... а вы, "братья", запасайтесь всем остальным. Прежде всего топливом, консервами и крупами, тёплыми вещами, медикаментами. Исходя из того, что несколько месяцев (минимум) не будет ни работы, ни денег. Как в начале 90-х.

+ Оффтоп
Azanza вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 15.12.2013, 02:28   #320
Аватар для Rantan
Сообщений: 6,414
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от mr.boss Посмотреть сообщение
Андерс Ослунд – шведский экономист, защитивший докторскую в Оксфорде, который уже двадцать лет проживает в Вашингтоне. С 1994 года он работал исследователем в Фонде Карнеги. А в 2006 году Ослунд переехал на другую сторону Массачусетс Авеню – ушел с поста российских и евразийских программ Карнеги на должность старшего научного сотрудника в Институте Петерсона.
Вот, вот, это из тех "спецов", что почти довели экономику России до ручки, а теперь за Украину "обеспокоились".
Ну очень полезно их мнение - чтоб выслушать и сделать наоборот!
__________________
Сон разума рождает свидомисть.
Rantan вне форума  
Старый 15.12.2013, 03:44   #321
Аватар для VILENNA
Сообщений: 1,687
Очки репутации:
Адрес: г. Львов
Доп. информация
По умолчанию

К сожалению, Украина никуда не движется. Одной из самых устойчивых природных сред является СТАБИЛЬНОСТЬ БОЛОТА. Это именно та стабильность, которую нам предлагает Янукович и Азаров с ПР. СТАБИЛЬНОСТЬ БОЛОТА, где мало воздуха свободы и где вообще мало сдвигов. Я люблю Украину, а она не заслуживает стабильности болота. Но стала болотом, без будущего, без дущи, без совести и морали. Где все должности - продаются и покупаются, и плевать на моральность и профессионализм, где главное - преданность клану и семье. Мерзость, мерзость и паскудство. Вы хотите, что бы ваши дети тоже были рабами денег и безвольными исполнителями чужой воли. Опомнитесь, ведь мы здохнем, а им жить дальше, какую страну мы им оставим: прогнившее болото, но зато СТАБИЛЬНОЕ?!!!
VILENNA вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Старый 15.12.2013, 04:13   #322
Аватар для Rantan
Сообщений: 6,414
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

в лес, дорогуша, Вам в лес и на пальмы - там нет "рабства денег" и вообще - ПОЛНАЯ свобода.
__________________
Сон разума рождает свидомисть.
Rantan вне форума  
Старый 16.12.2013, 14:34   #323
Сообщений: 5
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию Украинская клоунада!

Ни для кого не секрет, что украинскую оппозицию спонсирует Америка. Виктория Нуланд не скрывает, что происходит это через Национальный фонд за демократию и Агентство по международному развитию США. Также было заявлено, что в 2013 году Вашингтон выделил Украине "грантов на демократию" на 15 миллионов долларов. В Киев даже периодически наведываются наблюдатели в лице высокопоставленных чиновников. Но... воз и ныне там. Не на тех политиков Госдеп США сделал ставку. Тягнибок, Яценюк и Кличко совершенно разнородные личности, у них свои корыстные мотивы, они не способны к совместной слаженной работе, и главное - им не хватает поддержки со стороны населения. Все вместе это привело к чисто формальному характеру протеста. Сколько они у костра уже греются? А толку? Если бы не американские заявления о возможных санкциях против руководства страны, не явки на Майдан американских и европейских чинуш, никто бы, наверное, через неделю и не вспомнил чего они там тусуются и чего им вообще надо. А еще западные СМИ, конечно, ох уж им и нравится трындеть по Украине. Но смысл не в этом, смысл в том, что я хочу искренне посочувствовать американским гражданам. Знайте, ваши деньги снова идут в никуда, в данном случае в карманы украинским лидерам оппозиции.
Марина20 вне форума  
2 пользователя(ей) сказали Фууу! - за это бесполезное сообщение:
Деймос (16.12.2013), Николас (18.12.2013)
Старый 16.12.2013, 16:41   #324
Аватар для Деймос
Сообщений: 7,045
Очки репутации: 68,292
Адрес: Донецк
Доп. информация
По умолчанию

__________________
Московская история пришита к истории Руси белыми нитками
© Карл Маркс
Деймос вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Старый 17.12.2013, 20:12   #325
Сообщений: 916
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Дожились... Не хватало еще быть колонией кремлевской империи

Янукович будет согласовывать внешнюю политику с Путиным

http://lb.ua/news/2013/12/17/247974_...lasovivat.html


Сообщение добавлено в 20:12

Для чего попу гармонь?

Путин предлагает Украине более тесное военное сотрудничество

http://lb.ua/news/2013/12/17/247916_...ine_bolee.html

Путин держит армию для своей собственной защиты от народа России, чтобы сохранить свое вечное царствование, в нарушении Конституции и Закона.

Януковичу Путяра предолжил то же самое...
__________________
Украина — это такая страна, в которой во Львове принимают русских беженцев, которые бегут из Крыма, где Россия защищает их от львовских бандеровцев. (с)
Eclipce вне форума  
Старый 18.12.2013, 11:43   #326
Аватар для Николас
Сообщений: 3,543
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Куди моде крокувати Україна, як наші символи паплюжаться та не поважаються самими громадянами. Якщо досі над куполом Верховної Ради поверх державного прапора стовбичить пятикутна родянська зірка у обрамлені вінка, а не тризуб та й сам прапор перевернутий догори дригом, коли депресивний синій понад жовтим - сонцем?

Сакральні значення державних символів України

Ще за 500 років до народження Христа, до початку нашої ери, Конфуцій сказав: «Світом правлять не слова і закони, а знаки і символи». І дійсно, символіка нас оточує на кожному кроці повсякденного життя. Від звичних та традиційних емблем різноманітних фірм, торгових марок, учбових закладів, родових гербів, до обов'язкових атрибутів кожної незалежної держави – прапора та герба. Герб та прапор країни мають собою являти не стільки знак розрізнення у спільноті інших держав, а відображати саму сутність тієї землі на якій проживає її народ. Його світогляд, його місце на планеті. Врешті решт його історичну місію.
Шановні земляки, беремо на себе сміливість стверджувати, що саме Українська державна символіка відображає те першоджерело створення світу, незалежно від різноманітних релігійних напрямків та політичних вподобань. В даному випадку, матеріалом для аналізу, виступав український фольклор, археологічні знахідки, свята, традиції. Ніхто не буде мабуть заперечувати, що початок історії нашого народу, не обмежується 24 серпням 1991 року. Навпаки - це цілі тисячолітні пласти. Починаючи від різноманітних культур, що населяли територію сучасної України, з часів Трипілля до наших днів.
Наш прапор: цікава навіть сама топономіка цього слова, префікс «ПРА», вірогідно має зв'язок з латинським «PARA» - надзвичайний, величний. Маємо аналогічні слова – пращур, прадід, правда і прапор. Приємно відчувати навіть в самому цьому слові нашу самобутність, адже не має нічого запозиченого від англійського FLAG – флаг російською.
Прапор був тим символом, який під свої кольори мав стягнути людей в тяжкі часи в одне місце, наприклад збір війська на полі бою. Звідси ще одне його означення стяг, те що стягує. Але наше знамено, цікаве не лише за цими характеристиками. Як всім відомо, наш прапор має жовто-блакитні кольори, які складаються з двох рівних частин. Рівність – перевага не надається ні одному, вони рівнозначні як дві сили, від яких залежить в подальшому вся кольорова гама планети.
Згадаймо перші класи середньої школи, уроки малювання, змішуючи кольорові акварелі в певній послідовності ми навчалися відтворювати веселку, і починали із жовтого і блакитного, тільки їхнє поєднання давало зелений колір, визнаний у всьому світі як ко%E]Z”Ер життя. Тільки подальше використання вже цих трьох кольорів народжувало все те різноманіття барв, що зараз оточує нас навкруги, але перші, ті що є основою – це жовтий і блакитний. Таким чином, і я вважаю ми дійшли згоди, що наший державний символ, прапор, у поєднанні своїх барв – це першоджерело всього живого на Землі, це символ початку.Що ж собою являє український герб – Тризуб, таке неординарне зображення. За одними твердженнями в ньому вбачають аналогію з тризубцем античного Посейдона, бога морів, за іншими – зброю індуського бога Вішну, чи певну родову руну князів та ще безліч версій його походження. На мій погляд насправді все набагато простіше і величніше. Насамперед спробуємо внести одну поправку: саме слово Тризуб не є власною назвою цього - одного з трьох найдавніших символів планети.
Історія нашого народу має значно глибше коріння, так як і частина його духовного чи релігійного життя. На жаль в 988 році, після хрещення Русі, будь які згадки про наше минуле було втрачено, за виключенням одного, що на цій території жили грубі неотесані варвари і вели грішний спосіб життя. Не будемо обговорювати цілі і задачі духовенства того часу на яких народ покладав справу писати нашу історію. Але ось, що цікаво, Візантійські священники, описуючи життя та уклад слов’ян, вказують на те, що слов’яни народ поганський і живуть не за законами великої імперії і Богоподібного Базилевса, а поклоняються рікам та лісам, але на відміну від інших народів знають і розуміють єдиного Бога, як творця Всесвіту та всього живого, якого РОДОМ величають.
(Автор є прихильником однієї з основних версій походження Тризуба як сокола).

Як говорять дохристиянських міфи та легенди, Світ було створено єдиним творцем в подобі СОКОЛА, ім'я якому РОД, (народив Сокіл-Род, Яйце-Райце землю і заселив її). Ми добре знаємо Великодні свята з писанками та крашанками, і всі ми до цього часу прямо чи опосередковано згадуємо РОДА, в українській мові існують такі головні слова РОДина, наРОДження, приРОДА, РІДний та безліч інших. І таким чином детальніше вивчаючи зображення нашого герба, легко помітити його схожість з птахом, два крила, хвіст, овальний корпус тіла (яйце в середині) – це і є те стилістичне зображення сокола у класичному своєму леті. Те саме зображення єдиного творця всього Всесвіту, якого знали наші пращури за багато тисячоліть до біблійного пророка. Зображення яке відображає три божественні сутності, відомі всьому світові, одна з власних назв РОДА в переказах Велесової книги – Траян, Трисуття, всім відома Свята Трійця.
Отже наший герб і прапор, це і є зображення єдиного БОГА, до якого так намагаються дійти всі народи. І відтворений він на кольорах початку життя - жовтому і блакитному. Не думаю, що в такому трактуванні державної геральдики є якась крамола, ми маємо найдавнішу і можливо наймогутнішу символіку в цілому світі, не побоюсь цих слів – першоджерело основи буття.
Важливим є і той факт, що Род мав своє місто на Землі, це славнозвісний літописний Родень, який був розташований на Княжій горі біля Канева, це тут, поруч на Чернечій горі, заповів спочити навічно в Україні Великий Кобзар, Тарас Григорович Шевченко.
Щиро бажаю відчути всім людям України гордість за свою землю, свій народ, та належність до нього, символами якого є світ з початку часів і сам творець.
СЛАВА УКРАЇНІ!

Олег Петриченко

http://strbratstvo.ucoz.ru/publ/rizn...ajini/7-1-0-64
__________________
"Воистину: кацапы - звери. Лютые, кровожадные, но... смертные." А.Солженицын.
Дякую тобі Боже, що я не москаль і не кацап.
Николас вне форума  
Старый 18.12.2013, 12:13   #327
Аватар для Деймос
Сообщений: 7,045
Очки репутации: 68,292
Адрес: Донецк
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Eclipce Посмотреть сообщение
Янукович будет согласовывать внешнюю политику с Путиным
Сейчас в интернетах набег селигерышей, разъясняющих момент. Основные тезисы:
- вы ничего не понимаете, путин как всегда всех утёр (это вводное)
- в отличии от Верхов вы просто не знаете всей картины, а п*здите!
- это не про*б, это рискованное вложение!
- лишние деньги (!) просто лежали, их сожрала бы инфляция
- 15 ярдов это вообще не деньги
- и куда бы вы их дели? Увеличили бы пенсии, стимулировав инфляцию? Наклеили бы танчиков, чтоб они ржавели?
- мы отожмем под этот долг у х*хланда промышленные активы
- мы их теперь держим за яйца льготными ценами

Одна история ох*ительнее другой.
__________________
Московская история пришита к истории Руси белыми нитками
© Карл Маркс
Деймос вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 3 (показать список)
Старый 18.12.2013, 12:54   #328
Аватар для я-русский
Сообщений: 1,039
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Майдауны (американские проститутки) они как всегда в своем амплуа.
В отношении России: не даешь денег плохой, даешь тоже плохой. Высокая цена на газ - душат Украину, низкая - тащут в империю.
и т.д. и т.п.

По-моему эти русофобы-----------пропагандоны-нацисты все сплошь больные на голову,
на которых не стоит обращать внимания.
я-русский вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Старый 18.12.2013, 13:07   #329
Аватар для Монгол
Сообщений: 1,224
Очки репутации: 12,874
Адрес: Россия
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от я-русский Посмотреть сообщение
Майдауны (американские проститутки) они как всегда в своем амплуа.
В отношении России: не даешь денег плохой, даешь тоже плохой. Высокая цена на газ - душат Украину, низкая - тащут в империю.
и т.д. и т.п.

По-моему эти русофобы-----------пропагандоны-нацисты все сплошь больные на голову,
на которых не стоит обращать внимания.
А если скажем кремль вдруг с ни с того, сего возьми и арестовал бы януковича, посадил бы скажем и мол вот требования мадана нате забирайте, так поди ка сразу же всем майданом за януковича, мученник же поди сразу бы стал, как смеют кацапки гаранта трогать.
__________________
http://s46.radikal.ru/i111/0905/d6/61bf632cca26.jpg
Монгол вне форума  
Старый 18.12.2013, 13:28   #330
Сообщений: 11,714
Очки репутации: 76,176
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Монгол Посмотреть сообщение
как смеют кацапки гаранта трогать.
правильно, мы сами с ним разберемся..
__________________
читайте №1324 в ссылке:
Русский язык как второй государственный в Украине. Том 4.
ww.doneckforum.com/forum7/thread15116-89.html и думайте...
kiyanin вне форума  
Закрытая тема
РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
Куда уходят друзья?
Вот задумался я почему так происходит: все друзья с которыми раньше были очень теплые и тесные отношения, почти семейные, с течением времени начинают...
[email protected]
Куда мы катимся?
В феврале 2009 года действующие на потребительском рынке Донецкой области цены повысились по сравнению с предыдущим месяцем на 2,1%, против декабря...
Александр
куда делась тема?
куда делась тема о продаже светофильтра на 72 мм?? дайте ссылку
Metatron
Куда пропала рекламка?
Куда пропал гуглевская рекламка? Я только выработал привычку по ней щелкать на выходе... :( Отвыкать теперь, что ли?
SconosciutoСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.