?????? ?????. ???????? ?????.
   Здесь место есть политике и вздору... Удачи Вам! Я - ваш! Донецкий форум. ;)
 
ДОНЕЦКИЙ ФОРУМ - СПРАВОЧНАЯ ДОНЕЦКА
ИСТОРИЯ КАРТА ПОГОДА ДОНЕЦК ПОД ДНР НОВОСТИ
ПОЕЗДА (ЖД) АВТОБУСЫ ТАКСИ ФОТО ГОСТИНИЦЫ
WI-FI ВЕБ КАМЕРЫ БАЗА 09 ПРОВАЙДЕРЫ ОБЛАСТЬ
КИНОТЕАТРЫ ТЕАТРЫ ФК ШАХТЕР КЛУБЫ КАФЕ
ШКОЛЫ РАБОТА ИНСТИТУТЫ ТАНЦЫ ОБЪЯВЛЕНИЯ
БАНКИ АВТОСАЛОНЫ АПТЕКИ БОЛЬНИЦЫ РАЙОНЫ
МЕНЮ РАЗДЕЛОВ
Вернуться   ?????? ?????. ???????? ?????. > ПОЛИТИКА > Донбасс. Война. ДНР. ЛНР.


Ответ
 
Опции темы Оценить тему Опции просмотра
Старый 27.05.2014, 11:19   #1
Сообщений: 22,412
Очки репутации: 321,015
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию Проти олігархів та проти окупантів

ПРОТИ ОЛІГАРХІВ ТА ПРОТИ ОКУПАНТІВ

http://novaiskra.org.ua/?p=810

Зараз на Сході країни відбуваються події, які можуть стати прологом нової революції в Україні. Відкрите збройне протистояння у Донецькій області, хвиля соціального протесту в Луганській області, і все це на фоні поступового втягування багатомільйонного регіону, який завжди славився своїм мертвим спокоєм в вир політичної боротьби. «Братський» тандем олігархів та продажних політиків, обманом прийшовши до влади на крові повсталого проти диктатури народу, намагається зобразити події на Сході України виключно як «сепаратизм» та «зрадництво». З іншого боку, натренований на багаторічній окупації Кавказу російський імперіалізм під ширмою «федералізації» та «захисту» прав російськомовних громадян веде відкриту війну проти пробудженої Майданами країни.


Величезні інформаційні, фінансові, ідеологічні ресурси з обох сторін витрачаються на те, щоб розпалити справжню громадянську війну в Україні. Для нових паразитів в Києві це найкраща можливість відвернути увагу пробудженого революцією народу від нового дерібану бюджетів, посад та ресурсів, до якого вже вдаються представники «опозиційної» влади. Для олігархів – найгірших представників експлуататорського класу, громадянська війна – унікальний шанс загасити іскри соціальної боротьби, яка невідворотно насувається в бідній, розкраденій Україні. Для російського імперіалізму громадянська війна між робітничім Сходом та робітничім Заходом, між «донецькими» та «бандерівцями» – це і можливість отримати собі нові ласі шматки території, і наочний приклад для свого пригнобленого населення того, до чого призводить революція. Не слід забувати про інтереси таких імперіалістичних акул, як ЄС та США, для яких бої в Слов’янську та Краматорську лише черговий крок в геополітичній грі. А для того, щоб цей сценарій реалізувався, старілльководи запустили напрацьований сценарій розділення народу на тих, хто «за» і хто «проти». За Бандеру – проти Бандери, за мову – проти мову, за Росію – проти Росії. А під цією ширмою ховаються справжні причини бід та нещасть, що віками пригнічували народ.

Я родом з Донбасу. На Донбасі, в Луганській та Донецькій областях живуть такі самі люди, як і в інших частинах України. Там живуть люди, які звикли до важкої праці та тяжкої долі. Це народ, який зміг перетворити величезні простори голого степу на промислові оазиси цілої республіки. Це народ, який власною кров’ю та потом виборював собі право на життя, однаково в шахтах та на фронтах світових війн. Це люди, яким завжди обіцяли свободу політикани різний забарвлень, і завжди залишали їх рабами нових партійних босів чи кримінальних бариг.
Коли цей народ повставав, як це було в 1998 році, його залишали на одинці із ворогом та жорстоко вбивали. А коли він залишався осторонь від протесту, як це було в 2004 та 2014 році, його звинувачували в покірності та безідейності. Але щоб зрозуміти людей, які живуть посеред Великого степу, треба позбутися нав’язаних ЗМІ стереотипів та піднятися над штучними політичними протистояннями.

Необхідно раз і на завжди засвоїти, що на Донбасі не воюють за політиків чи партійні прапори, бо їм вже ніхто не вірить. На Донбасі не воюють за історію чи пам’ятники, хоча протилежне твердження нам намагаються нав’язати вже друге десятиріччя. На Донбасі воюють лише тоді, коли тільки через війну можна захистити свою родину, життя та свободу.
Коли я пишу про війну на Донбасі, я не маю на увазі купку озброєних бандитів та садистів, які проголосили себе «захисниками народу» та за гроші російського імперіалізму тероризують цілий регіон. Я пишу про війну, наближення якої мав змогу на власні очі побачити на обличчях простих трудівників, що приїжджали до Луганська із шахтарських селищ та містечок на захист краю від «бандерівців». Вони завжди трималися трохи подалі від балагану, влаштованого під захопленою будівлею обласного СБУ, балагану із прапорами невідомих нікому «республік» та «армій», п’яними комендантами та неврівноваженими бабусями. Ці трудівники просто збирались, обговорювали щось, обмінювались телефонами та повертались по домівкам. Але очі цих людей говорили краще за всі агітаційні плакати. Вони готові воювати та готові вмирати. Це було після трагедії 2 травня в Одесі, яку російський зомбоящик зобразив як звірство «правого сектору» – напівміфічної на Сході організації, активісти якої немов демони, яких ніхто не бачив, але які винні у всіх бідах та нещастях. Події в Одесі розбурхали Донбас – результат, на який так сподівалися організатори та спонсори одеської трагедії. І те, що сьогодні, налякані страшилками про «бандерівців» та навчені на власній шкурі про ціну правління олігархів та політиканів, люди на Донбасі повстали проти «хунти», підтримують (а так воно і є, і це варто визнати) ідею федералізації і не вішають поки що бандитів із так званої «народної армії», ще не означає, що Донбас – втрачена для революції земля.
Революція там тільки починається. Про це свідчать події в Краснодоні, які показали, що війна, до якої закликають проплачені краснобаї «народних республік» може мати зовсім інший характер. І що наляканий та розгніваний Донбас, взявшись в черговий раз за зброю, спрямує її зовсім не на тих ворогів. В Краснодоні трудівники місцевих шахт впродовж кількох днів тримали облозі місцевих начальників та вельмож, погрожуючи їм розправою у випадку невиплати потом зароблених грошей. Там був страйк, мітинги, побиті шибки та начальники. Там вперше мабуть за кілька років був справжній соціальний конфлікт, не просте стояння із плакатами, а справжня боротьба. У результаті перелякані такою рішучістю робітників, начальники погодились на всі вимоги протестувальників – факт, до цього часу не відомий Краснодону. Переможці розійшлись, залишивши свої представників контролювати виконання домовленостей. Але це тільки початок, бо в сусідніх містечках так само шахтарі тривалий час залишаються без зарплати, на шахтах постійні скорочення, а економічна ситуація в регіони котиться чорту під хвіст. І це тільки шахтарі, а є ще водії громадського транспорту, вчителі, студенти. Є ще сотні тисяч трудівників, яких останні події привчили до того, що зброю не так вже важко і дістати, а сподіватися на політичні засоби вирішення конфліктів не варто. І якщо для поплачених «вояків ополчєнія» головний ворог сидить в Києві, то для озброєних та організованих трудівників ворог завжди буде жити поряд. В місцевій адміністрації, в кабінеті начальника, в місцевому райвідділку. І хто знає, чи не захочуть шахтарі спитати рахунок за загиблих на шахтах через «недбалість» керівництва товаришів, за збитого на смерть п’яним мажором знайомого, за закатованого мусорами друга?

Зараз на Сході країни відбуваються події, які можуть стати прологом нової революції в Україні. І ті, хто не хоче гратися в політичні перегони, а хоче справжньої визвольної революції мають всю свою увагу прикути до цих подій. Не варто вписувати себе в розроблений паразитами в Києві та в Кремлі сценарій, за якого ти «або за України, а значить за «хунту», або ж за федералізацію значить за Росію». Як це завжди буває в історії, перед народом, який хоче волі та справедливості постав не один ворог, а відразу кілька. Це ворог і внутрішній – всі ці партійні паразити, нові міністрі та олігархи, руки яких червоні від крові трудівників. Це ворог і зовнішній – розлючений комплексом історичної меншовартості двоголовий стерв’ятник, який посягає на революційний народ. Проти цих ворогів маємо боротись, боротись разом від Львова до Луганська, від Сімферополя до Києва, україномовні із російськомовними, «бандерівці» із «донецькими». Проти всіх гнобителів, і вітчизняних, і іноземних, що із насолодою спостерігатимуть за бойнею, в якій проливатиме кров, втрачатиме рідних та близьких, ставатиме безхатнім та ще біднішим як і сто років тому простий трудовий народ. І цей сценарій продовжуватиме повторюватись до того часу, поки цей одвічний каторжник – трудівники, – не усвідомлять свій інтерес, не розпочнуть свою боротьбу за соціальне визволення від гнобителів «українських», «російських», «європейських» чи «американських». Поки в Києві чекають виборів, затаївши ненависть на нових паразитів у владі, на Донбасі народ привчає себе до зброї. І дуже скоро на місце міфічного ворога, на місце всіх цих вигадок Кісєльовської пропаганди, перед обличчям розгніваного багаторічним приниженням постане справжній паразит, задушивши якого зможемо вибороти волю та справедливість на українській землі.
ДД на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 11:23   #2
Сообщений: 317
Очки репутации:
Адрес: Русь Вольная
Доп. информация
По умолчанию

РЕФЕРЕНДУМ как форма народного самоуправления

Юго-Восток Украины борется за народное самоуправление. За РЕФЕРЕНДУМ!

Обращение к дончанам:
.
.
.
И не нужно путать людей смешивая понятия,
называя законные требования народа на проведение референдума - "сепаратизмом", "терроризмом" и прочим измом.

Эта путаница (смещение понятий) делается специально, чтобы столкнуть людей лбами на пустом месте на радость олигархам.

"Народ источник власти" закреплено в Конституции, а референдум - одна из форм прямого народного самоуправления, в том числе на местах.

Да, олигархическая система не желает терять своё управление людьми
и, поэтому, всячески лжёт о истинных целях борьбы дончан.

Да, заодно со сбросом олигархической системы управления, народ сбросил внешнее управление осуществляемое Западом (Британия, США, Германия).
Отчего Запад и бесится вместе с ХУНТой.
__________________
Русь Вольная
Rus349Lan вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
mr.boss (28.12.2014)
Старый 27.05.2014, 11:33   #3
Сообщений: 22,412
Очки репутации: 321,015
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Всё ваше лживое "самоуправление" подчинено имперским амбициям путинской России. Поэтому никакого отношения к народовластию не имеет и не может иметь.
ДД на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 11:37   #4
Сообщений: 317
Очки репутации:
Адрес: Русь Вольная
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ДД Посмотреть сообщение
Всё ваше лживое "самоуправление" подчинено имперским амбициям путинской России. Поэтому никакого отношения к народовластию не имеет и не может иметь.
Ваше замечание мне напоминает "Диалог анти-майдана с майданом":

— А зачем Вы стояли на Майдане?
— Против олигархов, за свободу!
— А зачем опять олигарха выбрали?
— Сдохни, путинский раб, ватник, сволочь, сдохни...!!!
__________________
Русь Вольная
Rus349Lan вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 4 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 11:41   #5
Сообщений: 101
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

Олигархам сейчас главной война... Они будут её лелеять, лякаты народ ворогами и устраивать всякую кровавую срань с криком шо то москали виноваты, сбежавший тиран Янукович, ляхи та жиды... а сами бабло отжимать и очередной передел устраивать иногда и друг-друга жрать...и не дай бог у люда перестануть чубы трещать и он опомнится и оглянется на этих мразей... им нужны вечные потрясения...прочувствуют момент и кинуть обицянки про щастя у европи тока почекаты три рокы, десять и знов майдан и очередные олигархи его направят в нужное им русло так и пройде життя. потим то комуняки и москали выновни шо Европа не прийняла...хоч тих и не будет уж рокив з 50... Ну не они же (олигархи) виноваты----------?
Kroyan вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 11:44   #6
Сообщений: 22,412
Очки репутации: 321,015
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Не лгите.

На вопрос, зачем нужен Майдан и почему антимайдановцы, созданные олигархами специально для борьбы против народовластия, проявившего себя на Майдане, не могут стать проводниками этого самого народовластия, как бы не перекрашивались, пытаясь угнаться за событиями, я не раз объяснял во многих темах.

Естественно "аргумента": Сдохни, путинский раб, ватник, сволочь, сдохни...!!! у меня не было и в помине.
ДД на форуме  
Сказавших "Спасибо!": 2 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 11:50   #7
Аватар для hjvcntg
Сообщений: 12,405
Очки репутации: 80,203
Адрес: Київ
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Rus349Lan Посмотреть сообщение
Юго-Восток Украины борется за народное самоуправление.
Та ми вже відчули результати вашої боротьби по Януковичу та його банді.

Цитата:
Сообщение от @Rus349Lan Посмотреть сообщение
— А зачем опять олигарха выбрали?
Хлопче, а ти хоч уявляєш, хто такий олігарх і чим від відрізняється від дуже багатої людини?
__________________
Гонор сам з'являється, а розум потрібно заробити.
Отстань, страна огромная!
Хорошо лишь там, где нас, москалей, нет.
hjvcntg вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 12:02   #8
Сообщений: 101
Очки репутации:
Доп. информация
По умолчанию

[QUOTE=ДД;1356077]Не лгите.

На вопрос, зачем нужен Майдан и почему антимайдановцы, созданные олигархами специально для борьбы против народовластия, проявившего себя на Майдане, не могут стать проводниками этого самого народовластия, как бы не перекрашивались, пытаясь угнаться за событиями, я не раз объяснял во многих темах.


В том то и дело олигархами своевременно подменили понятия и никто не заметил как талантливо созданный ими антимайдан и поглотил сам майдан , переняв и его назву и заняв его мисце и украв его энергию, направив в свою выгоду. Кто бы мог такое в первые дни предположить----------...

Сообщение добавлено в 12:02

[QUOTE=hjvcntg;1356092]Та ми вже відчули результати вашої боротьби по Януковичу та його банді.

Никто за Януковича не боролся и его ненавидят на востоке не меньше... А ты чую будешь ще 23 года этого беглеца поминать, как все 23 года незалежности на комуняк все сучасни невдачи валили.
Kroyan вне форума  
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 12:46   #9
Сообщений: 317
Очки репутации:
Адрес: Русь Вольная
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ДД Посмотреть сообщение
Не лгите.


+ Оффтоп
Я Вас не читал, так как был очередной раз забанен админом.


Цитата:
Сообщение от ДД Посмотреть сообщение
Естественно "аргумента": Сдохни, путинский раб, ватник, сволочь, сдохни...!!! у меня не было и в помине.
Вы живёте в коллективе.
За Вас это делает:
- админ форума - банит неугодных русских.
- 14-я сотня - карает неугодных русских в Одессе.
- укро армия - террорезирует неугодные русские регионы Востока Украины.
- нац.гвардия - карает неугодных военных украинцев не исполняющих приказов
- СБУ - организует карательные и террористические операции против русского народа.
А Вы - избираете и поддерживаете их.
__________________
Русь Вольная
Rus349Lan вне форума  
Ответить с цитированием
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
mr.boss (28.12.2014)
Старый 27.05.2014, 14:23   #10
Аватар для митрик
Сообщений: 23,267
Очки репутации: 149,672
Адрес: В моём городе живут"Лучшие геноциды страны"
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Kroyan Посмотреть сообщение
Никто за Януковича не боролся и его ненавидят на востоке не меньше..
Ненавидели и голосовали,голосовали и ненавидели.
Дивні люди.
__________________
Отступать некуда-позади Москва.
митрик вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 14:44   #11
Сообщений: 2,245
Очки репутации: 14,203
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Rus349Lan Посмотреть сообщение
Я Вас не читал, так как был очередной раз забанен админом.
Админ по глазам забанил?

Цитата:
Сообщение от @Rus349Lan Посмотреть сообщение
Вы живёте в коллективе.
За Вас это делает:
- админ форума - банит неугодных русских.
- 14-я сотня - карает неугодных русских в Одессе.
- укро армия - террорезирует неугодные русские регионы Востока Украины.
- нац.гвардия - карает неугодных военных украинцев не исполняющих приказов
- СБУ - организует карательные и террористические операции против русского народа.
А Вы - избираете и поддерживаете их.
Сделайте вывод: забирайте всех русских в Россию и найдите себе врагов внутри страны.
__________________
Загрустили искандеры, приуныли тополя, что-то больше не смешит их курс российского рубля.
FRV вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 14:52   #12
Сообщений: 317
Очки репутации:
Адрес: Русь Вольная
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от FRV Посмотреть сообщение
Сделайте вывод: забирайте всех русских в Россию и найдите себе врагов внутри страны.
Мы - врагов не ищем, в отличии от вас. Враги находят нас сами (это я о США, Британии, Германии и о их прислуге "украинцах").
__________________
Русь Вольная
Rus349Lan вне форума  
Ответить с цитированием
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
mr.boss (28.12.2014)
Старый 27.05.2014, 14:55   #13
Сообщений: 2,245
Очки репутации: 14,203
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Rus349Lan Посмотреть сообщение
Мы - врагов не ищем, в отличии от вас
Вам их на блюде приподносят с экрана телевизора. Откуда узнали о бандерах и националистах?
__________________
Загрустили искандеры, приуныли тополя, что-то больше не смешит их курс российского рубля.
FRV вне форума  
Сказавших "Спасибо!": 1 (показать список)
Ответить с цитированием
Старый 27.05.2014, 19:39   #14
Сообщений: 22,412
Очки репутации: 321,015
Группа: Жители Донбасса
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от @Rus349Lan Посмотреть сообщение
А Вы - избираете и поддерживаете их.
К сожалению не избираю. Ваши банды не позволили Донецку принять Участие в президентских выборах. Меня никто не притесняет, моих донецких знакомых тоже. Против кого вы подняли оружие? Против тараканов в собственных головах?
ДД на форуме  
Ответить с цитированием
Старый 28.05.2014, 08:43   #15
Сообщений: 317
Очки репутации:
Адрес: Русь Вольная
Доп. информация
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от FRV Посмотреть сообщение
Вам их на блюде приподносят с экрана телевизора. Откуда узнали о бандерах и националистах?
Я бываю во многих уголках уже бывшей Украины.
Последний месяц я живу среди националистов.
Вынужденно общаюсь с ними.

Попадаются бандеры (бандер-логи).

Уже есть и нацисты среди западенцев. Шныряют в городах в комуфляже и без.
Этих пока ещё мало. От них я пока ещё держусь подальше, а то сорвусь.
__________________
Русь Вольная
Rus349Lan вне форума  
Ответить с цитированием
Пользователь сказал Фууу! - за это бесполезное сообщение:
mr.boss (28.12.2014)
Ответ
РАССКАЖИ О ФОРУМЕ на других сайтах

Опции темы
Опции просмотра Оценка этой теме
Оценка этой теме:

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор
Масові протести киян проти Гундяєва
В Києві відбулись масові протести киян проти візиту Гундяєва: Фотосервіс українських новин
Православний
Кияни проти понаїхавших
Я корінний киянин і я не люблю понаїхавших (некиян). Я за те, щоб в Києві ввести паспортний режим і не пускати тих хто не киянин. Що ви думаєте з...
Руський
22 вересня - Глобальний день проти фрекінгу!
21 вересня о 13:00 під непробивними стінами Міністерства екології та природних ресурсів України вул. Урицького, 35. пройде театралізована акція за...
Шансон
Україна проти...
ЧОРНОБИЛЬЦІ ЗЛАМАЛИ ПАРКАН І ПРОРВАЛИСЯ ДО РАДИ Вівторок, 01 листопада 2011, 10:25 Чорнобильці, які протестують під парламентом проти...
Ya-NaСоздано на vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot. Донецкий форум.